Nerd v posilovně


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nerd v posilovně  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nerd v posilovně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turabean


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 2:59 pm    Předmět: Nerd v posilovně Odpovědět s citátem

Jelikož bych zrovna měl usilovně pracovat na své bakalářské práci a moje prokrastinace pokročila na další lvl, rozhodl jsem se, že si tu tak budu psát svůj progres napříc mojí cesty za vysněnou postavou, tato cesta bude velice dlouhá a náročná, možná ještě nemám ani ponětí do čeho jsem se to uvázal, ale snad mne soc. press a to, že to bude alespoň pár lidem na očích donutí vytrvat. Kdo ví třeba to jednoho dne i někoho inspiruje.

Věk: 23
Váha: 99
Výška 179

Cvičím ani ne měsíc, sledování a zájem o kulturistiku mě baví takže o tom alespoň malé povědomí mám.

Jsem celoživotní lenochod a nikdy jsem nedělal žádný sport, jedinou fyzickou aktivitou mi byly práce na zahradě všeho typu, nikdy neproběhlo žádné cílené budování čehokoliv.. výsledky mého dvacetiletého prasení postnu sem





Naposledy upravil Turabean dne út listopad 06, 2018 3:19 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turabean


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedu každou partii 1x týdne:

Pondělí ramena
Úterý volno
Středa záda
Čtvrtek volno
Pátek Prsa + nohy
Sobota volno
Neděle Biceps + triceps

Zítra opět jedu záda takže vám tu mohu rozepsat, co se bude dít..

Jeětě bych Vás upozornil, jsem těžkej začátečník takže neplácejte se prosím do hlavy, když tady narazíte na nějakej blábol

Trénink záda:
Mrtvé tahy 4x5 100 kg
Přítahy velké činky 4x10 75 kg
T osa s úzkým úchopem 4x10 70 kg
Pullover 4x10 30 kg jednoručka
Shyby s dopomocí 4x10 50 kg
Hammer (nevím jak se to jmenuje) 4x10 80 kg
Stahování horní kladky 4x10 55 kg
Veslování v sedě 4x10 60 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kujin


PříspěvekZaslal: út listopad 06, 2018 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

https://forum.ronnie.cz/zacatecnik-trenink-t15199.html

Tohle si přečti a uvidíš, že tvůj trénink je k ničemu pokud v sobě nemáš aspoň gram oleje
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turabean


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2018 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska sem jel prsa a nohy

standartni trenál:
tlaky s jednoručkama 4x10 30 kg (2 na rovné a 2 na šikmé lavici)
rozpažky s jedn. 4x10 16 kg
pullover 3x10 26 kg
peck deck 4x10 80 kg
hammer na vršky prsou 4x10 25 kg
hammer na rovné lavici 3x10 40 kg

pak nohy
legpress 4x10 150 kg
zákopávání 4x10 40 kg
výpony 4x10 70 kg
předkopávání 4x9 40 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2018 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě jednou bych ti doporučil si přečíst odkaz, který postnul kujin, protože trénink stylem partie 1x týdně pro naturála (a začátečníka zvlášť) nemá smysl.

Jako začátečník by ti prvních pár měsíců mohlo jít to, co už ti pak nikdy (naturálně) nepůjde, tzn. současně budovat svaly a ještě hubnout. Ale na to musíš zkvalitnit stravu (to jsi vůbec nezmínil), a cvičit něco jiného, než ten bro-split, cos napsal (nehledě na to, že netuším, proč mají třeba ramena samostatný trénink, a velké partie nohy a prsa se musí o jednu tr. jednotku dělit).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turabean


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2018 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám to tak rozdělený protoze můžu do posilovny jen 2x do týdne, doma mám jednoručky s kterými ten triceps biceps a ramena odcvičím v pohodě, stravu mám nastavenou tak že každý den je víceméně stejný:
ráno - tvaroh odtučněný 250 g + 40g vloček + hrst piškotů + hrst vlašských ořechů nebo mandlí
oběd - kořecí prso nebo kuřecí stehno s rýží
odpoledne protein 45 g nebo dávám po tréninku
večeře 4 vejde a sport chleba dva krajíčky takový ten modrý obal má

mám to tak ten trénink poskládaný i kvůli dispozicím
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2018 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus ten jídelníček rozepsat i časově, jak to vychází a zhruba kolik čeho máš představu, nebo to tam dáváš tak od oka? (maso, rýže).

Jen takhle na první pohled bych z rána vyhodil piškoty a dal klidně víc vloček, ale ještě jako lepší varianta se mi jeví prohodit snídani a večeři (s tím, že večer by jsi tam nedával ty vločky, jen tvaroh a pár oříšků).

Ale jak říkám, bylo by lepší mít víc pohlídané, mít představu, kolik za den dáš bílkovin, sacharidů a tuků a vědět, kolik zhruba by jsi si měl přijmout a snažit se být v lehkém deficitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
seeya


PříspěvekZaslal: pá listopad 09, 2018 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chudnut bez pocitania kalorii to musi by rovnaka zabava ako soferovat so zavretymi ocami. Ber to ako konstruktivnu kritiku
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2018 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Chudnut bez pocitania kalorii to musi by rovnaka zabava ako soferovat so zavretymi ocami. Ber to ako konstruktivnu kritiku


Nesmyslný přirovnání
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: so listopad 10, 2018 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lebo?
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Lebo?
Inac toto si myslim aj ja, aby si schudol, nemusis pocitat kalorie. Castokrat staci vyhodit z jedalnicka hluposti, najcastejsie sladkosti a slane snacky, sladene napoje a vaha ide dolu sama. Ked sa pozriem na fotky, je plus minus jasne, ze so zvysenym pohybom pride ubytok vahy aj bez zbytocneho a zdlhaveho ratania kalorii. Usetreny cas sa da vyuzit zmysluplnejsie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že na samém spodku pomyslné výživové pyramidy je rovnice příjem vs výdej, tak si nemyslím, že počítání kalorií je blbost, naopak. Když už nic jiného, pomůže člověku pochopit, jak by měla zhruba vypadat porce jídla, což si myslím, že je u lidí, kteří se k podobným věcem uchylují, naprosto zásadní...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turabean


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak sem všera jel ruce (biceps + triceps), jel sem to doma, kde mám jen jednoručky

triceps
kickback 4x10 7kg plus za každou sérií s 7kg jednoručkou jsem jel ještě 4x10 s 2,5 kg jednoručkou, takova jakoby supersérie
tricepsové dipy s 30 kg jednoručkou 4x 10
One-Arm Dumbbell Triceps Extension 4x10 10 kg
tlaky s jednoručkama s úzkým úchopem 4x10 15 kg

biceps
bicepsový zdvih s jedn. 4x10 15 kg
kladivové zdvihy s jedn. 4x10 15 kg
koncentrovaný zdvih jednoručky s loktem opřeným o vnitřní stranu stehna 4x10 10 kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S jednoruckama muzes prece delat i drepy, vypady, variace tahu a cvicit ramena. Z bicepsu a tricepsu ti nic nenaroste, to uz delej radeji kliky :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Vzhledem k tomu, že na samém spodku pomyslné výživové pyramidy je rovnice příjem vs výdej, tak si nemyslím, že počítání kalorií je blbost, naopak. Když už nic jiného, pomůže člověku pochopit, jak by měla zhruba vypadat porce jídla, což si myslím, že je u lidí, kteří se k podobným věcem uchylují, naprosto zásadní...


OK, ked je to pre teba zasadne, rataj. Ja sa riadim Tsatsulinovym "Kalorie treba prijimat, nie ratat." - a funguje to. Omnoho, OMNOHO dolezitejsie je CO clovek zje, ale este viac, co clovek nezje . Uz len dodrziavanie zakladnych ramcovych obmedzeni dokaze zazraky. Ked je clovek zvyknuty skonzumovat cojaviem 6000 nekvalitnych kalorii, co urobi, ked mu povies, ze by mal jest len 3000? Odpovedz si sam. Radsej ho najprv naucme, aby zjedol 5500 kvalitnych kalorii, lebo uz to bude mat za nasledok chudnutie.

Ratanie kalorii je mozno zasadne, ale nie pre kazdeho v kazdom case. Pre mna nebolo zasadne nikdy, nikdy som nic neratal a aby som si vahu skorigoval, stacilo prestat jest sladkosti, obmedzit napriklad pecivo, pripadne si pridat viac kardia. Easy like that.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nerd v posilovně Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: