Ztráta svalů



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ztráta svalů  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Ztráta svalů
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenalos


PříspěvekZaslal: út únor 27, 2018 4:52 pm    Předmět: Ztráta svalů Odpovědět s citátem

Zdar , mám dotaz, jak je to s nabíráním svalů "zpět". Normálně cvičím asi rok a půl a před 2 týdny jsem začal mít horečky a klasicky nemoc. Zezačátku jsem se držel a snažil se normálně jíst, začalo mi ale být čím dal hůře až sem měl skoro 40 a nemohl jsem do sebe dostat kromě čaje vůbec nic , takže za 3 dny jsem třeba dokázal sníst tak max banán a jogurt ... teď po 2 týdnech jsem už jakž takž v pohodě a příští týden chci začít zase cvičit. Příjde mi že jsem něco málo zhubl, ale hlavně na svalech, jde to poznat že jsou svaly menší , měkčí atd..

Chci se zeptat, než budu zase ve formě v jaké jsem byl před nemocí, jak dlouho trvá návrat ? Je to otázka pár tréninků, nebo delší např. měsíců ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DrPsyche


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

Trénuji 4-5 dní v týdnu v posilovně. A registrováni v komunitě kulturistiky. Tam je také plný průvodce - Začal jsem pracovat na vysoké škole (někdy musel přeskočit kurzy, abych navštívil trénink s kulturistou trenér, protože jsem se připravoval na turnaj).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tom3


PříspěvekZaslal: po listopad 05, 2018 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A odpoved ti jako pomuze v cem? Proste zase cvic a zer, ne?
_________________
"First they ask you why you do it, then they ask you how you did it."
"Chodil bys raději po ulici a lidem říkal, že zvedáš tunu a nevypadal tak, nebo bys raději donutil lidi přemýšlet o tom, kolik zvedáš, jen tím, jak vypadáš?‘" - buh vi kdo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ztráta svalů
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: