Jak dlouho užívat



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak dlouho užívat  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jak dlouho užívat
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Tomson727363


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 6:47 pm    Předmět: Jak dlouho užívat Odpovědět s citátem

Ahoj chci se zeptat jak dlouho v kuse lze bezpečné používat protein a gainer (sacharidy) v kuse?? Musí tam být nějaká pauza,??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Od proteinu ani gaineru si pauzu dávat nemusíš, slouží to pouze k doplnění bílkovin/sacharidů, od masa ani rýže si přece pauzu také nedáváš Můžeš bez obav dávat pořád, jde jen o dávkování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pajinaa


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 12:00 am    Předmět: Re: Jak dlouho užívat Odpovědět s citátem

Tomson727363 napsal:
Ahoj chci se zeptat jak dlouho v kuse lze bezpečné používat protein a gainer (sacharidy) v kuse?? Musí tam být nějaká pauza,??


Ahoj, pauza tam samozřejmě být žádná nemusí, jsou to základní makroživiny, které tělo potřebuje. Ale jak jsem ti odpovídal ve tvé druhém dotazu, není to nezbytné a proteiny
i bílkoviny můžeš přijmout i pouze z běžné stravy (viz má druhá odpověď). Zkus si pročíst nějaké kvalitní články, dle tvých dotazů soudím, že jsi nejspíše začátečník oťukávající prostředí výživy a cvičení...Hodně zdaru :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomson727363


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 3:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano jsem začátečník Ale zajímalo by mě kolik mohu toho jíst a co by se stalo kdybych měl bílkovin nadbytek. Na internetu je spoustu hovadin a nic moc rozumného takže nevím čemu mám věřit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PaťasK


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S nadbytkem bilkovin se ted potykam....ma to ten effekt,ze se obcas ozve bricho a strilim jak artilerie u Waterloo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 10:58 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Při zdravých ledvinách by přiměřený nadbytečný příjem bílkovin pro tebe neměl znamenat zdravotní riziko. Je to ale zbytečné, jsou to vyhozené peníze za bílkoviny, jelikož tělo stejně dokáže vstřebat a využít pouze určité množství bílkovin, zbytek nevstřebáš a buď se ti uloží nebo to vyloučíš z těla ven. Vyššího využití bílkovin dosáhneš postupem času pravidelným tréninkem. Pak už jen anabolickými steroidy, ale těm bych se zdaleka vyhnul :-) Držel bych se toho množství max 100g bílkovin denně na tvoji váhu, tak jak jsem psal už dřív.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak dlouho užívat
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: