Frozz - BEAR a zpět do formy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Frozz - BEAR a zpět do formy  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Frozz - BEAR a zpět do formy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Reiben


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2018 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po 100 letech kouknu na ronnie a koho zde nevidím 😁. Tak ať to šlape! A pořád cvičíš v xfitness?
_________________
"Neaktivně žít, znamená pasivně umírat."
„Můžeš mít buď výsledky nebo výmluvy. Nemůžeš mít obojí.“ - Arnold Schwarzenegger
„Jdi statečně dopředu, protože každá zkušenost je lekce.“ - Bruce Lee
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2018 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Reiben napsal:
Po 100 letech kouknu na ronnie a koho zde nevidím 😁. Tak ať to šlape! A pořád cvičíš v xfitness?


Zdarec , nene, teď hlavně Firststep u OC Harfa, brzy mám trénink s Šádkem a ukáže mi novou Olympii v Hostivaři. Díky!
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2018 12:36 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Sobota

Mrtvý tah
70, 100
2x5x130kg (+ 5kg)
12x5x115kg (+ 5kg)

Dipy (řetěz) + T-Bar row s oporou hrudníku
10x5x?kg + 10x5x?kg

doplňky: legpress + přítahy na záda, ruce SS

- naše posilka byla zavřená, tak jsem šel poprvé do nové Olympie v Hostivaři
- bohužel jsem neměl pásek, magnézko/crushery a ani nebylo nic na půjčení, takže mi tahy slušně klouzaly
- nevím, kolik váží řetěz a jelikož jsem nemohl jet klasické t-bar rows, tak jsem to vymyslel takhle
- každý první trénink v novém prostředí stojí za prd, ale posilka jako taková vypadá dobře, obrovský výběr strojů, platformy na vzpírání, funkční prvky, hrazdy, airbike, schody apod... Bureš prostě umí
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2018 9:19 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Neděle

Tlaky JČ na ramena + zadní delty multipress

Tlaky stroj na prsa + tlaky stroj na prsa decline

Přítahy stroj na záda + přítahy kladky na úzko na záda

Kliky na bradlech

Sprinty s prowlerem cca 40-50kg + battle rope

Biceps EZ, břicho na hrazdě

- dnes zase jiná posilka (Daily Fitness na Václaváku)
- čistě pumpovací trénink, chtěli jsme si s holkou vyzkoušet jiné stroje, cviky, prostě obměna
- bylo to fajn, zítra dřepy už zase ve své posilce
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2018 9:16 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Pondělí

Dřep
2x5x115kg
12x5x105kg (+ 5kg)

Tlak incline + Pendley row
2x5x32kg + 2x5x87,5kg
12x5x30kg + 12x5x75kg (+ 2kg tlak, + 5kg row)

doplňky: předko + zako + břicho hrazda + břicho zkracovačky

- joo tak tohle už byl hodně náročný trénink
- 14 sérií dřepů, 14 sérií tlaků a 14 sérií pendley jsem měl hotovo za cca 60minut...
- CNS slušně rozbitý, teď si jdu dát POŘÁDNOU véču, ať to má z čeho růst a regenerovat :)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 3:16 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Úterý

Veslování + přítahy horní kladky
Přítahy na stroji na záda


Supersérie 3 + 3 cviky na ruce

- nebyla síla, čistě pumpovací trénink na prokrvení, po pondělí jsem byl jak přejetý vlakem
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2018 9:27 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Středa

Military press
2x5x60kg (trochu dopomoc, bohužel, tak jsem dal pak ještě 2 op. navíc)
10x5x50kg (+ 2,5kg)

Rumunský tah + shyb nadhmat
2x5x120kg + 2x5
10x5x110kg (+ 5kg) + 10x5xBW

doplňky: tlaky za hlavou up to 4x5x52,5kg + legpress, ruce + břicho

- už celkem cítím únavu, musím dát 2 dny OFF, mrtvoly potahám v sobotu
- tlaky 60kg už těžké, bohužel, rumuny tak akorát
- celkově jsem zvědavý na další týdny...
- teď si jdu dát 250g lososa a 400-500g brambor
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2018 12:14 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Sobota

Mrtvý tah
2x5x135kg (+ 5kg)
12x5x120kg (+ 5kg)

Dipy + Pendley row
10x5x25kg (+ 5kg) + 10x5x75kg

doplňky: nezbyl čas

- ve ČT jsem byl na dvojité vakcinaci kvůli dovolené (žloutenka + tyfus), proto trénink až v sobotu, ale furt to nebylo ono...
- vyzkoušel jsem nové komplexní centrum VT Gym v Praze, taková crossfit/strongman/funkční posilka, mě se tam líbilo a občas bych tam rád zašel
- nemohl jsem jet T-bar, tak jsem nahradil pendley row - rezerva
- zítra dřepy, už půjde do tuhého...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: ne září 02, 2018 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekne jedes, sam jsem beara nedavno dojel, tak vim jak da takova mrtvola pri 17seriich zabrat i a malou vahou 😃 , drzim palce, pak postni vysledek treninku jsem moc zvedavej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po září 03, 2018 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MK1994 napsal:
Pekne jedes, sam jsem beara nedavno dojel, tak vim jak da takova mrtvola pri 17seriich zabrat i a malou vahou 😃 , drzim palce, pak postni vysledek treninku jsem moc zvedavej.


Díky moc! Jo, je to úplně něco jiného, než jet 3-4 pracovní série.
Hlavně dostává na prdel i úchop, zlepšuje se kondice, ty pauzy se snažím dělat fakt krátké - jen si zapíšu sérii, přepnu písničku a jedu. Dnes mě čekají dřepy, tak uvidíme...
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: po září 03, 2018 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne moje slova!
Ja mel ten rozpis teda trochu jinej, mel jsem:
Po - tlaky jc, pritahy vc a doplnky stred ramen a ruce
St - deadlift + legpress a doplnky na nohy + bricho (legpress jsem obcas stridal za fs)
Pa = pondeli
So - drepy + rumuny + doplnky

Za me je bear asi jednoznacne nejlepsi trening, jel jsem uz hodne variant a vzdy mi zabral skvele. Na tom vyse zminenym rozpisu jsem nabral 4kg a ubyl mi dost tuk, coz je podle me necoceho bych s jinym treninkem naturalne nemel sanci dosahnout, navic ty mas hodne odcviceno , takze po pauze tvoje telo bude reagovat naprosto zbesile :D jsem moc zvedavej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: po září 03, 2018 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne moje slova!
Ja mel ten rozpis teda trochu jinej, mel jsem:
Po - tlaky jc, pritahy vc a doplnky stred ramen a ruce
St - deadlift + legpress a doplnky na nohy + bricho (legpress jsem obcas stridal za fs)
Pa = pondeli
So - drepy + rumuny + doplnky

Za me je bear asi jednoznacne nejlepsi trening, jel jsem uz hodne variant a vzdy mi zabral skvele. Na tom vyse zminenym rozpisu jsem nabral 4kg a ubyl mi dost tuk, coz je podle me necoceho bych s jinym treninkem naturalne nemel sanci dosahnout, navic ty mas hodne odcviceno , takze po pauze tvoje telo bude reagovat naprosto zbesile :D jsem moc zvedavej
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: po září 03, 2018 10:03 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

mk19994 - jojo, jsem taky zvědavý na konec. Měl bych si dát teď týden deload/aktivní rege, ale dojedu si pátý (tento) týden, pak dám jen nějaké pumpovačky, lehčí tréninky na týden a potom zase najedu na 6 týden beara až do 8 týdne... Uvidím, jak to půjde silově.

Pondělí

Dřep
2x5x120kg
12x5x110kg (+ 5kg)

Tlak incline + T-bar row
2x5x34kg + 2x5x85kg
10x5x32kg + 10x5x75kg (+ 2kg tlak, + 2,5kg row)

doplňky: předko + zako

- noo... dřepy furt rezerva, ale lehký to rozhodně nebylo
- u tlaků vidím velké silové zlepšení, hlavně těch 34kg mě potěšilo (vždy jsem je měl slabé)
- T-bar bral peckově, příště 80kg
- po cestě domů se mi až podlamovaly kolena, takže ledová sprcha, abych mohl zítra fungovat... a pořádná večeře - losos + cca 400-500g bram. hranolek
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: st září 05, 2018 9:36 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Středa

Military press
2x5x60kg (už jsem to musel rozdělit, nedal jsem 5op za sebou)
10x5x52,5kg (+ 2,5kg)

Rumunský tah + shyb nadhmat
2x5x125kg + 2x5
10x5x115kg (+ 5kg) + 10x5

doplňky: tlaky za hlavou up to 52,5kg + rozpažky, bic + tric + břicho

- po 4 týdnu měla být pauza, já si to protáhl (omylem) až do 5, takže "pauzu" (= pumping, lehčí cviky, méně komplexních cviků) zařadím až od dalšího týdne
- tlaky těžkééé, nešlo to , 60kg je aktuální strop a není kam přidávat
- i shyby už moc nešly, přitom jich jedu stále stejně, nevím proč
- únava už je znát, dnes to prostě nemělo ten drive, jaký to mělo být, ale každý den nemůže být TOP :-)
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Frozz.


PříspěvekZaslal: pá září 07, 2018 8:48 pm    Předmět: Re: Frozz - BEAR a zpět do formy Odpovědět s citátem

Pátek

Mrtvý tah
2x5x140kg
12x5x125kg (+ 5kg)

Dipy + Pendley row
2x5x35kg + 2x5x90kg
10x5x30kg (+ 5kg) + 10x5x80kg

doplňky: bic + tric, rotátory, 10min schody

- joo, dnes to bylo super!
- tahy furt s rezervou, pauzy asi 30-45 vteřin mezi sériema
- dipy s 30kg braly slušně, příště 35 (40)
- pendley tak akorát
- poslední trénink první poloviny BEARa, o víkendu jen tak zlehka a od pondělí změna cviků, více opakování, menší váhy
_________________
"For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer."
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Frozz - BEAR a zpět do formy Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: