Strečink tricepsu



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Strečink tricepsu  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Strečink tricepsu
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenalos


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2019 2:10 pm    Předmět: Strečink tricepsu Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat, zda nevíte o nějakém lepší protažení tricepsu než je ruka na záda a loket tlačit dolů ? Nevím, možná to dělám špatně něbo co, ale vůbec mi nepřipadá že tím protahuju triceps, ale spíš ramena, prostě strečink na konci tréninku všechny partie OK jen ten triceps nějak necítím ... předem díky za alternativy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milda18


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2019 2:47 pm    Předmět: Re: Strečink tricepsu Odpovědět s citátem

Trenalos napsal:
Zdar, chci se zeptat, zda nevíte o nějakém lepší protažení tricepsu než je ruka na záda a loket tlačit dolů ? Nevím, možná to dělám špatně něbo co, ale vůbec mi nepřipadá že tím protahuju triceps, ale spíš ramena, prostě strečink na konci tréninku všechny partie OK jen ten triceps nějak necítím ... předem díky za alternativy


Youtube znáš?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Souča


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2019 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně funguje dát ruku stejně za sebe za hlavu (loktem nahoru) a chytit dlaní zespoda osu (na multipressu/kleci) v úrovni ramen a zapřít se. Protáhne se to o dost lépe než jen rukou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Strečink tricepsu
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: