AC 2019


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - AC 2019  Úvodní stránka -> Soutěže -> AC 2019
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Turakam


PříspěvekZaslal: pá březen 01, 2019 10:46 pm    Předmět: AC 2019 Odpovědět s citátem

Zdar ľudkovia,
verím, že sa ešte nájdu fanúšikovia, ktorí budú sledovať eventy na Arnoldovi. Črtajú sa parádne súboje, kulturistika je nabitá a o vyhypovanom súboji strongmanov, ktorí nás tento rok svojimi yt videami pekne navnadili, ani nehovorím. Komenty a dojmy potom postujte sem, nech je to na jednom mieste.

Mrknite zatiaľ na komentár Honzu Kavalíra i profíkov:

_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nelez tomu guruhonzovi pořád tak do prd*le
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čo tu trepeš? Poznáš v súčasnosti lepší podcast o realite v kulturistike na cz/sk scéne? A dať do povedomia niečo, čo má zjavnú kvalitu a zároveň je jedinečné, to ti vadí, heh.

A ak si si nevšimol, tak toto je topic o Arnold Classic 2019, o ktorom zatiaľ nie je na fóre ani ťuk. Kde sú tie roky, kde kulturistika a súťaže ľudí zaujímali...

Sto rokov za opicami tieto naše krajiny aj kvôli podobnej večnej iracionálnej závisti...
Choď si radšej pozrieť nejaké sponzorované videjko, ako ti to porastie z bccačiek...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"


Naposledy upravil Turakam dne so březen 02, 2019 7:42 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jari


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam: Maxpoint to myslel zjevně uplně jinak. Z úhlu, ze kterého to ty nikdy neuvidíš.

Jinak s tvým povzdechem nad kulturistikou a zájmem o ní, se ztotožňuji. Je to škoda.

Ano, topic je o AC, ale tohle by se hodilo spíše do topicu o jeho podcastech, když už to tu je.

Obecně nemám rád predikce. Papírově je to každému jasný a soudit podle předsoutěžních fotek (jejichž datum nemusí souhlasit) a nekvalitních videí je, je szcestné.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so březen 02, 2019 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jari, ok, beriem, to je aspoň názor podložený argumentom. Na druhej strane i ty píšeš reporty o mnohých súťažiach bez toho, aby si videl dianie naživo. Čo je však normálka, je to forma publicistiky, o tom to je, o diskusii, nemá zmysel vopred nejakého človeka už vopred vyčleňovať, či degradovať názor.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JindraM


PříspěvekZaslal: po březen 04, 2019 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bonac dostal od poradatelu most muscular award, to k tomu jak je maly
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak ....

kdyby Roelly prisel na prach tak ho porad vidim jako viteze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 10:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za mě dobrý, spokojenost. ale přiznám se, že mi to docvaklo až dneska, že proběhl AC:))
Nejsou osobnosti, člověk už to také vypouští, jsou jiné priority a když víš dopředu, že to bude mezi 3-4 lidma, které vůbec nemusím, jde to nějak dolů vodou.

Co zmizel Wolf ve své dobré formě, už mě to nějak nebere, samý afroameričan a přijdou mi všichní stejní, nezajímaví. Ještě kdyby se na Mr.O. objevil po letech Green, mělo by to šťávu:)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út březen 05, 2019 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikuc napsal:
Za mě dobrý, spokojenost. ale přiznám se, že mi to docvaklo až dneska, že proběhl AC:))
Nejsou osobnosti, člověk už to také vypouští, jsou jiné priority a když víš dopředu, že to bude mezi 3-4 lidma, které vůbec nemusím, jde to nějak dolů vodou.

Co zmizel Wolf ve své dobré formě, už mě to nějak nebere, samý afroameričan a přijdou mi všichní stejní, nezajímaví. Ještě kdyby se na Mr.O. objevil po letech Green, mělo by to šťávu:)))


tak priority byly stejne pred 10 lety a jaky rozdil tady na foru i na hlavni strance, pred 10 lety to tady bylo doslova narvane plno lidmi znamymy moderatory jako cizopasnik, swchaca, freimen,daymoon atd... den co den...a to nepocitam desitky klasickych uzivatelu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak priority byly stejne pred 10 lety a jaky rozdil tady na foru i na hlavni strance, pred 10 lety to tady bylo doslova narvane plno lidmi znamymy moderatory jako cizopasnik, swchaca, freimen,daymoon atd... den co den...a to nepocitam desitky klasickych uzivatelu[/quote]

Stárneme, testosteronu ubývá...:))
Priority se mění a nebo míra elánu. Už to tolik lidi neprožívají!
Já to vidím i na rybářských fórech, staří pardálové nemají potřebu se už zapojovat, sem tam mrknou. Vše už bylo řečeno, někdy je z toho člověk i unaven.))

Třeba na fcb, stránky Legendy kulturistiky dává Jaro fotky staré gardy. Někdy to tam navalí, někdy něco přihodím i já a pak přijde období ( třeba nyní ), kdy se mi ani nechce přihlásit.)) Nemluvě o tom někde po pamětnících shánět staré fotky, negativy, ofocovat, upravovat atd. Za 10-15-20let, až ta generace, co to zažila odejde nebo jooo hodně zastárne, už to nebude brát nikoho.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: st březen 06, 2019 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dobre ale stare gardy/generace by meli nahrazovat nove.... a to se nedeje, nikdo nikde.. pokud nepocitam sekci osobni treningove logy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikuc


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:
dobre ale stare gardy/generace by meli nahrazovat nove.... a to se nedeje, nikdo nikde.. pokud nepocitam sekci osobni treningove logy


Tak třeba už ani soutěžní kulturistiku nesledují, jen si cvičí, zajímají se o výživu...
Měl jsem kdysi kamaráda, nabouchaný jak stodola, ale ani pomalu nevěděl, kdo je Haney a další, prostě cvičil a víc ho nebralo.
A dnes, při všech těch kategoriích už to člověka ani nebaví sledovat, než se propracuju 30 kategoriemi k těžkotonážníkům, najdu výsledky, pak nějaké fotky, video, občas u toho skoro :)))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Brandon Curry se zlepšuje tak rychle, že je to až neskutečný.. Klidně by mohl být další Mr.O, když ještě trochu potáhne ty nohy. Roelly si nezasloužil ani to 5. místo. A k Victoru Martinezovi: Jaktože má sakra tak úzkej pas? :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
Brandon Curry se zlepšuje tak rychle, že je to až neskutečný.. Klidně by mohl být další Mr.O, když ještě trochu potáhne ty nohy. Roelly si nezasloužil ani to 5. místo. A k Victoru Martinezovi: Jaktože má sakra tak úzkej pas? :D


Jedinej kdo ma uzkej pas byl Curry a Brandao... btw: Nevite jak to dopadlo s De Ashou a tim jeho drogovym deliktem nebo co to melo byt?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: čt březen 07, 2019 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

70mMyW!53 napsal:


Jedinej kdo ma uzkej pas byl Curry a Brandao...



[/img]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - AC 2019 Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: