Jaký mléčný výrobek



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jaký mléčný výrobek  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jaký mléčný výrobek
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2018 7:34 pm    Předmět: Jaký mléčný výrobek Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat, co je podle váš nejlepší mléčný výrobek co se kvality týče ? Mléko a celkově mléčné výrobky moc nemusím, ale chci aspon 1 takový zařadit alespon do nějaké svačiny v jídelníčku , nevím ale co výjde nejlépe je toho tolik mléko/kefír/tvaroh/cottage/řecký jogurt/sýr. Jde mi hlavně o kvalitní bílkovinu, ale ta je tipuju ve všech těch výrobcích stejná, ale dle kvality co je asi z těch mléčných výrobků dobré zařadit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá září 21, 2018 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě Skyr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so září 22, 2018 8:20 am    Předmět: Re: Jaký mléčný výrobek Odpovědět s citátem

tvaroh na strouhani nebo tvaruzky
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: po říjen 08, 2018 9:30 pm    Předmět: Ideální mléčné doplňky Odpovědět s citátem

Záleží na tom, co od mléčného výrobku očekáváš - pokud vysoký obsah bílkovin, tak jak už je psáno, perfektní je Skyr, na noc pak tvaroh s obsahem pomalého kaseinu. Tvarůžky jsou taky fajn zdrojem bílkovin, ale u nich je negativem vyšší obsah soli. Pokud očekáváš od mléčného výrobku zkvalitnění bakteriálního prostředí střevní mikroflóry, aby vše dobře pracovalo, tak je výborné si dát kefír, acidofilní mléko nebo bílý jogurt, vše nepřislazované natural. I Skyr je fermentovaný výrobek. Nebo to zkombinovat a dát si třeba zdroj vysokého množství bílkovin (tvaroh, Skyr) a i výrobek s hodně pozitivními bakteriemi (kefír) :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jaký mléčný výrobek
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: