3 jídla denně



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 3 jídla denně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> 3 jídla denně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kilroga


PříspěvekZaslal: po září 17, 2018 6:02 pm    Předmět: 3 jídla denně Odpovědět s citátem

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jestli je jedno zda za den živiny sním v 6 nebo 3 jídlech ? Kvůli času mi nejvíce vyhovují 3 velké jídla, ale zase denně musím příjmout 3300 Kcal a ve 3 jídlech, to znamená v jednom jídle obří množství všeho (tuků,bílkovin i sachrů) , nevadí to , stráví a vstřebá se to všechno i ve 3 jídlech ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: po září 17, 2018 8:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne, je to OK, dokonce bych řekl, že i lepší, než 6 jídel denně.

Já takhle fungoval hodně asi rok v kuse, rozhodně sem se cítil líp i fungoval líp jak na 5-6 jídlech denně.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kilroga


PříspěvekZaslal: po září 17, 2018 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Study napsal:
Ne, je to OK, dokonce bych řekl, že i lepší, než 6 jídel denně.

Já takhle fungoval hodně asi rok v kuse, rozhodně sem se cítil líp i fungoval líp jak na 5-6 jídlech denně.


Ok dík za radu a ještě bych se teda zeptal, jak je to v den tréninku ? Cvičím v pozdějších hodinách, okolo 6-7 hodiny večer , musím to udělat tak, že snídaně jídlo č1. , oběd jídlo č.2 po tréninku protein, hodinu na to komplex sachry + bílkoviny a 2 hodiny na to ještě dojíst zbytek jídla č. 3 (nějaké tuky, sachry , bílkoviny atd.) nebo to nemusím tak řešit a stačí dát prostě po tréninku protein a hodinu na to jídlo č. 3 a tím i poslední jídlo dne ?

Jde mi o to ,že v každém jídle tím že budou jen 3 budou bílkoviny,tuky,sachry a co vím, tak v potréninkovém jídle by tuky být neměly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shooter


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kilroga napsal:
Study napsal:
Ne, je to OK, dokonce bych řekl, že i lepší, než 6 jídel denně.

Já takhle fungoval hodně asi rok v kuse, rozhodně sem se cítil líp i fungoval líp jak na 5-6 jídlech denně.


Ok dík za radu a ještě bych se teda zeptal, jak je to v den tréninku ? Cvičím v pozdějších hodinách, okolo 6-7 hodiny večer , musím to udělat tak, že snídaně jídlo č1. , oběd jídlo č.2 po tréninku protein, hodinu na to komplex sachry + bílkoviny a 2 hodiny na to ještě dojíst zbytek jídla č. 3 (nějaké tuky, sachry , bílkoviny atd.) nebo to nemusím tak řešit a stačí dát prostě po tréninku protein a hodinu na to jídlo č. 3 a tím i poslední jídlo dne ?

Jde mi o to ,že v každém jídle tím že budou jen 3 budou bílkoviny,tuky,sachry a co vím, tak v potréninkovém jídle by tuky být neměly


Tak tuky nacpi do snídaně a obědu (mezi obědem a tréninkem je okno dlouhé cca 6hodin což je v pohodě na strávení většího jídla s tukem které snižuje vstřebávání ostatních živin) pak dáš protein, koplexní sachry amaso lehce zeleiny a jdeš spát. Dont stress
_________________
Pokud něco opravdu moc chceš, musíš něco obětovat.

Můj Log > http://forum.ronnie.cz/shooteruv-objem-up-to-90kg-t26856.html
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shooter to napsal přesně, ty tuky a zeleninu narvi hlavně do snídaně, popř. do oběda. A po tréninku protein a pak cca za hodku lehce stravitelné jídlo, kde budou hlavně sacharidy a bílkoviny, samozřejmě i nějaké tuky a trochu zeleniny, ale ne moc.
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kilroga


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok dík za rady
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 3 jídla denně
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: