Umělé sladidla - chutě



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Umělé sladidla - chutě  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Umělé sladidla - chutě
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinovniik


PříspěvekZaslal: ne říjen 14, 2018 12:34 pm    Předmět: Umělé sladidla - chutě Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat na jednu věc. Občas mě chytne fakt extrémní chuť na sladké a často si říkám, jestli má cenu dávat něco co sice zaženu chut a nemá cukr (cola zero, gluten free syrup atd. atd.) ale jestli to ve finále nevýjde lépe když si dám nějakou tu malou sladkost, jestli nejsou ty umělé sladidla naopak horší než cukr ? Popř. co používáte vy na zahnáni chuti když máte chutě na sladké ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 9:39 pm    Předmět: Re: Umělé sladidla - chutě Odpovědět s citátem

malinovniik napsal:
Zdar, chci se zeptat na jednu věc. Občas mě chytne fakt extrémní chuť na sladké a často si říkám, jestli má cenu dávat něco co sice zaženu chut a nemá cukr (cola zero, gluten free syrup atd. atd.) ale jestli to ve finále nevýjde lépe když si dám nějakou tu malou sladkost, jestli nejsou ty umělé sladidla naopak horší než cukr ? Popř. co používáte vy na zahnáni chuti když máte chutě na sladké ?

Tuhle otázku řeší lidstvo od doby vynalezení čokolády a ještě nepřišlo na rozumnou odpověď, jak při normálním jídelníčku zahánět chu't na sladké. Ale každopádně, záleží na tom, co hlavně jíš. Jestliže občas zbodneš čokoládovou tyčku, je to jedno, jestliže tvá většinová strava je v pohodě.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: út říjen 16, 2018 9:44 pm    Předmět: Re: Umělé sladidla - chutě Odpovědět s citátem

malinovniik napsal:
Popř. co používáte vy na zahnáni chuti když máte chutě na sladké ?

Proteinové tyčinky od DM. Za 25 korun, 50% protein, cukrů je tam málo (nebo ta crunchy 32% protein se taky dá).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já prostě sladkým vynechám a po nějaký době už na něj prostě chuť nemám :) …. od 25.8. jsem neměl žádnou sladkost a nechybí mi to :D … naopak vím, že kdybych si dal kousek čokoládu, sním ji pak celou na posezení a rozjedu prasečák neskutečných rozměrů :D … mě prostě pomáhá nepřemýšlet vůbec o sladkostech, pak na ně nemám ani chuť :)

PS.: jo, žvýkačky mi taky pomáhaj - růžový orbitky jsou sladký až až :) plus teda denně sním 3 jabka / jiný ovoce, takže cukry do sebe dostanu, jen v ovoci bez dalších přidanejch srágor :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macjek


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já od doby, co si dávám cca dvakrát denně protein už na sladké chuť nemám. Jako vůbec. Stačí si kupovat proteiny co mají sladkou příchuť.. a máš to vyřešený
Jestli jsem neměl sladkost rok?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně v tomhle od mlsání chrání když si přidám víc brambor nebo rýže. Na druhou stranu, poslat tam občas po ránu nalačno 2l Coly, donuty, Margotku, Kofilu a Pikao zalité třemi espressy není na škodu.
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Arty64


PříspěvekZaslal: st říjen 17, 2018 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo jo..sladké proteiny bodnou i pozdě večer :-D A jinak to řeším i pudingem s jahodama z konzervy...tím nic nezkazíš.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Umělé sladidla - chutě
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: