Nerd v posilovně


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Nerd v posilovně  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Nerd v posilovně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po listopad 12, 2018 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
paradaxne moze byt pre tloustika tazsie striktne vypustit vsetok junk. Pocitanie ma prave aj tu vyhodu ze si ten kolacik a chipsy mozes dat vzdy ked ti to dovoli energeticka bilancia :) Vyhoda mojho pristupu je ze bud bude fungovat alebo nebude fungovat a budes vediet preco (pretoze si zozral o xy viac kalorii ako si si mohol dovolit.) Pri tvojom pristupe ostava priestor na spekulacie.
A ano sklzli sme do dost vseobecnej roviny. @Nerd napis prosim adminovy ak to tu chces premazat

Ale mne je jedno, ako sa k tym 0 kolacikom dostane, moze ist z 3xdenne velmi postupne na tu nulu, ako ked fajciar znizuje davku, alebo to moze seknut naraz, a po tyzdni detoxu a mierneho diskomfortu sa telo prisposobi. Cukor je normalna droga ako nikotin a spol., snad este navykovejsia. Urcite vsak zakernejsia.
Apropos, este sa moze dat na beh a karbohydraty a ked schudne, zacat silovku. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2018 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cohen, Olejnas ma pravda vacsina ludi nema ani sajnu kolko co vazi.
Ked som naposledy jednemu chalanovi robil jedalnicek tak presne takto isto vyhodili sme junk food a on este priberal, cito meso ryza zelenina.
Ked som ho dokopal aby si zacat vazit veci, zistili sme ze on nema problem zjest na posedenie 500g ryze ako prilohu, 5x do dna...
Detto moja zena to iste.

Jednoducho pri stravovani bro science nefunguje vacsine ludi nefunguje. Bud rad ze spadas do tej skupiny komu to funguje.

Posledna vec ze co stale pripominam ze inac sa chudne z 20%-15%,staci vyhodit junk food.
15%-12%, uz musis pisat a presne vazit
12%-10% uz treba vyberat jedla s rozumom a zacat sa vlnit
10%-8% uz casujes, vlnis, menis frekvenciu a musis vyhodit vacsinu jedal
pod 8% s nejakoymi svalami ide velmi tazko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út listopad 13, 2018 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Cohen, Olejnas ma pravda vacsina ludi nema ani sajnu kolko co vazi.
Ked som naposledy jednemu chalanovi robil jedalnicek tak presne takto isto vyhodili sme junk food a on este priberal, cito meso ryza zelenina.
Ked som ho dokopal aby si zacat vazit veci, zistili sme ze on nema problem zjest na posedenie 500g ryze ako prilohu, 5x do dna...
Detto moja zena to iste.

Jednoducho pri stravovani bro science nefunguje vacsine ludi nefunguje. Bud rad ze spadas do tej skupiny komu to funguje.

Posledna vec ze co stale pripominam ze inac sa chudne z 20%-15%,staci vyhodit junk food.
15%-12%, uz musis pisat a presne vazit
12%-10% uz treba vyberat jedla s rozumom a zacat sa vlnit
10%-8% uz casujes, vlnis, menis frekvenciu a musis vyhodit vacsinu jedal
pod 8% s nejakoymi svalami ide velmi tazko


@maciak Jasne, ja som sa vobec nechcel bavit o extremoch, ked niekto zozerie cez 2 kila ryze denne, to proste je extrem. Vacsine chlapov staci ist pod 20% tuku a uz su spokojni. Ak clovek nie je odtrhnuty od reality, nie je absolutne ziadny problem stiahnut vahu s pomocou, ako to volas, "bro science". A zatial som nepostrehol, ze by @nerd patril do kategorie extrem. Stahovanie telesneho tuku na nizsie hodnoty je samozrejme mozne, tam sa ale treba rozhodnut, co je priorita. Vykon vs. vzhlad.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Nerd v posilovně Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: