bilirubin



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - bilirubin  Úvodní stránka -> Ostatní -> bilirubin
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kaufly


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 10:31 am    Předmět: bilirubin Odpovědět s citátem

Ahoj, měl bych dotaz.. minulý týden jsem byl na vojenské lékařské prohlídce, kde mi dělali testy a vyšel mi vysoko bilirubin 30 umol/l .. normu mají do 21.. zajímalo by mě, co by na to mohlo mít vliv a zda-li se to nechá nějak ovlivnit.. objednal jsem se ještě k obvodnímu lékaři na přeměření na 22.8. a zajímalo by mě, co proto zkusit.. pomůžou věci jako snížení bílkovin..? + jsem přidal ostropestřec... přiznávám se, že stravu jsem před testy nějak neomezoval..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dej si voraz od zvýšený aktivity a bude to cajk :) případně těch 14 dní před vynech proteiny a doplňky :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A ostatní hodnoty jsi měl v pořádku, zejména jaterní testy? To jsi měl zvýšený pouze bilirubin?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
kaufly


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaufly


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele jak říkám, stravu jsem neřešil.. hlavně teď jsem 3 měsíce neměl absolutně čas na cvičení, takže jsem ani nějak neládoval extrémně bílkoviny atd.. i když je pravda, že ze zvyku jím skoro pořád stejně, i když necvičím.. akorát vyloženě protein poslední měsíce používám leda na ochucení tvarohu, který dávám před spaním.. :D

btw. co tak vzpomínám, tak bilirubin jsem měl v roce 2015 kolem 17umol..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pátral bych směrem k anémii. Udělal bych retikulocyty. Podle PDW a bilirubinu je to po větším rozpadu červených krvinek. Mohl bys mít zvětšenou slezinu. Bylo ti pár týdnů předtím nějak jinak?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kaufly


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jediný co mi bylo, tak 4 týdny před tím jsem měl angínu a skoro 40°C horečky.. :) Antibiotika jsem samozřejmě dobral 3 týdny před testy..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak uvidíš. Asi už jsi po krizi. Zánět jater to není. Červených krvinek už máš dost. Asi ti to udělalo něco s fungováním střeva - střevní flora, slizniční imunita. Pokud nebudeš nějak extrémně unavený tak OK. Na bilirubin celkem dobře funguje sluneční svit - pomáhá to vyloučit a sníží se. Sleduj bělmo očí, žluť znamená bilirubin.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - bilirubin
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: