strengthshop opasok



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - strengthshop opasok  Úvodní stránka -> Ostatní -> strengthshop opasok
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saphenus


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 4:21 pm    Předmět: strengthshop opasok Odpovědět s citátem

Ahojte chcem vas poprosit o radu. Uvazujem o kupe strengthshop opasku. Mam vyhliadnuty tento https://www.strengthshop.de/powerlifting-belts-guertel/13mm-double-prong-buckle-belt-kraftdreikampguertel-kdk-powerlifterguertel-13-mm-dick-10-6-cm-breit-schwarz.html
a tento https://www.strengthshop.de/powerlifting-belts-guertel/10mm-double-prong-buckle-belt-dreikampfguertel-kdk-powerlifterguertel-10-mm-dick-10-16-mm-breit-schwarz.html

Jeden ma hrubku 10mm druhy 13mm.

Cvicim a mam drep a mrtvy tah do 170 kg na serie. Viac mi k stastiu uz netreba. Nemam ziadne ambicie len chcem slusny opasok do cca 60 eur ktory mi pomoze udrzat chrbat zdravy co mozno najdlhsie.

Co vy na tie dva opasky? Diky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
WannaYourMother


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 7:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

z ryze praktického hlediska bych hledal opasek jen jednou sponou, měl sem opasek jak se jednou, tak se dvěma a když už bych měl do něj jít znovu, tak jen s jednou - teď mám pákový a ten luxus už měnit nehodlám
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych koupil pásek jen s jednou přezkou.. Líp se zapíná, jelikož nemusíš zároveň trefovat 2 díry Jestli volit 13mm variantu nebo 10mm variantu je otázka preferencí.. 13mm se tak rychle nezdeformuje, ale zase bude dýl trvat, než bude "pohodlný" pro cvičení.

Jinak pokud zvládáš ty série bez pásku a chceš si koupit pásek "aby ti udržel zdravé záda", tak je to chyba. Zdravé záda ti pomůže udržet spíš správná technika a pásek je vybavení pro zvýšení VÝKON, ale ne bezpečnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlasím s tím co bylo napsáno přede mnou jen bych chtěl ještě zmínit pár věcí. Opasky, které jsi sem postoval nejsou kožené. Díky tomu je cena jaká je.

Možná by nebylo od věci zvážit, na jak dlouho si opasek pořizuješ a nekoukat se jen na cenu (která by mohla být určitě u tohoto typu opasku nižší, viz.licenční poplatky IPF).

Pokud chceš koukat především na cenu, seženeš podle mne stejnou kvalitu za lepší peníze (jen nebude opasek schváleny pro soutěže IPF).

Jestli chceš mít opasek, který ti vydrží opravdu hodně dlouho, doporučil bych ti spíš najít si pořádný kožený pákový opasek (10mm bude OK). Pákové opasky se pohodlněji zapínají a netrpí tolik při utahování (lámání pásku přes sponu). Můj opasek jsem intenzivné používal cca 20 let, není nijak poškozený, takže bude moci klidně sloužit i mým dětem (pokud se dostatečně zprasej :) ).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky vsetkym za rady!

Poslednych asi 5 rokov som cvicil uplne bez opasku. Vsetky tie vahy zvladam viacmenej aj ked ho nemam. Ale su dni ked som z roboty unavenejsi alebo vystresovanejsi alebo nevladzem a necitim sa pod cinkou bezpecne. A cim som starsi tym viac to citim a tym viac takych dni pribuda. Prave preto chcem opasok. Pre istotu vtedy ked nevladzem. Mne prilis velke vahy nechybaju ale nalozena cinka na drepoch a mrtvole by mala vyzerat ako cinka ked s nou cvici chlap.

A co sa tyka tej pracky tak neviem. Rozmyslam aj o takych opaskoch len sa bojim ci to vydrzi. Najviac ma na tych s prackou trapi to ze nich vsetkych { asi okrem zuluglove belts } sa sily prenasaju v klbe ktorym je pracka spojena s opaskom cez asi 4mm maly cap a bojim sa ze by to casom prasklo

drlift_ : Ja opasky pozeram uz dlhsi cas ale pripadaju mi vsetky skoro rovnako. Obcas slintam nad inzerom alebo titanom alebo SBD ale to je spolu s postovnym a clom a dph uz cez moj rozpocet a nad moje potreby a nevyuzil by som to tak by som si chcel kupit idealne nieco do 50 eur. Nemusi byt IPF schvaleny.

Ake opasky by si mi prosim ta odporucal? Rad by som kupil opasok ktory vydrzi roky. Hociake kozene? Napriklad 10mm RDX belt? https://www.ebay.co.uk/itm/RDX-Weight-Lifting-Leather-Gym-Lever-Belt-Training-Power-Bodybuilding-Workout-4L/201035471279?epid=1012715957&hash=item2ecea5d9af:m:m_QJI4zOBMH9AbgCg1aZcwg:rk:1:pf:1&frcectupt=true alebo dajake ine?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - strengthshop opasok
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: