Je tu někdo?


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Je tu někdo?  Úvodní stránka -> Crossfit -> Je tu někdo?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 1:25 pm    Předmět: Je tu někdo? Odpovědět s citátem

Je tu nějaký aktivní (závodící) crossfiťák? Ideálně s vlastním topicem tady? Začal sem v červnu a zajímá mě kolik jí, frekvence tréningů a tak
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chceš jet crossfit závodní formou tak existuje jen jedno pravidlo. Dělat vše špatně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Pokud chceš jet crossfit závodní formou tak existuje jen jedno pravidlo. Dělat vše špatně.

doufam, ze jsi to myslel jako joke, jinak je to odpoved hodna primitiva!
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
IronAndrew napsal:
Pokud chceš jet crossfit závodní formou tak existuje jen jedno pravidlo. Dělat vše špatně.

doufam, ze jsi to myslel jako joke, jinak je to odpoved hodna primitiva!


Aby ses nám nerozplakal tak jsem primitiv no. Pro mě crossfit je v mentalitě to, že zvednu na dřep 250 a zároveň udělám 50 opáček s kilem, uběhnu v klídku 3km, dám si támhle 20 shybů.

Ale to jak moderní doba zprznila crossfit a co se vše považuje za crossfit o tom se nedá ani mluvit. Viz závody, kde technika clean and jerku, tahů, dřepů vše je to totální tragédie o shybech nemluvě.

A nevím proč by se někdo potřeboval inspirovat "tréninkem crossfiťáka a jídelníčkem" když je to všechno úplně na jedno brdo.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sedlv


PříspěvekZaslal: st říjen 10, 2018 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Peter Ustinov napsal:
IronAndrew napsal:
Pokud chceš jet crossfit závodní formou tak existuje jen jedno pravidlo. Dělat vše špatně.

doufam, ze jsi to myslel jako joke, jinak je to odpoved hodna primitiva!


Aby ses nám nerozplakal tak jsem primitiv no. Pro mě crossfit je v mentalitě to, že zvednu na dřep 250 a zároveň udělám 50 opáček s kilem, uběhnu v klídku 3km, dám si támhle 20 shybů.

Ale to jak moderní doba zprznila crossfit a co se vše považuje za crossfit o tom se nedá ani mluvit. Viz závody, kde technika clean and jerku, tahů, dřepů vše je to totální tragédie o shybech nemluvě.

A nevím proč by se někdo potřeboval inspirovat "tréninkem crossfiťáka a jídelníčkem" když je to všechno úplně na jedno brdo.


Zajímá mě spíš jídelníček, suplementace a tak. Když jdu 2 dny po sobě na trening, už je to trochu peklo. Soutěžní ambice ještě pěkně dlouho nebudou, na treningach po nas kvuli technice šlapou důsledně a musím říct, že až tam jsem se naučil mrtvoly a dřepy tak, aby mě pak nebolely týden spodní záda. Mám rád, že je tam fakt jak kardio, tak těžký cviky.

Poslední 2 tréningy:

Description
a) emom 9min
5 power cleans @65%
10 push ups

scaled 3 power cleans, 6 push ups/kneeling push ups

b) 3 rounds for time
50 double unders
15 front squats 50/35
50 double unders
15 pull ups

Description
a) “Christine”
3 rounds for time
500m row
12 deadlifts (bodyweight)
21 box jumps 60/50

compare to 19.04.2017

scaled deadlifts (0,75x/0,5x BW)

b) 3 sets
10-12 sumo stance barbell good mornings
10-12 barbell box step ups/side
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sedlv napsal:


To video miluju
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud odjedeš skutečně tvrdý trénink tak tělo si řekne základ je stejný kvalitní jídlo a vyšší příjem sacharidů a nebát se ani rychlých a kdyby ses nám kulatil až moc tak prostě ubereš. Suplementace kvalitní multivitamin a ještě hořčík (kvalitní žádný oxidy za to bych prodejce posílal do vězení) zinek a omega 3. A kdyby si chtěl být hodně hardcore tak ještě kloubní výživu. Jako co víc tam chceš řešit. Jinak to cos napsal za trénink mi napůl přijde, že je to čínsky. 😀
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Pro mě crossfit je v mentalitě to, že zvednu na dřep 250 a zároveň udělám 50 opáček s kilem, uběhnu v klídku 3km, dám si támhle 20 shybů.

Tahle definice se mi libi mnohem vic
Co je podle tebe tezsi? Tech 250 na max, nebo 50 opacek s kilem? ( za sebe tech 250 )
to co je videt na zavodech je o tom, co toleruji rozhodci, spicka ma opakovani jako by delali nazorne video
stejne jako je na trojbojarskych zavodech je videt mrtvola "ala kadici pes" nebo kolena cudne se k sobe priblizujici u tezkych drepu

Roumec: trening CF neni o tom jet jeden WOD za druhym, ba naopak
vetsina zavodniku tohle nedela, vetsinou trening vypada tak, ze se zahrejes (veslo, airbike, svihadlo...)
pak je tam nejaka dynamika nebo gymnastika trhy, nadhozy, MU... (protoze vyzadu nejvic)
pak trocha sily-vetsinou navazuje na to, co bylo dynamicke-pokud byl nadhoz tak treba mrtvoly, celni drepy nebo pressy
a pokud je cas, energie a je spravna faze tak neco na kondicku
treningu muze byt vic za den a klidne muzou trvat jenom par minut
rano to muze byt deset minut na kole cestou do prace
vecer nejake to vzpirani a par shybu
a vecer protahovani a joga
ale bez rozumneho dlouhodobeho planovani se moc nezlepsis
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

250 dřep je víc než 100 50x protože na to tolik tu sílu nepotřebuješ je to o něčem jiném. Paradoxně 100vka 50x se dá natrénovat snáž než 250 😀
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter s tebou üplně souhlasím, sleduju tvůj log. Jestli chceš mrknout, sme s přítelkyní v tomhle boxu www.myleo.de. Jsou tam i rozpisy tréningů. Ta struktura je celkem komplexní, od wodek, přes gymnastiku, přes léto běhání a v zimě vesla. Ale máš pravdu, že bych to mohl doplnit něčím dalším, když mám tréning v 6 ráno tak večer něčím doplnit. Založím log, budu rád, když občas mrkneš :)

Jinak co se týče techniky tak na netflixu jsou 3 dokumenty z crossfit games a ty lidi jedou ukázkově. Když je někdo magor tak se zničí protože je magor, ne protože crossfit
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter s tebou üplně souhlasím, sleduju tvůj log. Jestli chceš mrknout, sme s přítelkyní v tomhle boxu www.myleo.de. Jsou tam i rozpisy tréningů. Ta struktura je celkem komplexní, od wodek, přes gymnastiku, přes léto běhání a v zimě vesla. Ale máš pravdu, že bych to mohl doplnit něčím dalším, když mám tréning v 6 ráno tak večer něčím doplnit. Založím log, budu rád, když občas mrkneš :)

Jinak co se týče techniky tak na netflixu jsou 3 dokumenty z crossfit games a ty lidi jedou ukázkově. Když je někdo magor tak se zničí protože je magor, ne protože crossfit
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stejně ty tréninky vypadají spíše jako část kondiční přípravy pro figtera. A umět techniku a umět techniku je rozdíl. Já třeba drepuji i maximálky s rovnými zády hezky hluboko pod paralel. Tahám s rovnými spodnímy zády váhy do 95 procent. Ale i přes to si nedokážu troufnout říct, že bych uměl techniku. To je prostě naivní představa.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec:
prave ze trening by mel obsahovat min ty ctyri slozky
zahrati, dynamiku, silu a kondici
v tomhle poradi
a nebo, pokud jedes casteji, tak v sume za tyden by jsi mel vsechno treba trikrat, a je jedno jestli ve trech nebo jedenadvaceti treninzich

Iron: ja tim chtel rict, ze vsude se najdou lidi, co se, s prominutim, kurvi u maximalnich vykonu
ale u spicky ( a opet je jedno v jakem sportu) se ti budou hleat jenom tezko
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ludwar


PříspěvekZaslal: út září 27, 2022 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lehce bych oprášil staré téma - je tu někdo aktivní v crossfitu? Nedávno jsem byl na prvním tréningu, je cca týden po a stále mě bolí celé tělo.. je to normání?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Je tu někdo? Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: