Low-carb nabírání svalů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Low-carb nabírání svalů  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Low-carb nabírání svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Merle56


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2018 7:58 pm    Předmět: Low-carb nabírání svalů Odpovědět s citátem

Zdar, chtěl bych se zeptat na věc ohledně stravy. Bílkoviny si držím na 2g/kg, zbytek kalorií mám v poměru 1g/kg tuky, zbytek sacharidy. Kamarád jede Keto stravování, dává nějakých 30g sacharidů nebo kolik, prostě skoro nic, jen bílkoviny tuky. Chtěl jsem se zeptat, zda by bylo v pohodě pokud mi jde o to budovat svaly jet tu nízkosachrovou stravu (nemyslím úplné Keto, ale mít ze sacharidů třeba jen 100-150 gramů, prostě takový lowcarb). Říkal jsem si že bych to zkusil, prostě o co mi jde je to , zda je jedno jeslti splním bílkoviny a zbytek pojedu ze sachrů/tuků, nebo při nabírání svalů je lepší mít to rozložené mezi ty sachry/tuky tak akorát.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Trubens


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

**

--
Smazáno. admin
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli budes poslouchat rady Randa (Trubens), tak si zaslouzis nejen ztratit svaly, ale i klice od bytu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslíte si, že Rando furt bydlí u mámy?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Na low carbu se nedá nabrat,nebo tak dá se, ale je to na hoodně dlouhou dobu, než když máš sacharidy výše. Někdo na tom bude fungovat a nabírat někdo na tam bude umírat nebo stagnovat.
Sám jsem byl na low carb 2 roky do 100-150g sach a můžu říct že jsem byl vysekanej celoročně ale svalovou hmotu jsem nenabral,nebo jen minimum a to jsem měl 200-300g tuku.
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merle56


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok dík za rady, tak se ještě zkusím zeptat jinak, kolik g tuků na kg hmotnosti je dobré maximálně dávat, aby to nezasahovalo do low-carbu, ale pouze do trochu zvýšených tucích ? Např. co jsem četl, tak se říká že max by měl být 1g tuku na 1kg tělesné váhy. Bude nějak vadit když třeba vážím 82kg a tuky pojedu na 100g ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Low-carb nabírání svalů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: