Čus, doteď jsem dával snidani takhle : 100g vloček, odměrka
proteinu, 300ml mléka, 50g arašidového másla.
Po této snídani jsem čekal tak 1,5 - 2 hodiny a poté jsem šel cvičit. Poslední dobou jsem ale na tréninkách byl dost unavený a nějak jsem vypozoroval, že čím později cvičím, např. odpoledne, tak tím lépe se mi cvičí, mám více energie na trénink.
Může to být buď tím, že je to delší doba od probuzení, možná to má nějaký vliv (netuším) nebo spíše co si já myslím, tak to , že když cvičím odpoledne mám v sobě o dost více jídla (snídaně, svačina, oběd ...) a tak to jde lépe.
Chci se teda zeptat, čím si myslíte že by to mohlo být, zda tou delší dobou od probuzení, nebo více porcemi jídla ? A pokud tím jídlem, zda bude vadit když si tedy dám velkou snídani (např. to co mám doteď + ovoce,zelenina, možná něco navíc) . Díky
PS: Jsem v surplusu a přes den jím hodně, takže tím že bych celkově jedl málo to není.