Lukáš Topinka v Honza Kavalir Podcást


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lukáš Topinka v Honza Kavalir Podcást  Úvodní stránka -> Videa -> Lukáš Topinka v Honza Kavalir Podcást
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MK1994


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nechapu proc resite, kdo ma byt komu vzorem, to je nejaka dalsi etapa socialniho inzenyrství?
Zijeme ve svobodne zemi,nesnazte se ovlivnovat ,kdo bude mit jaky nazor a vyvoj osobnosti podsouvanim spravnych a spatnych vzoru.
Lee priest, Arnold a spousta i Vasich vzoru nasadilo taky v mladym veku .
Lukas Topinka mi prijde jako urcite velice kvalitni kulturista,ale projevem mi dost vadi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2018 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rando,
poslechni si ten podcast. Třeba změníš názor.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JindraM


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2018 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MK1994 napsal:

Lukas Topinka mi prijde jako urcite velice kvalitni kulturista,ale projevem mi dost vadi.

Proč?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MK1994


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2018 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem rando, jen me stvou ty nazory , ze skola ma krom vyuky i vychovavat a pojdme detem resit , kdo bude komu vzorem, nechte lidi proste zit 😃
Vim, ze to bylo trochu Ot, coz je asi randova specialita , ale ja jsem klucina z olomouce :D

Jinak k LT
:
Spatne jsem se vyjadril, nebo spis nekonkretne, nejde o to co rika, proti tomu ve vetsine pripau nic nemam, jen mi je jako clovek nesympatickej, podobnej pripad je jonas petrik - super nazory, super treninky, ale kdyz si pustim jeho videa tak to nemuz vystat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2018 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Petříka taky nemusím působí na mě jako občas hrozně dotčena plačka. I jeho pasivně agresivní odpovědi. Když s ním někdo víceméně nesouhlasí.. No třeba skrz dřepy mluví o technice a sám má dost často problémy s buttwinkem. Mrtvolu tahá s bradou u krku což samo o sobě není dobrý pro krční páteř která už je tak z běžného života přetížená (koukání do telefonu sezením nadměrným cvičením trapezu špatnou technikou při cvičení zad a ramen atd.

Jako když se to vezme kolem a kolem tak pak z těch lidí co se vyplatí sledovat pro informace je akorát Vacek a ikdyz fuj fuj tak i ten Lamka který má i u maximalek hrozně dobrou techniku krom teda malinko rychlejšího spouštění dolů co se týká dřepu.

Topinku bych teda sledovat nedokázal už jen proto že zaspal malinko dobu skrz točení atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JindraM


PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2018 10:14 pm    Předmět: Re: Lukáš Topinka v Honza Kavalir Podcást Odpovědět s citátem

Další naturál: Aleš Lamka
Podle mne nejlepší díl
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Lukáš Topinka v Honza Kavalir Podcást Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: