Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2018 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Btw keby niekto chcel skusit moj trening, tak prosim.
Je to paskvil, ale ako som spominal myslim Magumimu v Prahe, holt mam smutnu genetiku a potrebujem sa permanentne zatazovat objemom aj intenzitou, inak rychlo upada sila.

Po poslednej silovke som nasiel niekolko nedostatkov, ktore by som rad doladil doplnkovymi cvikmi, takze som zaradil aj bulharske drepy, tlaky nauzko ci dotahy (maxka nie vzdy sedia, napr na bench som nadsadil na 165kilo, aj ked som to realne nedal). Naopak zrusil som jedny zhyby a pridal pritahove cviky.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stále ešte high reps

Drepy:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg stopka
1x1x140kg stopka
1x1x160kg stopka
1x1x180kg stopka
1x9x180kg PR belt on
https://www.instagram.com/p/BrmOUgLnRMl/
2x20x100kg

Bench press:
3x20x60kg

Seal rows s JČ:
3x20x14kg

Tlaky JČ vsede:
3x20x6kg

Hodnotenie tréningu: Stále len tak na prekrvenie a ponaťahovanie a hlavne na oddych po Prahe. Drep fajn, až po 180kilo bez opasku, s peknou trojsekundovou stopkou dole. Chcel som skúsiť dať 10 opakovaní, ale niekde okolo šiestej som si uvedomil, že telo začína odchádzať. Nohy by ešte šli ďalej, ale pľúca nedokázali nájsť dosť kyslíka, tým pádom core začal ísť do hajzlu a pri deviatej mi došlo, že nemám spottera ani zarážky a trápne som to vzdal, než aby ma zabila biedna 180ka Napriek tomu hanebnému zlyhaniu je to PR. Ale je sranda, ako citeľne viac kyslíku moje telo spotrebuje odkedy atakujem BW 100 kilo. Nie je to ani tak o kondičke, skôr len udržať tú "masu" v pohybe stojí strašne veľa energie a kyslíka a to pri čomkoľvek. No a po tomto mojom "úspešnom faile" som si dal dve 20ky so 100 kilami. Prvú dvacku som tam nasekal ako nič, pri druhej už som musel ísť s pauzou na nádych pri 13 a 17 opakovaní Nohy sa mi po takomto zaobchádzaní úplne opustili a nebol som schopný ani zamostovať na benchi, lebo hnátiky sa klepali a podlamovali a celkovo nespolupracovali so zvyškom tela a márne som do nich vysielal signály, aby fungovali Tak som si dal len nejaké dvadsiatky so 60 kilami, bolo to ľahké, ale pumpa vcelku príjemná. Ale nabudúce tam musím poslať aspoň 110 kilo, lebo ľahký tréning je síce fajn, ale zas teplý princ nie som, aby som tam šaškoval s baletnými váhami...
Seal rows iba na skúšku, rád by som to zaradil do tréningu na posilnenie vršku chrbta bez zapojenia spodného chrbta. A zatiaľ vyzerá, že by to mohlo dobre fungovať.
No a nakoniec už len ľahké prekrvenie ramien s jednoručkami.

Aďazonka cvičila drepy v tom istom racku, tak som občas proaktívne skočil za ňu, keď už vyzerala, že melie z posledného. Ale treba jej uznať, že to stále dobojovala sama a nemusel som na ňu ani šáhnuť... Možno práve to ju motivovalo makať Štúr sa ju snažil hecnúť pri mŕtvole, ale dosiahol akurát to, že ju vyhodil zkoncentrácie a chvíľku som myslel, že ona po ňom hodí kotúč Ale nestalo sa, našťastie a potom mu odpustila, keď jej tipoval menej rokov, než naozaj má.

Rasputinka bola celá smutná, že pôjdeme cvičiť do nového fitka, tak som jej povedal, že keď si raz otvorím vlastný gym, môže tam pracovať a dostane firemnú uniformu Keď sa pýtala, či ju navrhnem ja, povedal som, že hej, ale už som viac nerozoberal, ako bude vyzerať, koľko latexu na ňu padne, kde všade budú otvory a tak
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, 9 opakování se 180 kg? Choď do rici Moc pěkný, budu rád za trojku.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Ty vole, 9 opakování se 180 kg? Choď do rici

Veď to, malo byť 10

Dave1913 napsal:
budu rád za trojku.

Aj ja by som bol, ale Soraya nechce

No, tak, či si to všetko budem pamätať, boli to samé vysoké čísla... Teda, na opakovaniach, nie na váhach

Tlaky jednoručiek na rovnej:
1x10x20kg
1x10x30kg
1x10x40kg
1x7x50kg
2x6x50kg
https://www.instagram.com/p/BrroUbrn1GC/
1x10x40kg
1x10x30kg
1x10x20kg

Rozpažovanie JČ:
3x10x10kg

Bulharské drepy:
3x10x40kg

Legpress úzky postoj:
3x20x100kg

Zakopávanie unilateral:
3x20x20kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Príťahy s oporou hrudníka unilateral:
3x20x20kg

Tlaky JČ v stoji:
2x20x18kg
1x20x10kg vyhorel som

Upažovanie JČ:
3x10x10kg

Hodnotenie tréningu: Bol som sám, nemal som morál na nejaké výkony. Hecol som sa akurát do tlakov s jednoručkami a zvyšok pumpičky. Tlaky šli bezva, dal som si takú pyramídku, takže pumpa bola parádna, nevedel som ani predpažiť. Preto mi aj bohato stačili rozpažky s 10 kilami. Aj s takou sranda váhou som cítil brutálny streč, že mi celkom bolo aj ľúto, že s tým idem desiatky
Bulhary sú rakovina a netuším, ako to budeme cvičiť po klasických drepoch Možno bez váhy. S blbou 40kou na chrbte som si urobil perfektnú svalovku pravej polky rite (neviem, prečo ľavá zostala nedotknutá, možno som mal slabú hĺbku ). Legpress smiešna váha, ale nohy už boli načaté, takže v spojení s krátkymi pauzami som vypálil stehná, až sa z nich dymilo. Aby toho nebolo málo, dal som tam ešte nejaké zakopávačky.
No a pumpičky chrbta na záver.

Celkovo fajn tréning, taká zmena, ale úprimne, toto by som nevedel ísť dlhodobo a neverím, že by som z toho mal nejaký progress. Mám dojem, že pre silový progres a psychickú pohodu tam proste musím rvať váhy. Ale od ďalšieho týždňa už začnem pomaličky niečo poriadne, 260 sa samo nepotiahne!

V pozadí pri tlakoch je možné vidieť vlasy a nohu nejakej novej bloncky, prišla cvičiť s mamou a síce bola ľadová jak cencúľ a obzerala si svet s pohŕdaním s akým sa Himler prechádzal po Dachau, ale pozeralo sa na ňu dobre.
Rasputinka v bielych legínkach neponúkla žiaden dobrý výhľad, lebo Rasputin číhal so zvyškami kuracieho v brade.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

na cinkacha mas 48kg
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie nie. To je zosuchany napis. Je tam 5 kotucov na kazdej strane ( 5 kilovych). Takze 25+25 po stranach a to ani neratam tycku

Edit: pozrel som video este raz. Pootoc napis o 90 stupnov Nie je to 4 a vedla toho 8, ale 50 a pod tym kg
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre, dobre
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nedeľný extra tréning, lebo sviatky


Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x10x200kg PR
https://www.instagram.com/p/Brwv1CQH2uS/
1x6x180kg
1x6x140kg klasikou

Bench press:
1x10x20kg
1x6x60kg
1x4x100kg
1x14x100kg
2x12x100kg

Výpady:
4x ďaleko x20kg

Hodnotenie tréningu: Dostal som návštevu z Prahy. Ex došla na Vianoce domov a pretože je teraz celá fitness a zdravie a proteín, chcela spoločný tréning. Tak sme si teda dali zraz v gyme a dal som si improvizovaný tréning. Okrem nej dorazil aj nový SBD singlet black on black, tak som sa doňho rovno navliekol (moju ex obrys môjho pinďúra už pohoršiť nemôže, takže to skoro ani nekomentovala) a šlo sa na vec.
Nakoniec som sa hecol na desiatku s 200 kilami, celkom to šlo, vybláznil som sa, aj keď zhruba od šiesteho už som dumal, či to mám zapotreby. Chrbát takmer hneď brutálne stuhol na železobetón, takže ďalšie série som si dal len tak proforma. Na záver so 140kou ešte klasiku, nech sa úplne dorazím a mohli sme ísť benchovať.

Ex zatiaľ, verná programu od svojho sixpekového nalešteného trénera, robila drepy v multipresse s pussypadom a rukavicami, eh...

Benche fajn, hneď ako som vzal do rúk činku, spomenul som si na piatkové tlaky s jednoručkami, takže som vedel, že to nebude žiadna hitparáda. Ale tak nejaký objem som tam nasekal, aby som trošku do singletu dorobil hrudník.

Ex v tom čase ležala na chrbte, držala kotúč a dvíhala kolená, lebo fitness.

Na drepy som nemal morál, tak sme so Štúrom rozhodli, že si dáme ľahké výpady. Veľmi skoro mi došlo, že spojenie "ľahké" a "výpady" neexistuje a zas si telo zmätene zaspomínalo na piatok, kedy som zakopával odušu, plus sa ozvala aj tá desiatka na mŕtvole. Ale nebolo to namáhavé, len proste otravné

Ex plankovala, lebo každý správny tréner vie, že stabilita core je dôležitá. Preto všetko robiť v multipresse a na záver plank.

Príjemné rozhýbanie, teraz pár dní bude gym zatvorený, takže sa môžem len napchávať a regenerovať Ale niekedy v stredu by som šiel vypotiť šalát.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super a gratulujem💪😎😎😎. Takze budúci rok ides/budeš súťažiť, keď si už kúpil tak super dres/singlet😎👍...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parada! Tak to je riadny osobak, super si zabojoval, aj ked bolo zjavne ze si toho mal uz plne zuby. Aj to posledne bolo vybojovane, ale ciste, ziadne tahanice po stehnach. Teraz ti vsetky kolace a majonezove salaty zhoria v tele na regeneraciu po takejto serii
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nedeľný s ex


Hodnotenie tréningu: Ex došla na Vianoce domov (...) chcela (...) môjho pinďúra (...) a šlo sa na vec.
Nakoniec som sa hecol (...) zhruba od šiesteho už som dumal, či to mám zapotreby. (...) Na záver ešte klasiku, nech sa úplne dorazím. Ex zatiaľ (...) v tom čase ležala na chrbte, držala...


Sice si to dobre kamufloval, ale nas, co vieme citat medzi riadkami, len tak lahko neobalamutis. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 27, 2018 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripperr napsal:
Takze budúci rok ides/budeš súťažiť, keď si už kúpil tak super dres/singlet😎👍...


Obávam sa, že je to tak Dominik má pre mňa veľké plány... Rád by som IPF, ale nie som členom oddielu, tak bohvie, ako dopadnem

bolgi napsal:
Parada! Tak to je riadny osobak, super si zabojoval, aj ked bolo zjavne ze si toho mal uz plne zuby. Aj to posledne bolo vybojovane, ale ciste, ziadne tahanice po stehnach.


Bol to hnus, čo ti poviem Myslel som si, že to pôjde ľavou zadnou, ale po polovici opakovaní som bol celkom nešťastný

[quote="cohen999"]
decarabas napsal:
Nedeľný s ex



Sice si to dobre kamufloval, ale nas, co vieme citat medzi riadkami, len tak lahko neobalamutis. 😂


Pobavilo Ale nesmiem sa veľmi smiať, keby nakukla Soraya. Každopádne pre veľký úspech sme si to zopakovali.

[b]Drepy:

1x10x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg stopka
1x1x120kg stopka
1x1x140kg stopka
1x1x160kg stopka
1x1x180kg stopka
1x1x200kg belt on
1x1x210kg
1x1x220kg
1x5x200kg PR
https://www.instagram.com/p/Br4Pze7HD1A/
1x10x100kg

Bench press:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x110kg stopka
1x1x120kg stopka
1x1x130kg stopka
1x1x140kg stopka
1x1x150kg stopka
1x3x140kg
1x10x100kg

Seal rows s JČ:
4x10x14kg

Hodnotenie tréningu: Aha, ďalšie PR Nemal som žiadny plán, po tých posledných mŕtvolách som mal rozhasený chrbát a tak som sa nechcel púšťať do nejakých väčších akcií Nakoniec som preveril, ako som na tom silovo - 220 kilo pomerne s istotou, ako tak pozerám na video, ale vyššie s váhou sa neoplatilo ísť. Tak som zhodil a skúsil som, čo pôjde s 200kou. O jedno opakovanie som prekonal svoj starý osobák, takže sa teším, aj keď vo videu je krásne vidieť, že po treťom veľmi silno premýšľam, či mám dosť a po štvrtom už lapám po vzduchu a premietam, či mi stačí dorovnať alebo chcem osobák prekonať Vyhrala súťaživosť a tak som to drepol, ale samozrejme niečo za niečo a natiahol som si vzpriamovač, jak už vypol stred a rval som to chrbtami. Zatuhlo to a bolí jak sviňa, ale nič, na čo by som nebol zvyknutý, o pár dní to odoznie.
Bench press so súťažnými stopkami. 150, na viac tam nebolo. Ale v podstate som spokojný, na moje pomery to vôbec nešlo zle, navyše bez akýchkoľvek bandáží, či návlekov. Ultraraw vegan bio
A na záver šmrdlačka na lavičke s jednoručkami, nech už nezaťažujem stred ani spodok chrbta.

Jak som písal, ex sa zúčastnila zas, vlastne mi točila aj video (zaujímavá zmena, bol som zvyknutý na iné videá od nej ) a ja som ju musel odfotiť pre jej trénera (tiež oblečenú, iné fotky mu asi zadováži sama, keby bolo treba), aby jej veril, že sa tu cez Vianoce neflákala.

Návrat pôvodnej blonďavej legíny! Úplne prvá prapôvodná legína došla k rodičo na návštevu a tak sa zastavila aj v gyme. Veľká nostalgia ma chytila a musel som zatlačiť slzičku (z oka) späť, ako som ju tak pozoroval príjemne obtiahnutú a oblú na kardio schodoch.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2018 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

masaker drepy. budem rad ak si teraz niekedy drepnem 1x200 a ty tam hned posles 5x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2018 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
masaker drepy. budem rad ak si teraz niekedy drepnem 1x200 a ty tam hned posles 5x


Sa náhodne podarilo

Pumpičky v supersetoch

Superset
Legpress:

1x10x100kg
1x10x150kg
4x20x200kg
+
Zakopávanie:

4x20x40kg

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas
+
Sťahovanie kladky rovnými rukami:

3x20x40kg

Superset
Tlaky JČ na rovnej lavici:

3x10x40kg
+
Rozpažovanie JČ:

3x10x10kg

Hodnotenie tréningu: Easy tréning, aby som zbytočne nezaťažil ten chytený vzpriamovač (mimochodom mobilita aj samotný tréning mu urobili dobre, síce ešte bolí, ale zďaleka nie je taký zatuhnutý) a napumpoval to. Zajtra už (v pondelok nestíham) začínam novú silovku, tak som si ešte doprial pumpičky a high reps
Legpress dokopy so zakopávaním celkom masaker, veľmi rýchle tempo a snažil som sa na legpresse to tlačiť čím viac prdelou a zapojiť hamsy, takže to zakopávanie k tomu bolo výživné. Dal som 4 série, nohy vydržia hodne, tak nech si užijú.
Na druhú stranu, chrbát prd vydrží, zhyby so sťahovaním kladky bol fakt humus Takže len tri série, ale stačilo bohato, chrbát zo mňa trčal na všetky strany, jak sa pumpol a neverím, že by som zo seba ešte vymáčkol viac ako tri zhyby, jak som si rozbomboval latisisisimy.
No a potom ešte cickopumpe, natlakované kozy na max, až sa mi skoro páralo triko pod pazuchami a mal som zo seba veľmi Schwarzeneggerovský pocit, až po prvé zrkadlo, kedy som sa zbadal a zistil som, že furt je to nahovno a som malá slabá pucka na prahu stredného veku bez výsledkov

Riško sa konečne pridal po sviatkovej pauze (ovšem Štúr vynechal a pretože vie, aký som hajzel a fašista, preventívne mi poslal fotku teplomeru s nameranými 39 stupňami, nech nepindám), myslím, že toto bol dobrý štart na rozhýbanie. Exfrajerka pred odchodom do Prahy sa ešte naposledy pridala na tréning a tentokrát sme ju už donútili cvičiť s nami, žiadne skackanie po steperoch a dvíhanie medicimbalov a podobné fitness moderné pičovinky. Teraz sa vraj chce naučiť zhyby Som to ja ale motivátor! Keby so mnou pocvičila pol roka, pobije na trojboj aj Štúra.

https://www.instagram.com/p/Br6yUcInXIj/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2018 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ide sa odznova na nejaký systém a poriadok.

Drepy - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x160kg
1x1x180kg
5x3x185kg
https://www.instagram.com/p/BsCjYQFHPYQ/

Bulharské drepy:
3x10

Mŕtvola - klasika ľahko:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x150kg belt on

Zhyby:
3x6xCarabas

Bench press - intenzita:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
5x3x132,5kg

Military press - intenzita:
1x3x50kg
5x3x70kg

Hodnotenie tréningu: Vzpriamovač ešte stále naprd. Furt to ťahá a je to zatuhnuté. Riskol som s tým drepy aj mŕtvolu a nezdá sa to horšie ako predtým, takže asi by som sa nemal sťažovať.
Cítil som to každopádne celý čas pri drepoch, ale aspoň ma to nútilo poriadne dýchať do brucha. Síce to nepomáhalo, ale ako tréning do budúcna...
Na bulhary (belgické drepy, ako to volá Rišo ) som si ani nebral záťaž, nasekal som to tam v rýchlom slede a hnusne precítene, takže to šlo aj bez toho a nechcel som zbytočne na spodný chrbát nič pridávať.
Potom som mal ísť bench, ale samozrejme zaľahol to tam nejaký šašo v tieločku a usilovne tam s detskými váhami pumpoval cicky, lebo cicky sú základ.
Tak som bol nútený ísť mŕtvolu. Tam sa vzpriamovač ozval viac, našťastie váha stála zahovno, takže nič horšie, ako nepríjemné ťahanie som necítil. Navyše som sa pomotal opaskami (mám po jednej sérii parádnu modrinu na boku, jak som sa nejak zle poskladal a opasok mi zakusol do tela).
Už bol ozaj čas na bench, ale tentokrát ma podľahol nejaký starý ujec v silónovej teplákovej kombinéze s rukavičkami. A pretože cicky sú základ, vyvaľoval sa tam ako leguán na slniečku a ja som musel ísť zhyby.
Keď už konečne všetci tí panáci zliezli z lavice, mohol som ísť niečo zatlakovať. V prvej sérii poctivé stopky, ale potom som si spomenul na to, že mám svalovicu z posledného tréningu. Krátko po mne si na to spomenuli aj všetky tlakové partie a bolo po stopkách Bol som rád, že som to nejako dotlakoval. Veľmi povzbudivé na prvý tréning.
Celkovo to bola včera mizéria. Rišo si síce nabil permanentku, ale potom pre nepochopiteľný dôvod šiel cvičiť do nového gymu. Takže sme obaja cvičili to isté v rovnakom čase, ale každý inde, Štúr je stále chorá fifinka a tak som bol v gyme sám, ak nerátam tielkárov a siloňákov, čo mi obsadili lavičku a v spojení s boľavým chrbtom ma to celkom vypínalo.

V stredu našťastie ľahký tréning a hádam aj tie dva dni voľna chrbtu pomôžu a nebudem tu už vyplakávať.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 244, 245, 246 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: