Kolik multivitaminu ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kolik multivitaminu ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kolik multivitaminu ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2018 4:06 pm    Předmět: Kolik multivitaminu ? Odpovědět s citátem

Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si multivitamin Nexgen PRO od reflexu, offiko je psané že by se měly brát 3 tablety denně , ale zdá se mi to moc, nemáte s tím zkušenosti, kolik bych toho měl dávat, jestli stačí 1 tableta denně ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2018 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna a pul staci
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2018 10:53 pm    Předmět: Re: Kolik multivitaminu ? Odpovědět s citátem

Moth dont care napsal:
Ahoj, chci se zeptat, koupil jsem si multivitamin Nexgen PRO od reflexu, offiko je psané že by se měly brát 3 tablety denně , ale zdá se mi to moc, nemáte s tím zkušenosti, kolik bych toho měl dávat, jestli stačí 1 tableta denně ?


Ahoj, myslím si, že by mohly stačit i 1-2 tablety, pokud máš dostatek vitaminů a minerálů z běžné stravy. U sportovce je potřeba vitaminu a minerálů mnohem větší, oficiální doporučené denní dávky jsou pasované na běžného průměrného člověka. U tohoto produktu je ve 3 tabletách i 100% DDD vitaminu A. U tohoto vitaminu asi nejvíc ze všech může škodit jeho nadbytek, kdy může poškodit játra. Pokud je ve 3 tabletách 100% DDD a další vitamin A přijmeš z běžné stravy, můžeš ho mít zbytečně nadbytek. Otázkou je, kolik ho získáš ze své běžné stravy a kolik jeho nadbytku by u tebe mohlo uškodit. Vitamin A je ale i důležitý antioxidant. Zvolil bych zlatý střed a užíval 2 tablety :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kolik multivitaminu ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: