Kafe s proteinem po tréninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kafe s proteinem po tréninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kafe s proteinem po tréninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Skurk


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2019 8:35 pm    Předmět: Kafe s proteinem po tréninku Odpovědět s citátem

Zdar, tohle není troll, vážně mě to zajímá :D. Kafe piju 2x deně, jednou ráno na vzpamatování a jedno mám většinou odpoledne. Ráno si ho dám v klidu k snídani, odpoledne ho dávám po tréninku, nějaké cca 2 hodiny po potréninkovém jídle.

Po tréninku jedu klasiku, po odcvičení dávám protein + 30g malty a 1-2 hodiny potom normální jídlo. Zajímalo by mně co si myslíte o tom, že bych si ty 2 čajové lžičky odpoledního kafe přidal do šejku s proteinem a maltou ? Energii bych měl hned po tréninku, kdy jsem nejvíc dorasovaný a nemusel bych čekat 4 hodiny + na netu jsem četl nějaké články, že to může i zrychlit vstřebávání živin.

Prosím nekamenujte mně, jen mě zajímá Váš názor, jestli by to bylo možné, nebo ne :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2019 9:49 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Možné by to určitě bylo :-) Jen si nejsem jistý, jestli by to přineslo nějaký zvláštní pozitivní efekt. Možná bys měl proteinovou ledovou kávu :-) Energii po tréninku bych raději dodal z toho maltodextrinu, taky mi dodává po tréninku energii, když se dostavuje stav hypoglykémie. Kofein stejně tělo nabudí a zase pak klesne, pokud už delší stav nabuzení, tak bych raději volil guaranu, která má pozvolnější a udržitelnější efekt než samotný kofein.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so leden 19, 2019 10:54 am    Předmět: Re: Kafe s proteinem po tréninku Odpovědět s citátem

Skurk napsal:
Zdar, tohle není troll...


Ty cely ses trol, desitky otevrenych temat ve kterych se na neco zeptas, le odpovedi te nezajimaji
Navzajem si protiřečís
A hlavne celkove resis ko**tiny
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Self Care


PříspěvekZaslal: so leden 19, 2019 10:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Fitness blog, na který určitě mrkni

http://selfcare.8u.cz/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: po leden 21, 2019 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, to si k tomu šupni kofeinovou tabletu nebo rovnou nějakej Shotgun Účiněk bude stejnej a budeš s tím mít míň práce.
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mildares


PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2019 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jednou jsem neměl doma mléko do kafe, tak jsem si v mixeru smichal protein s vodou a zalil si kafe tim. Moc dobrý to nebylo, ale účel to splnilo :D :D
_________________
[url=http://www.fida.cz]FIDA[/url]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kafe s proteinem po tréninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: