USA suplementy


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - USA suplementy  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> USA suplementy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S ohledem na to, ze v EU je uvedeni suplementu do obehu zalezitost na x let papirovani a testovani, je s tim neskutecne srani a fin. nakladu (Esko by mohl vypravet) a tam maji daleko volnejsi podminky a legislativu, tak spousta veci je tam dostupna a tady si o nich muzes nechat leda tak zdat. Pocinaje preworkoutama, pres suplementaci na podporu spanku, nebo treba nootropika a tak. Je to trochu jiny vesmir....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako teď se neuraž ale mě taky přijdou dost zbytečné USA suplementy kor věc jako je nakopavac úplná zbytečnost. A prostě vzhledem k tvé výkonnosti si nemyslím, že by to dělalo nějaký výrazný mazec a to nemyslím zle není to prostě nějaký zázrak.

Ale chápu spojitost americký nakopavac a pak potřebu suplementovat věci na podporu spánku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
S ohledem na to, ze v EU je uvedeni suplementu do obehu zalezitost na x let papirovani a testovani, je s tim neskutecne srani a fin. nakladu (Esko by mohl vypravet) a tam maji daleko volnejsi podminky a legislativu, tak spousta veci je tam dostupna a tady si o nich muzes nechat leda tak zdat. Pocinaje preworkoutama, pres suplementaci na podporu spanku, nebo treba nootropika a tak. Je to trochu jiny vesmir....


Myslíš při uvedení DS na tuzemský trh?
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neurážím se. Má výkonost odpovídá plně mým dispozicím, věku, celkové době a podmínkám ve kterých cvičím. Jsem s ní naprosto spokojený. Neznáš mě, nevíš jak moje tělo na co reaguje. Nechodíš v mých botách. Sotva tedy můźeš soudit. I když chápu, že tohle je internet a tady fungují věci nadpozemsky. Taktéž bez urážky.

A ano, rozdíl je tam obrovský...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eSko napsal:
Myslíš při uvedení DS na tuzemský trh?

Ano. Kdysi si se na tohle téma tady rozepsal, ale nemohl jsem to najít.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eSko
Naivka


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Něco takového možná platilo dříve, ale nejsem si vědom, že bych psal něco o letech a ohromných fin. prostředcích. :-)

Pokud pominu založení firmy, splnění hygienických podmínek atd atd., tak samotné uvedení DS na trh je velmi snadná záležitost, legislativa je od r. 2015 dost volná. Kvůli tomu je dobré spoléhat raději na ověřené výrobce, protože dnes Ti může zfalšovat kdokoliv cokoliv, nikdo to při vstupu DS na trh nekontroluje. Na falšování apod. se přijde až při případné kontrole (nejčastěji SZPI).
_________________
"Ti, kteří si myslí, že nemají čas na tělesná cvičení, si budou muset dříve či později najít čas pro nemoc." Edward Stanley
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To nezpochybnuji ale prostě vypadáš dobře dle logu i cvičíš rozumně jen to prostě nepůsobí na mě jako tak že si ta správná osoba které věřit že prostě se supr trénuje daleko lépe na amerických suplacich.

Zkráceně na to aby člověk i při jistých zdravotních potíží vypadal jako ty a zvedal jako ty na to prostě nepotřebuje si komplikovat život celními kontrolami. Na FB to hrozně litá reklamy na to a jediný kdo si to tam vychvaluje je prodejce a 16 lety kluci. Což není tvůj případ ale chápeš kam tím mířím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út listopad 27, 2018 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Esko: Aha, tak v tom případě se omlouvám za nepravdy. Zkusím schválné najít zdroj. Vážně si myslím, že se to tady řešilo, že se musí dělat nějaké laboratorní testy, platit posudky, bez kterých to nesmíš dát na trh, testovat pravidelně šárže od dodavatelů atd. Nevím, zda jsi to psal ty, nebo někdo z Extrifitu.

@IronAndrew: Možná se míjíme v zásadní věci a to, že já v USA nekupuju prohormony, ani SARMs, ani nic takového. Kupuji si relativně neškodné věci (např. https://www.juggernautsupplements.com/shop/a1-amino-cn2ka-bzp4z). Píšu relativně, protože se můžeme bavit o tom, jestli ti těch 70mg DMAA párkrát do měsíce udělá z mozku ovesnou kaši, nebo ne. U těch nakopávačů mi jde především o fokus a ten prostě ničím nenahradíš. Od doby, co jsem přešel na tyhle věci jsem se ani jednou nezranil, protože se lépe koncentruji a myslím na to co mám, bez ohledu na to, jak to mám zrovna blbý v práci nebo doma. To je podle mě asi ten největší benefit. O tom, že mám mnohem lepší spánek po https://www.labrada.com/store/Humanogrowth-GN-0121.html bez ohledu na to, že tahám 3x týdné apod. to je také prostě fakt.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo mě bylo jasný, že prostě nad věcmi přemýšlíš jinak a rozhodně nebereš pod pojmem USA suplementy hlavně něco co má efedrin a tak..

Tvé důvody chápu, ale stále to pro běžného cvičence není něco co by potřeboval. Někdo třeba může jít na trénink s všelijakou náladou, ale jakmile projde dveřma tak má vypínáč a nemyslí vůbec na nic a soustředí se jen na tréninkový plán a to co má dělat. Mě se třeba osvědčilo jezdit náročný tréninkový plány pro dřep, Smolov, Russian Squat Method.. tam prostě dle papíru máš takový pekla, že mezi sériema jen přemýšlíš proč já kretén se to rozhodl jet, zvládnu další sérii? Proč se mi chce zvracet mezi sériema, ale během nich ne? atd :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 9:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak každý je jiný, ale mě osobně nakopávač nebo něco na spaní přijdou naprosto zbytečné věci.

Když člověk dodržuje trochu životosrpávu, kvalitní jídlo a dostatek spánku, nepotřebuje to vůbec. A když už náhodou, tak trochu kofeinu a pohoda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:

Když člověk dodržuje trochu životosrpávu, kvalitní jídlo a dostatek spánku, nepotřebuje to vůbec. A když už náhodou, tak trochu kofeinu a pohoda.


Taky jsem si myslel jak neni rozdíl kofein vs. mix beta alanine+citruline+kofein.. Dokud jsem o nezkusil :) Netvrdil bych, že to vyloženě potřebuju, ale rozhodně je to velký rozdíl.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
speedy


PříspěvekZaslal: st listopad 28, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ak nechces na polickovych suplementoch zarabat, tak nie je co riesit... realne funguje aj tak len creatin. (kofein je ina kava)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - USA suplementy Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: