Casein po tréninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Casein po tréninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Casein po tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Robokops


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 8:30 pm    Předmět: Casein po tréninku Odpovědět s citátem

Zdar, casein normálně neberu, ale byl na jednom shopu výprodej a tak sem si ho na zkoušku vzal. Chci se zeptat na jednu věc, po tréninku je jasný klasika syrovárkový protein + rychlé cukry a casein nejlépe navečer. Co jsem se ale díval na net, tak je dost článků o tom, že pokud se dá casein po tréninku, jsou lepší výsledky, konkrétně v poměru cca 2:1 whey / casein. Myslíte že je na tom něco pravdy a je dobrý dát si trochu caseinu i po tréninku nebo to je spíše mýtus a nechat si to na noc ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 8:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych třeba casein nedával vůbec. Zaměřil bych se jen na syrovátkový ten je univerzální nebo čistě po tréninku to hydro.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2018 10:49 pm    Předmět: Kasein Odpovědět s citátem

Řekl bych, že tím určitě nic nezkazíš, když si to dáš v poměru, jaký jsi psal. Hlavní je, aby tam byla převaha syrovátkového proteinu, ale když k tomu bude i kasein, tak to v ničem vadit nebude a budeš tam tak mít i trochu postupně se uvolňujících bílkovin...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rene.ludvik1988


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 3:03 am    Předmět: Re: Casein po tréninku Odpovědět s citátem

Robokops napsal:
Zdar, casein normálně neberu, ale byl na jednom shopu výprodej a tak sem si ho na zkoušku vzal. Chci se zeptat na jednu věc, po tréninku je jasný klasika syrovárkový protein + rychlé cukry a casein nejlépe navečer. Co jsem se ale díval na net, tak je dost článků o tom, že pokud se dá casein po tréninku, jsou lepší výsledky, konkrétně v poměru cca 2:1 whey / casein. Myslíte že je na tom něco pravdy a je dobrý dát si trochu caseinu i po tréninku nebo to je spíše mýtus a nechat si to na noc ?


Ja byt tebou tak si ten Casein necham jen pred spanim, eventuelne mozna jako extreme misto jednoho jidla pres den (pokud jsi pracujici clovek a krabicky nejsou vzdy mozne).

Nejsem zadny profik ale dle meho nazoru potrebujes spise po treninku neco rychleho pro konverzi katabolismus / metabolismus (BCCA, 80+Whey, Gainer, ...).

Pak stejne po hodine vetsinou prijdes domu a musis se nadlabnout, ten pomalej Casein te tam bude zbytecne jen trapit a myslis, ze jeho efekt nevyuzijes ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Casein je k ničemu. Jediné na co se hodí je na zdravé pečení (místo mouky).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Casein je k ničemu. Jediné na co se hodí je na zdravé pečení (místo mouky).


A to jako proč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro začátek kvůli poměru cena výkon. To už bych raději do "obyč" protein poslal navíc odměrku Leucinu a Glutaminu. Tazatel, co jsem tu tak dohledal, je hobík, co se houpe před domem na klepadle, když je zrovna hezky (=kalistenika), takže nějaký PTN v jeho případě je stejně zbytečnost a za ušetřený peníze si měl koupit maso a vajíćka. Bez urážky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Pro začátek kvůli poměru cena výkon. To už bych raději do "obyč" protein poslal navíc odměrku Leucinu a Glutaminu. Tazatel, co jsem tu tak dohledal, je hobík, co se houpe před domem na klepadle, když je zrovna hezky (=kalistenika), takže nějaký PTN v jeho případě je stejně zbytečnost a za ušetřený peníze si měl koupit maso a vajíćka. Bez urážky.


Jako asi je to celkem jedno, záleží kolik má tazatel zbytečnejch peněz. Spíš mě zaskočilo, ta hláška, že kasein je k ničemu. Dát před spaním kasein plus ZMA mi přijde jako hodně dobrá možnost. Dle mého nejkvalitnější protein na českém trhu I love BIO od myotecu má poměr rychlých a pomalých bílkovin 3:2.

Ale kupovat speciálně kasein do PTN je zbytečnost, na tom se shodneme.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út říjen 30, 2018 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ZMA na noc ok, tam neviidm problem, akorat te to nejspis v puli noci vzbudi curat, coz muze defakto mit negativni vliv na hluboky spanek a vyplavovani hormonu a paradoxne ti to pak bude ve vysledku spise na skodu, ale cpat do sebe na noc kasein, nebo tvaroh mi prijde uplna blbost. Jen nazor. Zkousel sem samozrejme, ale zadny vysledny efekt (jako treba lepsi regenerace) jsem fakt nepozoroval, akorat jsem kazde rano vykadil pulkilovou cihlu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Casein po tréninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: