Pretrenovani - priznaky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Pretrenovani - priznaky  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Pretrenovani - priznaky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rene.ludvik1988


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 3:12 am    Předmět: Pretrenovani - priznaky Odpovědět s citátem

Zdravim,

plati porad ze hlavni priznaky pretrenovani jsou

- Nespavost
- Nechut k jidlu
- Stagnace sily

v posledni dobe spatne spim (ne vic nez 4 hodiny) a snazim se najit pricinu.

Stalo se Vam to nekdy ? Jake mate priznaky vy ? Jak s tim nakladate ?

Myslim, ze to u me ma s nejvetsi pravdepodobnisti jine priciny ale potrebuju vyloucit vse.

Dik. Rene L.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pretrenovani ten stav upřímně není moc reálný se do něj dostat to už musíš být sakra imbecil pokud má tělo veškeré živiny jak jsem ti psal v jiném threadu (přečti si to) příčina bude u tebe úplně někde jinde. Jezdím treninky kde 4x týdne benchuji drepuji 2x těžce 1x středně těžce 1x lehce jednou za 4 dny těžký tahy a přemístění který střídám s těžkým trapbarem a přitahy v předklonu do toho ještě spousta práce na zahradě a o pretrenovani nic nevím. Výkonnostně jdu do předu pořád. Takže nesnaž se si něco vsugerovat špatný spánek je způsobeny něčím jiným než pretrenovanim.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@IronAndrew: Pretrenovat se lze pomerne snadno, kdyz vezmu v potaz, ze stav tesne pred predtrenovanim je vetsinou ten, kdy mas nejvetsi progres. To, ze ty fungujes nejak neznamena vubec nic. Kazdy mame jine podminky (vek, regenerace, jidlo, stres, trenink apod.). Velmi dobre video na tohle tema udelal Alan Thrall.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já chtěl spíše poukázat na to že spousta lidí si myslí že jsou pretrenovany a přitom nejsou spíše jen se nahovno stravuji nemají vyřešené základy tělu chybí minerály a vitamíny a tak jsou non stop unavený mrtvý taky jsem byl unavenej a to jsem v té době necvicil problem se spánkem atd. Tady dotyčný chlapec v minulém threadu o dietě psal že ubral kalorie a cítí se unavenej protože ty kalorie bylo jediný co ho drželo funkčního a to jediné co tělu dodával a když to ubral a nepřidal jinde tak hned problém. Stačí nebýt idiot a mít rovnici ubral jsem na zradle nebo jsem v přípravě nebo mám víc tréninku tak musím udělat víc pro regeneraci víc pro tělo. V mé odpočinkové fázi jsem jen na stravě a multivitaminu. Jakmile jdu do těžších tréninku v nějaké přípravě tak k multaku přidávám rybí olej hořčík bisglicinat, po tréninku dávám protein víc si masíruji partie kam dosáhnu, důkladnější strečink důkladnější rozehrati sauny ledové vany a když je jo krize tak kreatin 😀 jenže když jde někdo do diety ubere něco tělu a nepřidá mu jinde tak se holt pretrenuje jinak tělo snese randal a chce to třeba i půl roku pekla na tréninku a pak možná se do pretrenovani dostaneš. Já když cítím že je vše na hraně tak vyhodim třeba tahy na 14 dnů nebo nahradim dřep legpressem a po 2 týdenním maximálním období zařazuji 2 až 3 týdenní deload a stroje a pumpovani. Stačí prostě nebýt blbec a používat hlavu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pekne napsano andrew, 100% souhlas
Pomalu každý druhý ve fitku je pretrenovany, pritom jí nahovno..
jak rekl pan Koulmen - "Everybody wants to be a bodybuilder, but nobody wants to lift no heavy-ass weights" - uplne stejne to plati i o zradle. Samy split do sracek, ale ze uz to potom neupapaji, to je vec druha..
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Pretrenovani - priznaky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: