Mr. Olympia 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2018  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimave ... Turakam se ztotoznuje s tim ze tak jako Heath nebo Yates nemeli uz vyhravat ty top souteze jmenem Olympia po tom co dosahli jejich vrochlu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zítra....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Zítra....

😍😍😍
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: po říjen 22, 2018 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny příznivce vrcholné kulturistiky a těch „pravých“ profesionálů :D v tomhle sportu. Sice už to zde navštěvuji jen sporadicky, ale své tradiční objektivně neobjektivní review si nemůžu nechat ujít. Můžeme jít na to, zase pěkně odzadu.



16. Justin Rodriguez
Vítěz severoamerického šampionátu 2016 si to namířil přímo do špičky profi ligy. Čtvrté místo na loňském NY Pro už lecos napovídalo, sezonu 2018 může považovat za úspěšnou. Ikdyž na své první profi vítězství stále čeká, letos pilně závodil (6 vystoupení) a nasbíral potřebné body ke startu. Bohužel, jako mnoha jeho nováčkovských předchůdců, přišel totálně z formy a kdyby bylo pořadí až do posledního místa, byl by na něm on. Nemá žádnou vyloženou slabinu a jeho biceps zepředu vypadá vážně působivě. Až svaly vyzrajou a zkvalitní, bude nebezpečný. Určitě půjde nahoru.



16. Josh Wade
Možná ho už unavují neustálé narážky na podobu s Dorianem Yatesem, možná ne, protože například pózu široký zádový zepředu se rozhodl dělat podle něho. Každopádně zde nešlo o to udělat díru do světa, ale na sklonku kariéry se ukázat v tom nejlepším světle a to se povedlo na výbornou. Formu předvedl vynikající, byl ostrý, bez vážné slabiny, ale taky bez ničeho navíc, čím by mohl předčit ostatní. Tady je prostě podium pro ty nejlepší z nejlepších a už jen být zde, je pocta, a v tomto smyslu se sám Josh nejednou vyjádřil. Mise splněna.



16. Juan Morel
Asi trochu kruté umístění pro něj, určitě to čekal lepší, po letošním 2. místě na NY Pro a vítězství v Torontu. Má to těžké. Jen opravdu blázen a snílek může čekat, že jednoho dne přinese Juan sebou masité nohy a natrhne všem pr*el. Někdo by řekl, že stagnuje, ale přeci jen drobné zlepšení (bohužel ne na nohách) tam jsou. Vršek je v některých pózách opravdu masitý. Svým osobitým pózováním dokáže schovat nedostatky a je tu ještě jedna věc, za co má u mě body, jeho midsection vypadá stále jako před deseti lety. Určitě si zajistí start i v příštích letech, bohužel lepšího umístění může zabezpečit jen „chudší“ startovní pole.



16. Sergio Oliva Jr.
Tady se píše velký příběh. První syn držitele titulu, který kdy nastoupil. Dost pochybuji, že se někdy něco podobného stane, kdo ví. Každopádně mladý Sergio opravdu s úctou pokračuje v otcově odkazu, na nic si nehraje a vše okolo si parádně užívá. Kila přidává pomálu a postupně a ikdyž nemá takový wow efekt jako otec (hlavně megaúźký pas), dobře se na něj kouká. Letos to na lepší umístění nestačilo, ale určitě ho zde nevidíme naposled. Je víceméně komplexní, ale paradoxně závodníci, kterým něco chybí a něco přebývá, jsou zkrátka zajímavější, taková je realita.



15. Michael Lockett
A takovým je přesně Lockett. Osobně se nedivím, že Olivu porazil znovu, i přes své nedostatky, a to jich není zrovna málo. Přesto, když nahodí mostmuscular, mohl by v této póze bojovat o topku. Je v ní neuvěřitelně plastický a nabušený. Obávám se, že tohle už je jeho strop, i tak může na sebe být pyšný. Letos opět uhnal vítězství (už třetí), zbavil se gyna, které už bylo fakt extrémní a zlepšil prezentaci. Pátnácté místo je vydřené a zasloužené.



14. Ian Valliere
No, přiznám se, že jsem opravdu nečekal, že vítěz amatérské Olympie z roku 2014, se nikdy podívá na tu pravou. Bože, nejenom, že se podíval, tenhle týpek měl být v top 10! Sleduji ho na instagramu a je až neuvěřitelné, kolik hmoty na sebe za ty 4 roky naplácal. Ale to hlavní, jeho pas je stále perfektní. K celkovosti už jen chybí záda, tam tratí nejvíc a zlepšit některé pózy, jinak na mě opravdu udělal dojem. Věřím, že půjde nahoru.



13. Charles Griffen
Nějak se nedokážu s jeho umístěním ztotožnit. Pravda, v některých partiích má hmoty na rozdávání a navíc je i dobře zpracovaná. Start si vysloužil svým prvním profi vítězstvím na Muscle Mayhem, kde mu hrálo do karet netradiční osvětlení a vynikla tak jeho masitost na vršku. Jeho největší slabinou je střed těla. Ne, že by měl problém s vypouklým břichem, ale břišní svaly jaksi nejsou. Forma vyšla na výbornou. Stále se zlepšuje, uvidíme jestli zda se ve špičce zabydlí.



12. Lukáš Osladil
Náš nejenom současný nejlepší profík, ale nevím jestli si lidi uvědomují, že on už je momentálně nejlepší v historii a už dávno předčil Jablonického. Letos si opět zajistil přímý start a to už svým čtvrtým vítězstvím v profi. Je hodně ctižádostivý a 12. místo, protože je stejné jako loni, pro něj není uspokující. Já si ale myslím, že opravdu spokojený být může, tohle se povede málo komu. Letos byl o něco plnější než loni, ale to byl zas o něco ostřejší. S Lukášem mám jen jeden problém (krom tricepsu z boku), jeho forma graduje až při pózování. Jasně, hodnotí se a fotí se provedená póza, ale to, co se děje a ukazuje mezi tím, roli hraje a i tyhle detaily připravily letos Heatha o vítězství. Přesvědčil jsem se o tom i na vlastní oči na EVLS. Mezi pózami vypadá Lukáš prostě z formy. Jinak jeho biceps zezadu s vypouleným zadkem!!! (dělá to vůbec někdo takhle??), je prostě fascinující. Věřím, že bude pokračovat ve zlepšování a jednou v tý top 10 bude, třeba hned příští rok.



11. Alexis Rivera Rolon
Pořadí s Lukášem si klidně mohli prohodit, ale stejně tak si Rolon mohl prohodit umístění s Kuclem a proklouznout tak do desítky. Je skvělej. Hezky stavěnej, bez žádné slabiny, luxusní forma. Být za hranicí deseti nejlepších na své první olympii je pecka a bude to jen lepší, potenciál má velký. Fandím mu.



10. Steve Kuclo
Tohle byl trochu dárek. Mám ho kluka rád a kdyby alespoň předvedl formu jako na AC, tak bych to místo akceptoval, ale letos si ho nezasloužil. V jeho prospěch hraje výška, solidní osvalenost a prakticky žádná výraznější slabina. Ikdyž z dlouhodobého hlediska to vypadá, že stagnuje, letos se skutečně zlepšil, trošičku zmohutněl a forma co předváděl na jaře přesahovala 90%. Stále pořád čekám na tu stovku. Celkově zadržoval vodu, což bylo nejvíce vidět v zadních postojích. Za mě si desítku nezasloužil, ale tak nějak uzavírá seznam papírově silnějších.



9. Cedric McMillan
Konečně. Konečně se Cedricovi podařilo udělat kombinaci objemů, kvality a formy na vrcholu sezony.
Na AC 2016 byla superforma, ale subtilnější, na AC 2017 byl o poznání mohutnější, ale forma nebyla rozhodně vítězná, přesto to dostal. Zatím nejlepší Cedric se nám ukázal na sklonku loňského roku v San Marinu a nyní se tomu hodně přiblížil. Sice to není jeho nejlepší umístění, ale v roce 2016 si to 7. místo nezasloužil. Tohle byl prostě nejlepší Cedric na Olympii.




8. Nathan De Asha
Čekal jsem víc, sakra víc. Před Olympií prohlašoval, že si nejenom věří na topku, ale že to bude on, kdo bude Philovi šlapat na paty. Ano, záda jsou o poznání jinde, než před dvěma lety. Ale stále neumí pózovat!! Jediný, v čem je peckovej, je širokej zádovej zepředu, tam je jak malovanej, jinak stále hledá, nebo spíš nehledá, jak něco vylepšit. Jeho protáhlý trup při bicepsu zepředu je už terčem internetových vtípků. Na NY Pro to zkoušel dávat jinak a byl kritizován, že se mu zvětšil pas….tomu zase spousta „odborníků“ rozumělo… Každopádně, co se týče prezentace, je to slabé. To samé jsem z něho cítil naživo. Není to ono prostě. Od minulého roku je to spíše stagnace. Stále má navíc. Nedivil bych se, kdyby sezonu vynechal, uvidíme.



7. Dexter Jackson
Jednou to přijít prostě muselo. Stále má co ukázat, to bez debat. Řeči, že byl z formy, jsou blbost. Tady to vážně není otázka formy….kdy že to byl vlastně Dexter z formy??? Někdy před deseti lety? Před dvaceti? mazec…. Separace a plnost už není prostě jako dříve, věk není jen číslo, věk je věk, nevochčiješ to, pokud se teda nejmenuješ Dexter Jackson a nerozhodneš se to o pár let oddálit :D Myslím, že teď čeká Dexe velký bilancování. Jako určitě má velký zvuk 20 startů na Olympii. Chybí mu jeden. Otázkou je, jestli to má za potřebí. To si musí zodpovědět on sám. Jako vítěz nepotřebuje kvalifikaci, takže se nemusí trápit během roku. Jsem vážně zvědavý, co bude následovat, jestli nějaká „rozlučka“ na menší soutěži a nebo dotáhnutí toho magickýho čísla startů na Big O, strašnej masakr.



6. Mamdouh Elsbiay
Tohle asi čekal málokdo. I já, jakožto velký tlumič emocí okolo něho, jsem čekal, že skončí rozhodně výše. Tak nějak jsem očekával podobnou dvojku jako loni. Byl obrovský, asi fakt nejvíc co kdy byl. Ale hlavně v semifinále byl zavodněný. Stehna postrádaly separaci jakou měly před dvěma lety a celkově postrádal estetiku (ne, že by ji někdy nějak měl), víc než kdy dříve. Ty stehna jsou v některých úhlech až tristně velký, jak poznamenal maxponit97, kdyby na nich sundal 5-7 cm, uplný hovno se stane. Když chyběl při prvním vyvolávání, řekl jsem si hmmm a zdvihl rozhodčím palec nahoru. Podle fotek už to bylo jasné. Ve finále už to byla jiná písnička. Takové zlepšení jsem naposledy viděl u Kaie na AC 2016. Vysušil to a vypadalo to fakt o hodně lépe. Bohužel v semifinále se většinou rozhoduje soutěž a na lepší flek to nestačilo. Když jsem ho po Olympii kritizoval, někdo mě tam osočil, že bych ho měl trénovat já….takže….kámo, s Ramym jsme si to vyříkali a doporučil jsem mu aby opustil ten cirkus v Oxygenu. Řekl, že když to říkám já, tak to prostě udělá :D Budem se teď muset kvalifikovat, tak uvidim, co z něho vymáčknu



5. Brandon Curry
Tak přeci jen má Camel Crew jedno želízko v topce. Hvězdný Curry je krásným příkladem toho, jak jde při dobré konstalaci vnějších podmínek naplnit svůj dřímající potenciál. (o kterém se vědělo už roky dopředu). On je přesně ten typ, který potřebuje vzít za ruku, aby došlo k činům, takže bod pro něj, pod pro Oxygen, žádná kouzla. Já mu rozumím, mám to podobný. Páté místo je pecka, fantazie. V porovnání s tím, co bylo před dvěma lety je to jiný svět. Přesto dle názorů lidí z oboru, prý nějaké extra zlepšení oproti loňsku neproběhlo. Ještě by mohl být ostřejší a stehna zezadu plnější. Zepředu je to „krasavec“, v přenosu se na něj moc hezky kouká, i v uvolněném stavu. Chce to kvalitu a pobyt v topce je zaručen.



4. William Bonac
Hádám, že je přebonacováno. Všechna čest před ním, zastavuju se u něj s údivem už 3 roky, ale má se to ještě kam posunout? Za mě ne. Ať to zní bůhví jak hnusně, říkám 3. místo byl strop. Nepůsobil letos tak elegantně jako loni a ještě na jaře na AC. Bylo vidět, že nějaký to kilo přibral, ale vzhledem k jeho krátkýmu torzu, to bylo viditelné nejvíc na těch nesprávných místech. Vypadalo to hranatě, pas byl viditelně širší. Přesto kvalita a plnost jeho svalů stále dokáže válcovat nejednoho lépe stavěného borce. Je tady ještě jedna okolnost. A to je otázka výzev. Kolik jich ještě má? Moc ne, spíš už jen jednu, tak jako to potkalo Branche. A obávám se, že vzhledem k „výběru“ letošního krále, jsou schůdky na pomyslný trůn sakra vysoké.



3. Roelly Winklaar
Možná nebyl v nejlepší formě, kterou dle mého ukázal na AC v Austrálii, ale jsem nesmírně rád za jeho umístění. Zasloužil si to. Ušel velkou cestu. Prošel mnoha proměnami a zdá se našel tu nejvhodnější rovnováhu mezi naprosto brutálním objemem, formy a úzkého pasu, s minimalizováním svých letitých slabin. Když nastoupí na podium, myslím že nejednoho mrazí a všichni se zaťatými zuby čekají, až tam nahodí základní postoj, nebo biceps zepředu, aby mohli v zápětí pusu otevřít a se strnulými svaly na čelistech vydržet až do jeho mostmuscular. Kdo nezažil, tak touží zažít. Byl to on, u koho se začal skloňovat wow efekt a zasloužil by si za to být v učebnicích! Bylo to dosti objektivní? Říkejte si co chcete, je to tak.




2. Phil Heath a 1. Shawn Rhoden

Vemu si je kluky dva najednou 😊 Upřímně, kdo tohle čekal? Já ne. Sice už před třemi lety jsem viděl Rhodena jako vítěze, ale to byl Phil perfektní a „opravený“ Byl nyní „rozbitý“? Ano i ne. Ať chceme nebo ne, tak je to tak a vždy to tak bylo, že šampion, pokud jeho vláda trvá o něco déle, začíná být osinou v zadku nejednomu nestrannému fanouškovi a nejenom jemu. Je to zákon. V očekávání není jeho co největší natáhnutí šňůry, v očekávání je skutečnost, že ho někdo sesadí a kdo to asi pak bude. Takhle to prostě je, obecně. Nikdy jsem nebyl Philovo nějaký fanoušek, jen jsem uznával to, co k nám přinesl a to je naprosto nehoráznou plasticitu a separaci, pravda, někdy hraničí s karikaturovskou nebo life-photoshop postavou. To hlavně proto, protože je to vše naskládané na úzké kostře. V té kvalitě jednotlivých partiích stále hraje prim a mám tím na mysli hlavně zadní postoje. Loni se řešily jeho neskutečné hamstringy….a letos? Bože, ani jsem nevěděl, že tam tolik svalů ve skutečnosti je!!! To už není vyrýsování, to je anatomický řez. JENOMŽE. Kulturistika je taky o komplexnosti a nebojím se říct i o „kráse“. Prostě to, co vedlo ke stvoření kategorie classic physique se promítlo i do kulturistiky. K Philově neštěstí tomu bylo právě letos a bohužel, Phil tomu prostě pomohl. Byl horší než loni? Ne. Byl lepší? Vlastně….ano. Přesto nevyhrál, jak toooo???? A přesně takhle to vidí ON. Pokud tedy mají experti pravdu a jsme svědky přerodu kulturistiky (už nadobro a k lepším zítřkům), smůla, že byl sedminásobný šampion u toho. Chápu jeho frustraci. S tou se už každý musí vyrovnat sám a jak se ukázalo, jemu to moc nejde. Ono se taky nejde moc divit, protože on nepoznal porážku skoro dekádu. Navíc přišla v době, kdy si připadal lepší než kdy dříve. Jak sám řekl, nikdo mu nevysvětlil PROČ. My to možná víme, nebo chceme vědět, nebo to ani neřešíme, ale nedivím se, že jeho to trápí. Všichni řeší jeho střed těla, ale on to tak nevidí, se slovy „měl Coleman super střed těla?“, nebo Yates? Má pravdu, ale jen pokud by se hrálo podle starých pravidel. V součtu všech těhle okolností, je Shawn Rhoden přímo zrozen pro takový razantní krok v tomhle sportu, máme-li ho tak nazývat. Jsem šokován, jak to vše do sebe zapadlo, protože Rhoden rozhodně nebyl „obětním beránkem“ v obráceném gardu, on ještě střihnul nejlepší možnou kombinaci formy, ostrosti, tvarů a vůbec celkově byl jako zjevení! Nebyl to ten nejlepší Rhoden, ani neměl takové objemy jako loni, nebo předloni. Formu měl taky možná lepší někdy kolem roku 2012, ale v ten den, v ten čas, v ten zlom, byl ten nejlepší! Před šesti lety jsem řekl v Praze Acetovi, že podle Rhodenovo bicepsu zepředu, by si IFBB mělo nechat předělat logo :D, stále si za tím stojím, je to pastva pro oči. Letos to vymysleli dokonale. Běží až mráz po zádech, když si pustím videa před Olympií, kde Aceto doslova řekl, že letos Shawn vyhraje a ten několikrát na plnou hubu řekl, že to cítí, že letos je ten rok. Celé mi to připadá jako pohádka se šťastným koncem. Vážně. Protože to celé tak sedlo, že těch, kdo jsou nespokojeni s novým šampionem je vážně pomálu. Čert vem pokerface a letargickou prezentaci. Ještě jednou koubouček před rozhodčíma, protože, nalijme si čistého vína, kdyby to vyhlásili opačně, uplně v pohodě by si to obhájili a my jen dále čekali. Zároveň tím rozhodčí spustili obrovské a neskutečné očekávání, co bude následovat. Jestli kormidlo nabralo nový směr, či je to jen malá odbočka…..to vše ukáže čas. Rhoden rozhodně není k neporažení, navíc je na sklonku kariéry, momentálně je nejstarším držitelem titulu. A Phil? No, řekněme, že má hozenou „Cutlerovu rukavici“ Každopádně Shawn je číslo 14., za což jsem velmi rád a titul mu už nikdo nevezme.




Závěrem něco málo k soutěži samotné. No myslím, že týpci z iHerbu, nebo jak se to vůbec k sakru jmenovalo, to nehorázně zchytali, za naprosto katastrofální přenos semifinále, který se navíc před příchodem obhajujícího šampiona seknul celosvětově a následně spadnul po celou dobu prejudgingu. Na finále to už běželo přes YT nebo přes vimeo a bylo v pohodě. Osvětlení bylo fajnový a pro všechny stejný, tak super. Pobavilo mě, když začátek tiskové konference začal otázkou Boba Cicherella, kdo že je to ten Mr. Olympia. Skutečnost, na kterou jsem loni upozorňoval a která zacloumala i kulturistickým mediálním prostorem. Ten chlapec, jak jeho jméno začíná na Buen a končí na dia , si dával veliký pozor, co vysloví a s odhodlaným hlasem jmenoval pravého šampiona, kterým byl pouze a jen Phil Heath. Na rozdíl od představitele plenkové verze kulturistiky Breon jakže??, který sebevědomě prohlásil, že Mr. Olympia je on. Vtipálek . Ne Breonku, ty nejsi a pro mě nejsi ani šampion classic physique, si jen subtilní řadový kulturista, který se nakonec naučil dělat formu (parádní, to bez debat) a k tomu přidal nějaké to klasik pózování. Problém téhle kategorie je jen jeden a to, že nikdo pořádně neví jak má vypadat a co se má hodnotit. Za mě je šampion téhle kategorie Terrence Ruffin a pak dlouho nikdo. Kdo tohle jméno nezná, ať si pustí videa jeho volných sestav, tohle je pro mě úplně dokonalý představitel klasiků. Tolik k této kategorii. Tak, to je asi tak všechno, co bych k letošku řekl, snad jste si zase alespoň někdo početli a já se budu se zase těšit na příště 😉 ČUS.


Naposledy upravil jari dne so listopad 10, 2018 1:32 pm, celkově upraveno 2 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 9:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

děkujeme a rozhodně zase za rok :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky jarimu očima vzpomínek za reportáž, moc let zpět jsem si vždycky rád početl. Teď jsem jako vrchní ignorant Olympii 2018 kompletně vypustil včetně výsledků (Z těch Heathovo ročníků jsme nějaký znuděný) , tak jsem s napětím scrolloval, kdože to vyhrál a jsem příjemně překvapen!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: út říjen 23, 2018 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari díky!

A
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc jari. Jak je psáno nade mnou, o kulturistiku se už taky vůbec (mimo Čechy) nezajímám.

Mám dotaz k tobě, jako mnohem většímu odborníkovi:

- pročítal jsem si i tvoje starší shrnutí a nemohl jsem si nevšimnout neustálé narážení na Oxygen gym. Chci se zeptat, proč? Jestli tuším dobře, v kulturistice už nejde moc o cvičení, to všichni víme, ale o chemii a v Kuvajtu používají nějakou "speciální", která udělá z kultíků ještě větší hovada, ale kvalita na podiu už není?

- proč už Kai nezávodí na Olympiích? Myslel jsem že bude pauza na rok, dva a pak se to kvůli jediné konkurenci Phila ututlá a zase bude závodit, ale už je to snad 5 let co na Olympii není. Je to i kvůli "pomeranči"?

Díky
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oxygen je podle mě spíš takovej životní styl - nalajnují ti úplně vše, jídlo, trénink, chemii a ty to musíš držet do puntíku, jinak ahoj..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Study


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To s tím Oxygenem mě taky zaujalo. Je to opravdu tak, že musíš dodržovat vše co ti tam naplánují? Já měl za to, že to funguje jako obyč. posilka s tím, že tam seženeš top quality chemii
_________________
Chce to čas...

https://www.instagram.com/studynkapetr/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oxygen je jako all inclusive fitness hotel... kromě cvičení a žraní se nemusíš starat o nic, vlastně samo ti to poskytne 100% focus na přípravu... V chemii to fakt nebude, z tý TOP budou mít vesměs všichni to stejně kvalitní... anabolic chicken byl ze začátku jen joke, kterej se nějak chytil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to může někoho bavit udělat ze sebe bodybuildera na klič? Vždyť přijdou o tu největší srandu.

Ale asi je to myšlení ze staré doby, Nikky Lauda se dřív taky hrabal v motoru své formule. Tak dneska bude mít místo své hlavy bodybuilder tým mechaniků....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono na tyhle top urovni asi uz premysli jinak, nez jen aby to bavilo
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Ono na tyhle top urovni asi uz premysli jinak, nez jen aby to bavilo


Baví tě tvoje práce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozumim kam miris. Bavi, ale kdyby mi nekdo nabidl spolupraci ala delej vse podle me a dostanes 2-3x takovy plat, nevaham. Navic, kdyz to vedeni nad sebou nebudou mit cely zivot, no delat neco 2,3.. roky pod nekym, kdyz vim ze mi pomuze v "kariere" kupredu, to je fer, ne? Zkusenosti, rady, tipy a triky jim uz potom nikdo nevezme.
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: