Honza KavalirPodcast


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Honza KavalirPodcast  Úvodní stránka -> Videa -> Honza KavalirPodcast
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dave1913


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem



na tento log jsem se hodně těšil!!!
hodněkrát je tam zmíněn honzův log, dohledáte někdo prosím?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 03, 2019 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si ale myslím, že vtedy, keď bol najsilnejší, tak log na ronnie neviedol.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 04, 2019 6:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pekný podcast, Ripper ako vždy skromný s triezvym pohľadom na vec
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pre zaujimavost, suvisi to s Honzovym podcastom s Petrom Petrasom: https://www.extrifit.cz/cs/blog/clanok/kdyz-breci-velkej-chlap-je-to-vzdycky-smutnej-pohled-
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aneb jak zrušit sportovci sponzora, poškodit jméno a pořádně mu zkomplikovat budoucnost. Napáchat takovéhle škody je snadné, napravit o poznání méně.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Turakam


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako fakt? Je skôr absolútne zarážajúce, že pomaly najlepší žijúci powerliftér na planéte nemôže robiť šport naplno, to je pre xyz firiem problém uhradiť mu tých 15k+ mesačne na stravu a pod.? Jeho reklamou je už samotný výkon, to neprebije žiadny youtube vlog a pod. Olympionik tiež netočí a nepropaguje bohviečo. Top silový talent histórie, genetika jedna z miliónov a ništ, ČR na neho akurát tak kašle...ale tu máš bcaa, proteín a letenku, jo, dík...

P.S.: Myslím, že Honza bude rozhadzovať siete kde sa bude dať, nech má Peter support, aký zaslúži.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu jen a jen rád, pokud mu partnera, který mu zajistí vše, co si Petr přeje, sežene a dlouhodobě udrží. Ostatně podobné přání vyjádřil v tom článku i Pavel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakame já bych Petrovi neposlal ani kilo za nic jsem ochoten mu dát litr za společný trénink ale 100kc jen proto že ho mám rád vůbec. František Brejcha mu vedl stránky a propagace extrifitu fungovala. Na mě osobně teda ne protože já mám svojí hlavu a základní doplňky jako protein hořčík a zinek beru od prominu multak střídam virus a reflex. Což je paradox skrz ten promin, že ten pod sebou nemá žádnýho sportovce a propagaci, ale i tak to funguje výrobky mi chutnají a kvalitě věřím.

Každopádně jen blbec zneváží 170 tisíc ročně za doplňky. Tolik jsem do nich nedal ani za 5 let cvičení. A celkově podstatnou pomoc kterou mu extrifit nabízí. Navíc něco přece získal vítězstvím na big dogs jen kdyby si ty peníze ulil stranou tak má na další závody.. Mrzí mě to určitě není zlej a jeho vlogy mám rád a jak zvedá taky. Ale ani bych neřekl jak lehce se takhle úspěšná kariéra a i zajištění dá posrat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petra znám osobně a jedna z jeho vlastností je, že když mu kdokoli navykládá cokoli, Petr to příjme.. Pokud od někoho slyšel "hele Extrifit ti dává málo, řekni si o víc", tak to jednoduše vzal za své a podle toho se teď chová. Je jedno jak moc ho Extrifit podporoval a podle článku p. Vacka, který se výjimečně dal i číst a se vším co s týká Petra se s ním dá souhlasit, ho podporoval nadstandardně...

Ono nechat si sehnat sponzory je sice hezké, ale sponzor čeká určitou prezentaci a pokud ho chce Turakam srovnávat se světovou špičkou liftu/strongmanů, tak je na místě porovnávat i úroveň prezentace té světové špičky Plnit si sny za peníze sponzora a na oplátku "nemít čas" na natočení videa je k smíchu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě jak říká Palec. Thor z každého tréninku záznam a reklama na produkt na instagramu plus videa plus spojení z Larry Wheelsem, big Z to samé, cailer woolam asi nejlepší deadlifter současnosti taky točí záznamy z tréninku a propaguje svoje produkty. Brian Shaw má taky yt channel atd atd.

Sportovec v odvětví, které zajímá jen lidi kolem fitness tak se prostě musíš otáčet, ale já respektuji, že ne každý na tady tohle je. Ale nemusíš být marketingový expert na to aby si točil to jak cvičíš co jíš sem tam si dohodl někoho na natočení videa atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Netarajte, ani jeden z nich, čo ste vymenovali a že ich sledujem veľmi rád už davno do nejakej práce (nebodaj na kamióne...) nechodi, práve vďaka firmám, čo majú za sebou, môžu voľne realizovať svoje ďalšie aktivity. Verím, že sa to teraz zlepší a podobný podcast bol potrebný, nech vidieť, aká je realita a zároveň to celé nakopne správnym smerom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 10:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vůbec nikdo si nezaslouží něco navíc oproti ostatním jen na bázi výkonu. Život je placení za služby. Ale nikdo nic nedostane zadarmo. Petr udělá dobrý číslo ozve se mu firma. Dostane takovou a takovou smlouvu kde prostě od něj druhá strana chce propagaci, ale Petr už měsíc nepřidal nic na instagram ani FB nic jak řekl Vacek on chce mecenase ne sponzora nebo fakt někoho kdo by mu vše zarizoval jak dítěti, když i jeho přítelkyně mu vaří, chystá vitamíny má full servis i boty mu zavazuje.. Jako sakra 170 tisíc za suplementy ročně to je v podstatě nějakých 400kg proteinu na rok takže v podstatě projedl skoro 2 kilovou pixli denně plus letenky plus letenky pro team. Eddie Hall vyhraval soutěže a i tak pracoval pak se ho chytili explosive ape ale umí v tom chodit a ví že to k tomu patří. Pokud tohle sportovec nechápe tak je mi ho líto, ale tohle je prostě byznys a nevím jak jedna s lidmi co mu píšou ale tréninky asi s ním dohodnout taky nebude žádná výhra kdyby chtěl dělat trenéra což si myslím, že by zvládnout dokázal.

Vše a vše je jeho chyba sorry já být v něčem druhý nejlepší na světě a možnosti být první tak bych na tom rozhodně vydělal a snažil se udělat maximum. Semináře tréninky, merch product placement atd atd.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Netarajte, ani jeden z nich, čo ste vymenovali a že ich sledujem veľmi rád už davno do nejakej práce (nebodaj na kamióne...) nechodi, práve vďaka firmám, čo majú za sebou, môžu voľne realizovať svoje ďalšie aktivity. Verím, že sa to teraz zlepší a podobný podcast bol potrebný, nech vidieť, aká je realita a zároveň to celé nakopne správnym smerom.


Sponzor ale nie je charita, a ak im seres na hlavu/nedodavas ziadnu pridanu hodnotu, preco konkretne by ta mali sponzorovat? Ze ti top zavodnici nechodia do prace je prave tym, ze sa vedia predat, obracat, a zhanat si sponzorov, a nieco im ponuknut.
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petráš podobne ako olympionici ponúka výnimočný výkon, to je podstatou športu, ktorý sa exaktne meria, to je viac než dostatočné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže i olympionik když chce z toho mít víc než je to že mu platí byt jídlo a rehabilitace a výlohy musí mít nějaké promo proto, aby si vydělal něco navíc. Trojboj není a nebude olympijský sport, v trojboji si nemusíš hlídat jestli máš nebo nemáš dopingovku atd. Kdyby byl trojboj na olympiádě byly by horší výkony to za prvé potom důležitý je posuzování hloubky dřepu kde se to liší od federace od závodu od toho jak to zrovna rozhodčí vidí atd.

Nevím prostě Petráš se nechal určitě ovlivnit Kavalirem nechal se nahlodat a takhle to bohužel dopadá. Přitom sakra dělá jak kdyby neměl na chleba ale nevyhrál přes půl míče na big dogs?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Honza KavalirPodcast Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: