Mr. Olympia 2018


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2018  Úvodní stránka -> Soutěže -> Mr. Olympia 2018
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jari


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Díky moc jari. Jak je psáno nade mnou, o kulturistiku se už taky vůbec (mimo Čechy) nezajímám.

Mám dotaz k tobě, jako mnohem většímu odborníkovi:

- pročítal jsem si i tvoje starší shrnutí a nemohl jsem si nevšimnout neustálé narážení na Oxygen gym. Chci se zeptat, proč? Jestli tuším dobře, v kulturistice už nejde moc o cvičení, to všichni víme, ale o chemii a v Kuvajtu používají nějakou "speciální", která udělá z kultíků ještě větší hovada, ale kvalita na podiu už není?

- proč už Kai nezávodí na Olympiích? Myslel jsem že bude pauza na rok, dva a pak se to kvůli jediné konkurenci Phila ututlá a zase bude závodit, ale už je to snad 5 let co na Olympii není. Je to i kvůli "pomeranči"?

Díky


Nařážek sis všimnul dobře
Chtěl jsem na to udělat video, ale teď už netočím, nejsou podmínky, lidi ani čas
To je právě to, v Oxygenu nemají žádnou speciální chemii a nedělají tam žádná kouzla, je to jak píše tom3 a maxpoint. Americkej sportovec tam prostě jede jako Rocky IV do Ruska, ale starají se tam o něj jako o Draga V podstatě tam přijedeš a žiješ v "tunelu", kde vidíš jen posilovnu, jídlo, sypku a disciplínu, to vše v na prostym luxusu a daleko od svého života. To je uplně celá záhada. Jsou tam prachy, prachy a prachy. Vyhledávanej trenér Abdulah je trenér na úrovni trenérskýho kurzu za dva měsíce a nazdar. Víš, co měl na instagramu za obrázky, než tam začal dávat fotky z gymu a profíky? (on už to má teda promazaný ). Byla tam slušná série fotek bot, třeba zlatý addidasky a nike s diamantama, a zlatý Rolexky a jiný šperky, nic o posilování. Nedokázali tam pomoct Martinezovi, Delarosovi, Grimesovi a řadě dalších. Akim taky udělal životní formu nakonec, když od nich odešel. Protože tam prostě žádný kouzla nedělají. Ramy je hříčka přírody sama o sobě i bez nich. Další freak Wiklaar to už měl v sobě taky dávno, potom ještě Nathan De Asha, kterýmu už jako juniorovi předpovídali Mr. Olympia. Tihle tam jen proměnili šanci rozvinout svůj potenciál. Curry je pro ně nejlepší možná, protože o tom už se mluvilo jako genetickém zázraku jak teenegerovi. Jenže zamrzl, protože je to prostě líná nátura. Takže konečně je tam, kde měl být už dřív a šlape to. Jediný, co je na jejich chemii jiný je to, že (opět prachy), tím že tam jsou prachy, tak bude určitě kvalitní a s fakem se tam asi nesetkáš, to by se tam asi dealer setkal se smrtí. Lidi prostě chtějí věřit pohádkám. Dokonce na foru MD byla anketa, čím že to je, že v Kuvajtu "vyrábějí" takový borce a naprostá většina hlasujících vybrala možnost "mají tam "exotickou" nebo nějakou tajnou chemii .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:
Dave1913 napsal:
Díky moc jari. Jak je psáno nade mnou, o kulturistiku se už taky vůbec (mimo Čechy) nezajímám.

Mám dotaz k tobě, jako mnohem většímu odborníkovi:

- pročítal jsem si i tvoje starší shrnutí a nemohl jsem si nevšimnout neustálé narážení na Oxygen gym. Chci se zeptat, proč? Jestli tuším dobře, v kulturistice už nejde moc o cvičení, to všichni víme, ale o chemii a v Kuvajtu používají nějakou "speciální", která udělá z kultíků ještě větší hovada, ale kvalita na podiu už není?

- proč už Kai nezávodí na Olympiích? Myslel jsem že bude pauza na rok, dva a pak se to kvůli jediné konkurenci Phila ututlá a zase bude závodit, ale už je to snad 5 let co na Olympii není. Je to i kvůli "pomeranči"?

Díky


Narážek sis všimnul dobře
Chtěl jsem na to udělat video, ale teď už netočím, nejsou podmínky, lidi ani čas
To je právě to, v Oxygenu nemají žádnou speciální chemii a nedělají tam žádná kouzla, je to jak píše tom3 a maxpoint. Americkej sportovec tam prostě jede jako Rocky IV do Ruska, ale starají se tam o něj jako o Draga V podstatě tam přijedeš a žiješ v "tunelu", kde vidíš jen posilovnu, jídlo, sypku a disciplínu, to vše v na prostym luxusu a daleko od svého života. To je uplně celá záhada. Jsou tam prachy, prachy a prachy. Vyhledávanej trenér Abdulah je trenér na úrovni trenérskýho kurzu za dva měsíce a nazdar. Víš, co měl na instagramu za obrázky, než tam začal dávat fotky z gymu a profíky? (on už to má teda promazaný ). Byla tam slušná série fotek bot, třeba zlatý addidasky a nike s diamantama, a zlatý Rolexky a jiný šperky, nic o posilování. Nedokázali tam pomoct Martinezovi, Delarosovi, Grimesovi a řadě dalších. Akim taky udělal životní formu nakonec, když od nich odešel. Protože tam prostě žádný kouzla nedělají. Ramy je hříčka přírody sama o sobě i bez nich. Další freak Wiklaar to už měl v sobě taky dávno, potom ještě Nathan De Asha, kterýmu už jako juniorovi předpovídali Mr. Olympia. Tihle tam jen proměnili šanci rozvinout svůj potenciál. Curry je pro ně nejlepší možná, protože o tom už se mluvilo jako genetickém zázraku jak teenegerovi. Jenže zamrzl, protože je to prostě líná nátura. Takže konečně je tam, kde měl být už dřív a šlape to. Jediný, co je na jejich chemii jiný je to, že (opět prachy), tím že tam jsou prachy, tak bude určitě kvalitní a s fakem se tam asi nesetkáš, to by se tam asi dealer setkal se smrtí. Lidi prostě chtějí věřit pohádkám. Dokonce na foru MD byla anketa, čím že to je, že v Kuvajtu "vyrábějí" takový borce a naprostá většina hlasujících vybrala možnost "mají tam "exotickou" nebo nějakou tajnou chemii .
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak ještě k tomu Kaiovi. Proč nesoutěží, to ví asi jen sám. Sere mě, měl jsem ho rád a přiznám se, že jsem ho přestal sledovat, protože jako fanoušek vrcholný závodní kulturistiky chci vidět závodníka závodit a ne ho vidět prodávat e-booky s tréninkama, hadry a boty. Dřív by pro titul "umřel" Na jednu stranu ho chápu. Nějak vycítil, že Phil je neporazitelný, ale jak je vidět, nebyla to pravda. Kai nikdy na Olympii neukázal 100 % svých možností a to je škoda. V 2012 měl super formu, ale byl menší. 2013 byl obrovský bez formy a 2014 nebyl plný. 3 druhá místa a vzdal to. Cutler to nevzdal, Dexter to nevzdal, on jo. Kvůli pomeranči to rozhodně není. Víš co, kdyby to bylo třeba kvůli zdravotním problémům, neřeknu ani popel, ale on se udržuje v neskutečný formě a ani z objemů neztratil nic. Navíc je takhle už dva roky, v podstatě za měsíc je schopnej si jít stoupnout na prkna....tak tomu už nerozumim vůbec
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Good, díky za report :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2018 4:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tom3 napsal:
Rozumim kam miris. Bavi, ale kdyby mi nekdo nabidl spolupraci ala delej vse podle me a dostanes 2-3x takovy plat, nevaham. Navic, kdyz to vedeni nad sebou nebudou mit cely zivot, no delat neco 2,3.. roky pod nekym, kdyz vim ze mi pomuze v "kariere" kupredu, to je fer, ne? Zkusenosti, rady, tipy a triky jim uz potom nikdo nevezme.


Myslíš, že kulturistika se dělá pro peníze? (Nechci se hádat...)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc jari!
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: ne říjen 28, 2018 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vida, občas sem mrknu a ejhle, je to tu! Díky za počtení. Já už je z 50% neznám ani podle jména, sem tam někoho:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Mr. Olympia 2018 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: