Badkusova redukční výzva



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Badkusova redukční výzva  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Badkusova redukční výzva
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badkus


PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2018 1:24 am    Předmět: Badkusova redukční výzva Odpovědět s citátem

Zdravím,

nejdříve info o mně.

Věk: 27 let
Výška: 194 cm
Výchozí hmotnost (3 měsíce zpět): 150 kg
Aktuální hmotnost: 139 kg
Zdravotní stav: Po odstranění štítné žlázy pro karcinom a po ročním silném nedostatku hormonů štítné žlázy z důvodu hledání správné substituční hormonální léčby.
Doba cvičení: 1 měsíc
Sportovní zkušenosti: žádné


Trénink mám 3+1 (Nohy+Ramena, Záda+Biceps, Hrudník+Triceps). V jednom tréninku 4-5 cviků na hlavní partii a 2-3 cviky ruce, + břicho, rotoped 15 min na začátku pro zahřátí, 20-30 min na konec. Počet opakování se snažím držet mezi 10-15 (do selhání), série 4-5. Ale více popíšu jednotlivé tréninky až postupně v dalších příspěvcích.

Strava: Úplné vypuštění prefabrikátů a pečiva. Pouze základní potraviny: Maso všeho druhu, vejce, tvaroh, rýže, brambor, výjimečně těstoviny, ovoce (dopoledne a po tréninku), zelenina. Stravu si nikterak nevážím a nepočítám kalorie. Dle měření inbody mám velice pomalý metabolismus. Takže se jej snažím nakopnout vyšším příjmem kvalitních živin a tréninkem. Až se dostanu do stavu, kdy redukce bude stagnovat, přijde na řadu vážení a tabulky.

Suplementace: 90 Iso protein, před spaním micelární kasein

Přikládám pro zajímavost výsledky ze dvou měření Inbody.

Měření z 21.6.18:

Hmotnost: 140.2 kg
Svalstvo: 55,5 kg
Tuk: 43,7 kg
Bazální metabolismus: 2455 kcal

Měření z 12.7.18:

Hmotnost: 139,2 kg
Svalstvo: 59,2 kg
Tuk: 37,2 kg
Bazální metabolismus: 2573 kcal

Tzn. za tři týdny intenzivního cvičení a navýšení příjmu bílkovin jsem u svalů +3,7 kg a u tuků -6,5 kg.

Cíl 1: Do konce roku -20 kg tuku
Cíl 2: Minimálně zachovat stávající hodnoty svalstva. Nejlépe však na svalstvu nějaký ten kilogram přidat.
Cíl 3: Nastartovat zpomalený metabolismus

Držte mi palce, cesta bude trnitá.



nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Badkusova redukční výzva
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: