Android 6, 7, 8



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Android 6, 7, 8  Úvodní stránka -> Ostatní -> Android 6, 7, 8
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Judson


PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2018 9:37 pm    Předmět: Android 6, 7, 8 Odpovědět s citátem

Nazdar.
Zatim jsem android na nic nepotreboval a temer s nim nepracoval. Detem ale hodlam koupit jejich prvni tablet, https://tablety.heureka.cz/lenovo-tab3-10-business-za1u0068cz/specifikace/#section

Kdyz jsme to tak porovnal, tak se me zda pomer vlastnosti a ceny lepsi nez ostatni, i znacku lenovo mam rad, ale zarazi me android "pouze" 6.
Kdyz vedle vidim 7 a dokonce i tablety s 8kou.

Je ta 6ka problem, nebo bude to problem rekneme za 3 roky ?
Ja mel predstavu, ze si proste clovek na tabletu nebo mobilu android pravidelne upgraduje, ale prej ne.

Dik.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problem to neni v okamziku, kdy budes mit pod kontrolou, co si tam deti stahuji a odkud. Na druhou stranu modely s Androidem 6 jsou vyrazne zastarale, myslim si, ze je lepsi investovat do neceho trvalejsiho (napr.iPad, klid o generaci starsi bazarovku), protoze jinak za rok budes resit, cim to nahradis. Zrovna u tabletu, kde se ceka nejaka rozumna odezva pro praci/stream videa apod. jsou ty rozdily vyrazne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kupuj vždycky to nejnovější.

Čím starší systém, tím starší hardware a tím dřív mu skončí podpora a přijdeš o možnost pouštět nejnovější aplikace atd.

Android 6 je už asi 3 roky starý systém. Naprostá blbost kupovat dnes. Zrovna teď nějak končí podpora pro Android 4, takže Android 6 bude na řadě za 2-3 roky cca.

Jinak ohledně upgradů, to záleží myslím na výrobci HW. Já mám telefon Samsung J7 (2016) a Samsung má tuším lepší podporu než někteří jiní výrobci, byl koupen s Androidem 6, ale Samsung garantuje podporu myslím 2 roky, takže jsem měl od výrobce upgrade na Android 7 a teď i 8.1.
Ale je znát že ten HW je starší a s tím 8.1 už to není tak rychlé, takže předpokládám že další upgrade už asi nepůjde....

Do nějakého super levného tabletu za 3-4 tisíce bych asi moc nešel, ten slabší hardware tam bude znát byť to v době vydání bude třeba fungovat, přijde pár updatů aplikací a výkon půjde dolů...
Možná lepší jít do nějakého iPadu z druhé roky třeba i o 1 generaci starší než aktuální. Ty iPady asi nestárnou tak rychle jako Android.


Naposledy upravil Spazik dne po prosinec 10, 2018 11:53 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nakonec jsem koupil tablety s androidem 7, pro decka na par let urcite staci, stejne ani tak dlouho nevydrzi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ïpad bych nekoupil
1) Je s ním problém, že je pro jablkové prostředí. Jakmile někdo nepatří do jablečného sadu, má problémy s kompaktibilitou
2) Pokud to jsou menší děti, tak to stejně do roka a do dne rozflákají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Android 6, 7, 8
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: