Alkohol - míra kdy neškodí


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alkohol - míra kdy neškodí  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Alkohol - míra kdy neškodí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně protože ty sám jsi reprezentativní vzorek pro celou populaci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 3:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po kvalitním alkoholu, proloženém vodou a jídlem, kocovina nebývá. A pokud cvičím pro sebe, tak bych absolutně neřešil to, jestli si můžu jít jednou za čas vypít...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Jasně protože ty sám jsi reprezentativní vzorek pro celou populaci.


neřekl bych, že jsem reprezentativní vzorek pro celou populaci jen jsem ti slušně chtěl říct, že to, že by ti to, že si jeden večer 6x do roka uděláš jinej, než standartní denní fitness rutina ti může pomoct, když to příjde prostě náhodně. Žádný, že bys 14 dnů plánoval, že se ožereš a budeš se na to klepat a pak hned druhý den odpočítával dny do další chlastačky..

Jedu to takhle víceméně celej můj "fitness život" a myslím si, že při výkonech 240 dřep, 260 tah a 140 bench na tom nejsem tak špatně kor když jsem tyhle výkony dal paradoxně i přes to, že jsem byl v silové přípravě tak jsem 14 dnů předtím po tréninku zakalil.. a i tak jsem byl schopnej udělat progress a neposlalo mě to psychicky na dno nebo jak se to tady snažíš přehnaně prezentovat.

Takže bych tady neprezentoval občasný zakalání jako nějaký zlo nebo alespoň bez urážky tak to na mě působí tvůj názor.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
OukyDouky napsal:
Jasně protože ty sám jsi reprezentativní vzorek pro celou populaci.


neřekl bych, že jsem reprezentativní vzorek pro celou populaci jen jsem ti slušně chtěl říct, že to, že by ti to, že si jeden večer 6x do roka uděláš jinej, než standartní denní fitness rutina ti může pomoct, když to příjde prostě náhodně. Žádný, že bys 14 dnů plánoval, že se ožereš a budeš se na to klepat a pak hned druhý den odpočítával dny do další chlastačky..

Jedu to takhle víceméně celej můj "fitness život" a myslím si, že při výkonech 240 dřep, 260 tah a 140 bench na tom nejsem tak špatně kor když jsem tyhle výkony dal paradoxně i přes to, že jsem byl v silové přípravě tak jsem 14 dnů předtím po tréninku zakalil.. a i tak jsem byl schopnej udělat progress a neposlalo mě to psychicky na dno nebo jak se to tady snažíš přehnaně prezentovat.

Takže bych tady neprezentoval občasný zakalání jako nějaký zlo nebo alespoň bez urážky tak to na mě působí tvůj názor.


Pořád to je jen a pouze tvůj subjektivní dojem, mrkni na nějaké studie o škodlivosti alkoholu na psychiku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 4:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proti gustu žádnej dišputát, stejně jako jsou zarytí odpůrci masa, tak i alkoholu. Každopádně když se člověk jednou za čas vyleje jak váza, tak se prostě vyleje jak váza …. já se po nějaký větší party taky psychicky nehroutím …. naopak to na mě má spíš pozitivní vliv ….. s psychikou má očividně problém někdo jinej v tomto tématu
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celoživotní abstinence je podezřelá, kdo občas nepije a nešuká je podezřelej poslední takovej kdo mě napadá byl Hitler. Nepil nešukal a stejně v závěru své úspěšné vlády trpěl schyzofrenii. (teď jen doufám, že to nebudeš brát vážně a jen jako vtip) dle tvého myšlení by negativně cvičení měli ovlivňovat i anabolika protože to ti rozhodí psychiku daleko víc než alkohol nemluvě o vysazení ztrátě síly a svalů to je na psychiku náročnější než mít občas 2 promile v krvi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 6:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Grimley napsal:
Proti gustu žádnej dišputát, stejně jako jsou zarytí odpůrci masa, tak i alkoholu. Každopádně když se člověk jednou za čas vyleje jak váza, tak se prostě vyleje jak váza …. já se po nějaký větší party taky psychicky nehroutím …. naopak to na mě má spíš pozitivní vliv ….. s psychikou má očividně problém někdo jinej v tomto tématu


Počkat , já nejsem zarytý odpůrce alkoholu a už vůbec ne abstinent. Jenom se netvářil, že to má pozitivní účinky , když jsou prokazatelně negativní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 6:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No možná už ti začínám věřit teda pokud si byl o víkendu pít tak to malinko vysvětluje, proč tu tvrdíš, že to má negativní účinky protože na tebe evidentně jo.

Nevím stres z práce nedostatku peněz, z přítelkyně manželky je daleko horší a tam bych nenamital ale dle psychického nastavení jednotlivce který si jde sednout do hospody a je mu jedno jestli pije vodu nebo alkohol což má jen bonus tak tomu to proboha vůbec nic neudělá a vliv na cvičení maximálně když jdeš druhý den tak si připadáš jak na lodi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
No možná už ti začínám věřit teda pokud si byl o víkendu pít tak to malinko vysvětluje, proč tu tvrdíš, že to má negativní účinky protože na tebe evidentně jo.

Nevím stres z práce nedostatku peněz, z přítelkyně manželky je daleko horší a tam bych nenamital ale dle psychického nastavení jednotlivce který si jde sednout do hospody a je mu jedno jestli pije vodu nebo alkohol což má jen bonus tak tomu to proboha vůbec nic neudělá a vliv na cvičení maximálně když jdeš druhý den tak si připadáš jak na lodi.


Hele totálně nemáš pravdu, prakticky v ničem a generalizuješ tu zkušenost jednoho dvou lidí na všechny. Alkohol je návyková látka, psychicky tě rozhodí a podstatně zhoršuje regeneraci. Na všechno tohle jsou studie, individuální zkušenosti mne nezajímají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vemola je profesionální sportovec co dře několikrát denně po zápase se vždycky vyleje pokud neberu to, že má zápasy každý 3 týdny. A myslím si, že regeneruje slušně. Cvičil jsem a 2 roky jsem nepil ani na oslavách a hej když do tebe každý ryje proč nepiješ tak to podkope regeneraci víc než když piješ. Teď si občas zajdu s kamarády a rozdíl je nula nula nic a závislý nejsem a fakt nechápu jestli to co píšeš myslíš vážně nebo nás tu taháš za nos a děláš si legraci. Na studie seru ty jsou každých 5 let jiný. Máš studie denně sklinka vína je dobrá denně sklinka piva je dobrá. Takže se navzájem se vším vylučují jediný problém s alkoholem je to že odvodňuje což musíš prostě doplnit. Nebo druhá verze někteří kulturisti v závěru přípravy pili kvůli lepšímu odvodnění a tím pádem lepší formě na prknech
To je taky negativní efekt pro tělo ale pozitivní pro výsledek.

Ale shodneme se, že se neshodneme. A pro normální lidi cvičte a klidně si sem tam zachlastejte život nejsou činky a s ohledem zpátky odmítnute akce a tím spojené zážitky mrzí pak daleko víc. A serte na studie protože ono se vůbec nic nestane.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pochopíš už konečně, že individuální zkušenost není žádný argument ????

Jsou naprosto jasně prokazatelné studie, že pravidelná konzumace má negativní vliv na fyzickou aktivitu.

Jo, tak možná kdyby Vémola nechlastal, tak by měl nějakou mezinárodní výkonnost a neplácal se jenom v českém rybníčku s předem pečlivě vybranými soupeři.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaq


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Pochopíš už konečně, že individuální zkušenost není žádný argument ????

Jsou naprosto jasně prokazatelné studie, že pravidelná konzumace má negativní vliv na fyzickou aktivitu.

Jo, tak možná kdyby Vémola nechlastal, tak by měl nějakou mezinárodní výkonnost a neplácal se jenom v českém rybníčku s předem pečlivě vybranými soupeři.


Bez ironie - můžeš sem případně postnout odkazy na nějakou z těch studií?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jaq napsal:
OukyDouky napsal:
Pochopíš už konečně, že individuální zkušenost není žádný argument ????

Jsou naprosto jasně prokazatelné studie, že pravidelná konzumace má negativní vliv na fyzickou aktivitu.

Jo, tak možná kdyby Vémola nechlastal, tak by měl nějakou mezinárodní výkonnost a neplácal se jenom v českém rybníčku s předem pečlivě vybranými soupeři.


Bez ironie - můžeš sem případně postnout odkazy na nějakou z těch studií?


Teď jsem dogooglil tohle co si pamatuju https://www.researchgate.net/publication/261761789_Alcohol_Impact_on_Sports_Performance_and_Recovery_in_Male_Athletes

Ale je jich víc, jenom nemám čas procházet všechny a zjišťovat jestli jsou relevantní, ale tahle konkrétně je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě přijdou psychicky narušenější abstinenti :D . Normální člověk to spláchne a druhej den je v klidu..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
Mě přijdou psychicky narušenější abstinenti :D . Normální člověk to spláchne a druhej den je v klidu..


Ne není jedním vypitím mozku si zhoršíš regeneraci a výkonnost minimálně na půl roku. A psychicky z toho budeš úplně špatnej.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alkohol - míra kdy neškodí Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: