Záleží na pauze mezi sériemi ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Záleží na pauze mezi sériemi ?  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Záleží na pauze mezi sériemi ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trenalos


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2019 11:30 am    Předmět: Záleží na pauze mezi sériemi ? Odpovědět s citátem

Čau, jen by mě zajímalo, jestli opravdu záleží na délce pauzy mezi opakováním / sety. Na internetu se všude uvádí méně jak 1 minuta je pro spalování 1-2 minuty pro budování svalové hmoty a do 3 miunt pro budování hmoty+síly. Je to opravdu tak zásadní ty pauzy že by se to mělo dodržovat, nebo kecy a prostě pojedu podle pocitu, odjedu set a až se budu cítit ready půjdu na další ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt březen 28, 2019 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muze to platit a nemusí
Zalezi na desitkach dalsixh faktoru
Primarne: zmeny postavy jsou predevsim o jidelnicku
Za dalsi- zalezi treba na tom, jeatli tu minutu mas mezi desitkama nebo jedeš tezke jednicky
Taky zalezi na druhu treningu- split/fb
Jestli tu minutu mas mezi pumpovanim bicaku nebo treba mrtvolou/drepem/nadhozem
Jestli je to prvni (zakladni) cvik, nebo jestli je to prave to pumpovani na konci
Taky zalezi proc mas ty tri minuty- jestli zvedas tezke dvojky protoze tam mas skoro maximum, mebo protoze tcoje kondice vypada jako Bagdad po naletu
Je v tom tolik promennych ze to tvrzeni zaroven plati i neplati

( a ciste z dejin- byli kulturiste ( a jsou) co neodpocivaji dele nez minutu a zasadne jezsi vysoke pocty opakovani, a stejne tak jsou pripady ze odpocivaji tri minuty a neradi jezdi vic nez sest opakovani v serii)


Edit: koukl jsem se na profil a v dobre vire jsem promrhal pet minut casu : (
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Záleží na pauze mezi sériemi ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: