Kalorický příjem - redukce tuku 100kg


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kalorický příjem - redukce tuku 100kg  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Kalorický příjem - redukce tuku 100kg
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Grimley


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já teda nechci zas hejtit, ale co je v dietě zlýho na kuskusu (ideálně celozrnným), šunce a jablku? …. denně sním 160g přílohu (jen k obědu) a to buď z bílý rejže, nebo celozrnných těstovin / kuskusu, jablka si dávám denně 3 … šunku mám dvakrát do tejdne …. teď denně i 2-3 celozrnný zapečený tousty se šunkou, sýrem a nedia kečupem …. a hubnu …. jsem endomorf - důležitý je si hlídat kcal a to on si evidentně hlídá …. cvičí taky …

nevím, že to tu vždycky musíte vyhrotit do úplně bláznivejch rozměrů

Jediný, co bych mu doporučil je nesladit kafe a nejíst v závodní jídelně a dělat si jídlo den dopředu …. a trpělivost …. sacharidový vlný by třeba pomohly, ale proč se trápit? …. chystá se na soutěž nebo co?
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele já se snažím o dlouhodobě udržitelný jídelníček... Nemám chuť a dlouhodobě ani vůli vše osekat a jíst bílky, vločky, rýží, brambory, maso na vodě apod.... Nemám ani zdaleka žádné vyloženě kulturisticke ambice....
Zminujes i jablko... Ale to už si v podstatě v extrému. Teorii o sacharidovych vlnách znám, zrovna tak jako základy výživy, ale nechci to zkrátka hnát do extrému
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Já teda nechci zas hejtit, ale co je v dietě zlýho na kuskusu (ideálně celozrnným), šunce a jablku? …. denně sním 160g přílohu (jen k obědu) a to buď z bílý rejže, nebo celozrnných těstovin / kuskusu, jablka si dávám denně 3 … šunku mám dvakrát do tejdne …. teď denně i 2-3 celozrnný zapečený tousty se šunkou, sýrem a nedia kečupem …. a hubnu …. jsem endomorf - důležitý je si hlídat kcal a to on si evidentně hlídá …. cvičí taky …

nevím, že to tu vždycky musíte vyhrotit do úplně bláznivejch rozměrů

Jediný, co bych mu doporučil je nesladit kafe a nejíst v závodní jídelně a dělat si jídlo den dopředu …. a trpělivost …. sacharidový vlný by třeba pomohly, ale proč se trápit? …. chystá se na soutěž nebo co?


nezlob se na mě, ale argument typu zeru jablka, tousty a nedia kečup a hubnu, když běháš nesmyslne cifry kilometrů, je absolutně mimo.
zakladatel tématu to buď musí osekat nějakým rozumným způsobem a nebo přidat na aktivitě, jak jsem psal výše, ale jaksi ono hubnout a nic tomu nedat, jaksi jde blbe :)

Já taky hubnu na 400 bilkovinách 400g sachrů a 100g tuků, ale já jsem já
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, ten obed je na hovno...chodim skoro vzdy na chinu...porce masa mizerna a preliji to takovou to jejich omackou
Kafe taky muzu nesladit, ikdyz ta polovicni cajova lzicka cukru 2x denne nebude pricina stagnace. Na druhou stranu se tyhle nedokonalosti nascitaji
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Humanic145 napsal:
Grimley napsal:
Já teda nechci zas hejtit, ale co je v dietě zlýho na kuskusu (ideálně celozrnným), šunce a jablku? …. denně sním 160g přílohu (jen k obědu) a to buď z bílý rejže, nebo celozrnných těstovin / kuskusu, jablka si dávám denně 3 … šunku mám dvakrát do tejdne …. teď denně i 2-3 celozrnný zapečený tousty se šunkou, sýrem a nedia kečupem …. a hubnu …. jsem endomorf - důležitý je si hlídat kcal a to on si evidentně hlídá …. cvičí taky …

nevím, že to tu vždycky musíte vyhrotit do úplně bláznivejch rozměrů

Jediný, co bych mu doporučil je nesladit kafe a nejíst v závodní jídelně a dělat si jídlo den dopředu …. a trpělivost …. sacharidový vlný by třeba pomohly, ale proč se trápit? …. chystá se na soutěž nebo co?


nezlob se na mě, ale argument typu zeru jablka, tousty a nedia kečup a hubnu, když běháš nesmyslne cifry kilometrů, je absolutně mimo.
zakladatel tématu to buď musí osekat nějakým rozumným způsobem a nebo přidat na aktivitě, jak jsem psal výše, ale jaksi ono hubnout a nic tomu nedat, jaksi jde blbe :)

Já taky hubnu na 400 bilkovinách 400g sachrů a 100g tuků, ale já jsem já


ted mi ale rekni, a nemyslim to jako rejpani, jakou mas denni aktivitu krome fitka?
Ja mam sedavy zamestnani, tak je to pruser...ve vsedni den uz toho volna po praci moc nemam...jit behat v 21hod se mi uz nechce, to se priznavam
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To po tobě nikdo nechce, ale když píšeš, že ti dieta nefunguje, asi je potřeba zpřísnit, ne? Ovoce fakt není nutné, když jíž dostatek zeleníny, jsou to zbytečné rychlé sacharidy. Upřímně fakt nevím co si tu chceš přečíst, přijdeš s tím, že ti nefunguje dieta a když ti napíšu proč, obhajuješ si jí.


Grimley: Kuskus je v podstatě mouka. Nutričně horší jak obyčejné těstoviny, kde je aspoň vejce nebo olej.

Co se týká příloh, fakt koukej na GI,

Ad. šunka hrozně bych chtěl vidět takovou, která má 95 % bez hovadin navíc, ta pak stojí tolik, že je snad lepší schovat si kuřecí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roxtidy napsal:
jo, ten obed je na hovno...chodim skoro vzdy na chinu...porce masa mizerna a preliji to takovou to jejich omackou
Kafe taky muzu nesladit, ikdyz ta polovicni cajova lzicka cukru 2x denne nebude pricina stagnace. Na druhou stranu se tyhle nedokonalosti nascitaji


přesně tak :) v tej sladkokyselej, je taky dost cukru a navíc dietní strava může být pestrá a dobrá. i já když to chystám na soutěž nefunguju jen na kuřeti s rýží a vločkach...

tvaroh, vejce, maso + ryby, brambory, ryže, quinoa, pohanková mouka, jáhlové kaše, ovesné kaše, protein, lesní ovoce, 85% čokoláda, konopný olej, ořechová másla, cottage syr, tvaruzky, smakoun... je toho prostě milion a milion zeleniny a koření kterým to pokaždý uděláš jinak :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roxtidy napsal:
Hele já se snažím o dlouhodobě udržitelný jídelníček... Nemám chuť a dlouhodobě ani vůli vše osekat a jíst bílky, vločky, rýží, brambory, maso na vodě apod.... Nemám ani zdaleka žádné vyloženě kulturisticke ambice....
Zminujes i jablko... Ale to už si v podstatě v extrému. Teorii o sacharidovych vlnách znám, zrovna tak jako základy výživy, ale nechci to zkrátka hnát do extrému

V jídelníčku podle mě zásadní chyby nejsou. Jsou tam určité věci. Jako třeba, jedl bych celá vejce, nejen bílek. Nedával bych si gainer. Ale to jsou drobnosti. A děláš dobře, že si uvědomuješ, že dieta je způsob stravování, ne něco co budeš držet dva měsíce. Nicméně, vzhledem k tomu, že ti nefunguje, budeš muset něco změnit.

Podle mě máš dvě možnosti (nejlépe udělat obojí)
1) Výrazně zvýšit aktivitu a tím pálit tuky. Máš jen posilovnu a pak sedíš, tj. výdej máš maličký
2) Přejít na jiný způsob stravování a sledovat, co to s tebou udělá. Je spousta možností. Nízkosacharidový, vegetariánský, warrior diet, raw diet, ... . Být tebou zkusím nízkosacharidovou (ne keto dietu). Ta se dá držet dlouhodobě a lidé s ní mají dobré zkušenosti. Nevýhodou je, že si musíš vařit a je to dražší.

p.s. Co si čtu vaší debatu. Miloval jsem od Číňanů kuře ve sladkokyselé omáčce, dokud jsem se nedočetl, že to je od nich asi nejkaloričtější jídlo. Psali kolem 1 500 kcal. Od té doby tam jím zásadně Bun Cha


Naposledy upravil Mablung dne čt únor 07, 2019 12:58 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@ Humanic: ono to není úplně nesmylsný, ale to chápu, že na korbičským foru nemá smysl řešit :) …. měl jsem za to, že se roxtidy chce i hejbat, i píše, že chodí do posilky. To, že já jím tři jabka a zapačený tousty a hubnu jsem uvedl v tom kontextu, že pokud si pohlídá "příjem vs výdej", tak ho nemusí to nemusí trápit. Radit tady týpkovi, kterej nemá soutěžní ambice nějaký sacharidový vlny, vynechání "normálního" jídla, vynechání ovoce... šunky... já vám nevím, ale tohle jsou rady úplně k hovnu - pro normálního člověka, kterej jen nechce bejt tlustej.


Co mu pomůže hned:
nesladit kafe
nejíst v závodní jídelně
udělat si denně hodinku čas na přípravu jídla na druhej den (mě to trvá do 40 minut komplet - snídaně, svačiny i oběd)
Asi není nutný s jeho výdejem, aby odpoledne jedl ovesný vločky
nevím, jakej má trénink, ale jestli chce primárně hubnout, tak možná popřemýšlet o nějakým kardiu a ne jen o činkárně….

Taky mám sedavý zaměstnání, 5x týdně mám sportovní aktivitu a ano

EDIT: je to i o prioritách a pohodlíčku samozřejmě :) … můj denní režim je
4:10 budíček
6:00-15:00 práce (kde obvykle stihnu i trénink, jinak celodenní sezení u kompu v kanclu)
16:30 doma
navařím / dojdu na hoďku se psem / případně odtrénuju, připravím večeři, najím se
19:00 - 20:00 mám vše hotovo
odcházím spát zpravidla do 22:00 spím


Taky je potřeba dostatek spánku, mám vyzkoušený, že když spím už mín než 6 hodin, taky stagnuju a nehubnu :)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

okey,takze kdyz to shrnu:
1) odpustit si takove ty drobne prohresky (treba to slazeni kafe)

2) lepsi volba zdroju zivin
- nemam uplne takovy prehled co se da, takze sklouzavam ke stereotypu v potravinach

3) zkusit zvysit pohyb ...treba pridat po cinkach 20-30minut kardia 3x tydne???
- nevim chlapi jakou mate praci vy, ale pokud sedavou, tak co kua delate po praci a tom fitku? Fakt me to zajima:-)

Trenink:
- a abyste meli predstavu o mem treninku...tlaky s 42kg jednoruckami, pritahy s 50kg jednoruckou, shyby, kliky na bradlech...bavim se o pracovnich seriich, nikoliv o maximalni vaze na jedno opakovani.
Drepy, mrtvoly bych jel strasne rad tvrde, ale zraneni me bohuzel vyrazuze ze hry. Mam silove cviceni zakazane v podstate uplne.
Nejde o zadne vyznamne vahy ,ale chci tim jen poukazat na to, ze to neni uplne tak marny. Nešudlam 10kg cinky :-)

A pred treninkem se proste potrebuju najist. Chodil sem delsi dobu cvicit viceme po delsi dobe po jidle a nemel jsem vubec do cviceni chut, ptyz sem jakoby nemel energii cemuz pak odpovidalo i cvicebni tempo a vahy.Zkratka jeste vetsi slabota. I proto tam mam ty vlocky s jogurtem a proteinem jako svacinu.
Jo a gainer vubec neberu...ten potreninkovej napoj je proste jen 40g Combat powderu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 1:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roxtidy napsal:


3) zkusit zvysit pohyb ...treba pridat po cinkach 20-30minut kardia 3x tydne???
- nevim chlapi jakou mate praci vy, ale pokud sedavou, tak co kua delate po praci a tom fitku? Fakt me to zajima:-)

Plavu, chodím hrát badminton, začal jsem s jogou a v lete na kole. Nejen z práce a do práce (i když i to bodne). Třeba to kolo z práce do práce, až bude rozumnější počasí, je věc, kterou by podle mě mohlo dávat tak 50 % populace.
Mimochodem, ty jezdíš hodinu a půl do práce? Pak se nedivím, že nemáš čas. Já jezdím autem 20 min, na kole 30 min.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já spravuju webovky ….čtu si.....válím se.... pařím na xboxu…. učím se (dodělávám školu) …. akorát teda nesedím tři hodiny u telky no :D (denně koukám cca 40 minut na telku - na simpsny:D)
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jop, v lete taky jeste jezdim na kole. Chodim se psem. ale ted v zime, brzy tma, tak je to horsi...bydlim na vesnici, takze tech moznosti uplne tolik neni....ale jak rikam, ono se da ledacos a nechci pusobit jakoze se vymlouvam. Ikdyz castecne asi ano
Ja u ty telky fakt jen vecer...to mi neprijde zas tolik nenormalni...behat v deset vecer pred spanim proste nepujdu :-D

A do prace to mam 30minut autem, ale odpoledne mam treba jeste nejake zarizovani po praci, a nebo musim nakoupit, takze nejedu kolikrat hned domu...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

roxtidy napsal:
Humanic145 napsal:
Grimley napsal:
Já teda nechci zas hejtit, ale co je v dietě zlýho na kuskusu (ideálně celozrnným), šunce a jablku? …. denně sním 160g přílohu (jen k obědu) a to buď z bílý rejže, nebo celozrnných těstovin / kuskusu, jablka si dávám denně 3 … šunku mám dvakrát do tejdne …. teď denně i 2-3 celozrnný zapečený tousty se šunkou, sýrem a nedia kečupem …. a hubnu …. jsem endomorf - důležitý je si hlídat kcal a to on si evidentně hlídá …. cvičí taky …

nevím, že to tu vždycky musíte vyhrotit do úplně bláznivejch rozměrů

Jediný, co bych mu doporučil je nesladit kafe a nejíst v závodní jídelně a dělat si jídlo den dopředu …. a trpělivost …. sacharidový vlný by třeba pomohly, ale proč se trápit? …. chystá se na soutěž nebo co?


nezlob se na mě, ale argument typu zeru jablka, tousty a nedia kečup a hubnu, když běháš nesmyslne cifry kilometrů, je absolutně mimo.
zakladatel tématu to buď musí osekat nějakým rozumným způsobem a nebo přidat na aktivitě, jak jsem psal výše, ale jaksi ono hubnout a nic tomu nedat, jaksi jde blbe :)

Já taky hubnu na 400 bilkovinách 400g sachrů a 100g tuků, ale já jsem já


ted mi ale rekni, a nemyslim to jako rejpani, jakou mas denni aktivitu krome fitka?
Ja mam sedavy zamestnani, tak je to pruser...ve vsedni den uz toho volna po praci moc nemam...jit behat v 21hod se mi uz nechce, to se priznavam


no to fitko je hlavni denni aktivita, jinak sedím spiš v kanclu :)
trenuju 3+1 a kazdy trenink trva 2hodiny a mám mezi pracovníma seriama max 60 sec pauzu.
mám 100kg a viditelné pruhy na zadku -> to znamena, že velká čast mé hmotnosti je svalová hmota, která potrebuje hodne energie a navic to telo je naucene za ty roky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
roxtidy


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a asi trochu sypka podle mnozstvi bilkovin a delky treninku, ne? Ale me to je fuk, hlavne nic ve zlem ;-) Vazim si kazde rady ;-)
Ja ani ten trenink neflakam, ze bych se tam ploužil a psal zpravy nebo kecal. pauzy taky okolo té minuty...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kalorický příjem - redukce tuku 100kg Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: