snídaně



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - snídaně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> snídaně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rybalka40


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 2:46 pm    Předmět: snídaně Odpovědět s citátem

Zajímalo by mě, jak moc velký " problem " je dát tuky i do jídla před fitkem? Např. klasicky ráno snídám omeletu z bílku/šunky/vloček a pak jdu do hodiny cvičit a jsem s tím ok. ale? co když tam hodím celé ty vejce?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tam budou i žloutky a bude to dobřejší ... myslím, že ti pánvička nevybouchne a nezabije vše živý v okolí pěti metrů... nebo o co jde ?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rybalka40


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Tak tam budou i žloutky a bude to dobřejší ... myslím, že ti pánvička nevybouchne a nezabije vše živý v okolí pěti metrů... nebo o co jde ?


Tak někde se probírá " řeší " že před trenalem by tuk neměl být prakticky vůbec v jídle.. toť vše. Proto ten dotaz.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: ne listopad 11, 2018 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To vyzkousej a jestli ti to bude vyhovovat tak to delej jak ti to vyhovuje :) Je to vse o tom si to vyzkouset na sebe - to je nejlepsi rada asi :) to ze prijmes par gramu tuku ze zloutku a pujdes si zacvicit ti svalovej rust neomezi.... neohrozi te pri treninku.... jen musis zkusit jestli ti pauza mezi jidlem a treninkem bude stacit aby ti nebylo tezko...zalezi jakej trenink jedes... ale nezkusis, nevis :))
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyzkoušej si sám co ti sedí.
Za mě celá vejce včetně žloutků, pokud neřešíš kalorie v přípravě na soutěž. Je kravina je vyhazovat.
(Krom toho je pičovina vyhodit žloutek a hodit tam šunku.. :-) )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: ne listopad 18, 2018 1:35 am    Předmět: Re: snídaně Odpovědět s citátem

Rybalka40 napsal:
Zajímalo by mě, jak moc velký " problem " je dát tuky i do jídla před fitkem? Např. klasicky ráno snídám omeletu z bílku/šunky/vloček a pak jdu do hodiny cvičit a jsem s tím ok. ale? co když tam hodím celé ty vejce?


Pokud ti to pocitově nebude vadit při tréninku, tak v tom není žádný problém :-) Určitě bych se neochuzoval o pozitiva žloutků a hodil bych na pánvičku celé vejce, je škoda žloutek vyhodit - dodání kvalitních kalorií, lecitin, vitaminy, cholesterol pro tvorbu testosteronu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - snídaně
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: