Kreatin a nález v moči/krvi



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kreatin a nález v moči/krvi  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kreatin a nález v moči/krvi
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
knli


PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 7:36 pm    Předmět: Kreatin a nález v moči/krvi Odpovědět s citátem

Zdravím, cvičím už pár let, momentálně se připravuji na fyzické testy k bezpečnostnímu sboru ČR. Beru creatin monohydrat a prý to u zdravotní prohlídky dost hrotí, rozbor krve na 2xA4 apod... Zajímá mě tedy, jak dlouho po vysazení bude kreatin nalezitelný v těle, popř. máte zkušenosti s obhajobou, přecejen to není nic zakázaného a škodlivého. Dávkování standartní, užívám denně, takže tělo je nasyceno... Děkuji předem a sportu zdar
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2018 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dle vyhlášky 103/2005 se kontroluje kreatinin ..."..laboratorní vyšetření krve, a to celkový cholesterol, HDL cholesterol, triacylglyceroly, glykemie, ALT, GMT, kreatinin.."

Kreatinin je naprosto přirozený odpad (metabolit kreatinu), co ledviny vyloučí z těla ven. Pokud máš zdravé ledviny, suplementace kreatinu NEZVEDNE hladinu vylučovaného kreatininu nad normu. Já supluju kreatin klasiky nasycovací fáze/udržovací/pauza/repete, a nedávno jsem byl na testech zrovna v době nasycovací (20g/den) a a měl jsem 95 pmol/l (hranice 110), takže..

Takže tak, a pokud chceš sichr, tak si myslím bude bohatě stačit 3-4 dny před testy ten kreatin nedávat, ale vážně by to nemělo nic ovlivnit.

EDIT: Ta vyhláška je už aktualizována, ale i v té nové je to stejně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kreatin a nález v moči/krvi
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: