sexuální apetit


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - sexuální apetit  Úvodní stránka -> Sex a vše okolo -> sexuální apetit
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2018 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy ser na sex... za usetreny penize si vylepsi konecne ten pocitac a nebudes tu muset brecet, ze jak hry, tak sex u tebe stoji za prd
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2018 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem narazil na kombinaci Geratam/Piracetam + DMAE ..... Ma někdo zkušenost? Prej to nepůsobí ihned po té co si to dám,ale musí se tombrat dlouhodobě? To jakože budu po týdnu permanentně nakoplej celé dny? Přece to musí mi nějaké zákonitosti v kterou dobu během dne to pusobi

Jakože primárně se to pouziva na učení,tak věřím že studenti mají zkušenosti kdy to působí,jestli po té co si to dám bo jak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2018 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tommy, ratam dni kedy do toho fetu spadnes zas
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2018 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Tak sem narazil na kombinaci Geratam/Piracetam + DMAE ..... Ma někdo zkušenost? Prej to nepůsobí ihned po té co si to dám,ale musí se tombrat dlouhodobě? To jakože budu po týdnu permanentně nakoplej celé dny? Přece to musí mi nějaké zákonitosti v kterou dobu během dne to pusobi

Jakože primárně se to pouziva na učení,tak věřím že studenti mají zkušenosti kdy to působí,jestli po té co si to dám bo jak?


To by nedávalo moc smysl ne? Pokud ti bude porad stat, pochybuju, ze se dokazes neco naucit :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frybis


PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2018 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
Tak sem narazil na kombinaci Geratam/Piracetam + DMAE ..... Ma někdo zkušenost? Prej to nepůsobí ihned po té co si to dám,ale musí se tombrat dlouhodobě? To jakože budu po týdnu permanentně nakoplej celé dny? Přece to musí mi nějaké zákonitosti v kterou dobu během dne to pusobi

Jakože primárně se to pouziva na učení,tak věřím že studenti mají zkušenosti kdy to působí,jestli po té co si to dám bo jak?


Geratam jsem nezkoušel, DMAE je drahé vzhledem k dávkám, co by za něco mohli stát.

Piracetam nevím no, jednu dobu jsem ho bral dost, a říct ve 20 letech jo, cítím se bystřejší/líp se mně učí/whatever je celkem nemožný
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - sexuální apetit Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: