Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 07, 2019 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
Takoví jsou nejlepší. Je prase, nic ještě neshodil, a už se ptá, co se stane, když se nebude hýbat a jíst zdravě - no asi budeš pořád prase, jen tlustší a tlustší. To jako čeká, že zhubne jen proto, že několikrát viděl osobního trenéra?


Tak tak

Včera skúška openerov v Michalovciach.

Drep :
1x6x20kg
1x3x60kg
1x1x110kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg belt on, wraps on
1x1x200kg
1x1x220kg
https://www.instagram.com/p/Bv8ZRVPHCI5/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=15u5qcc9vlxai neviem,či pôjde odkaz, píšem z mobilu

Bench press
:
1x3x70kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg s peknou stopkou, ízy

Mŕtvola :
1x1x120kg
1x1x160kg
1x1x200kg
1x1x220kg

Bicáky a tricáky len tak

Hodnotenie tréningu : pôvodne ujo nemal byť ani prítomný (stále sa neviem prinútiť volať ho tréner,lebo som ho videl 3x v živote ), tak sme sa tešili,že nám do toho nebude kecať. Nakoniec sa objavil v potrhaných montérkach,lebo opravoval motorku a kecal veľa a nahlas s Michalovským dialektom a smial sa nám,že sme 'košickí šráckovia'
Najprv vyhejtoval Dominika s Radom za spôsob viazania bandáží a potom Nabuka,ktorý necvičil,len nás doviezol,že si píše s potenciálnou zásuvkou. Potom chcel hejtovať mňa,že neprepínam nohy pri motaní wrapov,ale nechal to tak,lebo vraj 'som si dal povedať' a viažem to tak,ako nám hovoril. Síce som to viazal podľa videa z instagramu ako už celý posledný mesiac,ale aspoň som si šplhol. Šplhol som si ešte viac hladkou ľahkou 220kou. Ujo sa tešil, že pekný výkon,ale vidieť,že gpc nemá napozerané,lebo tam by som potreboval pridať ešte aspoň 100 kilo,aby to bolo dobré Ani v ipf by to nebola žiadna sláva,ale dajme tomu,že by som nebol za úplného kkta Každopádne teda 20-25 kilo rezerva bola.
Na benchi vyhejtoval Dominika,ktorý 8 sekúnd čakal na povel tlačiť. Nakoniec sa Dom aspoň hecol a potlačil 130,ale dostal ďalší hejt a radu,aby šiel radšej 125 opener. Dominik je vcelku temperamentný a čakal som výbuch, ale v tom čase mal už mŕtve oči a nehovoril, len prikyvoval a chcel keksík. Dokonca si nechal naviazať bandáž od miestnej zverenkyne Evičky a tá mu sedela príjemne obkročmo na nohe,ale ani to s ním nehlo.
Lavička krivá jak prase,ale s rezervou zatlačených 140 kilo so stopkou. Ak sa nič neposere tak 150 až 155 by som mal dať.
No a mŕtvolka. Ujo už nehejtoval,lebo šiel vedľa do baru na kávu,ktorú z neho bolo podozrivo cítiť pálenkou. Ťahal som preťažkých 180 na tvrdej ipf oske a čudoval sa,než sme vyrátali,že to bolo 200. Všetky tie 'iné' kotúče ma mätú
Napokon 220 napohodu,radšej si nechávam rezervu,lebo dédliftová tyčka mi môže aj nemusí sadnúť. Uvidíme na mieste.

Ujo sa tešil z môjho neexistujúceho progresu a stále opakoval niečo o majstrovstvách sveta v Nových Zámkoch,ale tam by som mohol ísť akurát tak nakladať kotúče. Hoci,po tom mojom fopá s mŕtvolou najskôr ani to. Potom nám 14krát oznámil,že možno v Lučenci ani nebude,lebo rieši niečo s parašportovcami v Bánovciach a šéfom bude Evička,čo viazala Dominika. Ak to znamená,že na nás bude obkročmo sedieť a nechá to na nás,som s tým ok.

Jo a vraj asi mám dobrý tréning a tak mi doňho ujo nemusí zasahovať. Čo ma celkom teší,on je celkom oldschool a tak mi na povolený stred tela určite miesto posilnenia celého core naordinuje hyperextenzie a pit surové vajcia
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepky ízy:
1x6x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x140kg stopky, belt on
https://www.instagram.com/p/BwBUCkDBtg-/

Benchíky ízy:
1x10x20kg
1x3x60kg
3x3x110kg stopky

Zhyby:
3x6xCarabas

Nejaký bicák a k tomu nejaký tricák a brucho

Hodnotenie tréningu: Už len tak, detské váhy, aby som nezabudol, ako sa cvičí. Potreboval som ešte zistiť, ako sa drepuje bez zrkadla, lebo my máme pred rackom zrkadlo a tak som si naňho navykol, pozerám sa, aký som krásny, ako mužne vyzerám s bradou a v odrazoch vidím roztúžené pohľady červenajúcich sa žien, ktoré na mňa pozerajú a potom zakopávajú o jednoručky a stojany a padajú na zadok, na zem a do mdlôb. Včera sa nič také nekonalo a drepoval som v protismere, so zrkadlom za sebou. Znervóznilo to chlapcov, čo ťahali trap bar, lebo sme cvičili face to face a bolo to trochu gay. Ale hlavne preto, že mali na trapbare len 80 kilo. Každopádne, absencia zrkadla ma vôbec neafektla, telo vie, čo má robiť a aj bez kontroly v zrkadle hĺbka stále OK, akurát potom to odkladanie činky bolo ideál na zlomeninu. Ale spokojnosť, ďalšia vec, ktorá ma nemusí až tak trápiť, zároveň pozerám pri lowbare pár metrov pred seba na zem a nemusím rozpačito pozerať na rozhodcu alebo kam.
Benche len zľahka, snažil som sa o techniku, pekne zapojiť nohy po stopke, držať napätie atď. Len váha bola natoľko ľahká, že v druhej sérii som sa ani nemusel na nič sústrediť, premýšľal som nad nákupmi a novými boxerkami, čo mi treba, lebo som to podvíhal jak hrnček s kávou.
Na záver všetkého zhyby na dekompresiu, ponaťahovať zľahka chrbát a potom som tam poslal nejaké bicáky a tricáky. Nech som v drese drsňák napumpený a žily všade.

V stredu ešte nejaká mobilitka a expandery, ale už nič namáhavé, len rozhýbať, prekrviť atď.

Už nech mám po

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so duben 13, 2019 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vies odhadnut casy nastupov zajtra?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Vies odhadnut casy nastupov zajtra?


Už ti to budem teraz asi zbytročne písať, že?

Tak mám po závodoch. Je myslím načase zhodnotiť, poďakovať a tak.

Už tak týždeň pred závodmi som bol vystresovaný a vyklepaný jak pred maturitou, pretože predstava, že na mňa bude pozerať plno ľudí, keď sa pučím pod činkou ma nijak nebrala a netešila. Navyše celá súťaž bola vysielaná online, čo som našťastie vopred nevedel, lebo by ma ranila mrtvica a to by bol potom problém drepovať.
Do Lučenca sme dorazili už vo štvrtok, Rado je junior a mal súťažiť v piatok, váženie mal vo štvrtok poobede. Aspoň sme mali šancu sa normálne vyspať a aklimatizovať sa. Síce som sa v noci budil spotený po sne, že idem na drepy, ale darilo sa aj spať aj jesť tak nejak v norme.

Váženie som mal v piatok. Navážil som necelých 98 kilo. So mnou sa tam vážil nejaký borec, ktorý mi prišiel o dobrých desať kilo ťažší než ja, vytesaný z obrieho kusu svaloviny, ale nejakou záhadou navážil tiež pod sto a hneď som tak videl jedného z mojej váhovky. Nahlásil som si openery: 220 - 140 - 220 a hneď po mne on: 280 - 200 - 300 a mne bolo jasné, že bude sranda Ešte som natrikrát opravoval moje meno v súpiske, lebo evidentne MAD LE NÁK sa nedá odpísať z občianskeho bez chyby.
Potom sme si pozreli dorastencov, z ktorých niektorí boli fakt brutálni a Rado už súťažil s juniormi, ktorí boli ešte brutálnejší a hoci by som medzi nimi asi vyhral, rozhodne by to nebolo s veľkým náskokom. Radov súper vo váhovke vyzeral starší než ja, aj ťažší, lebo bol plešatý, bradatý, potetovaný a namakaný, až mu všade z dresu trčali nažilované mäsá. Rado nakoniec skončil strieborný, druhý z dvoch a pýši sa medailou

Sobota už bola moja a Dominikova (a Elenina, spomínal som ju už v predošlých zápisoch z toho druhého gymu. Tá to tam rozsekala, brala samé zlato aj absolutky a potom sa nás ujala, čo nás zachránilo) a čakala nás súťaž. Bol som brutálne na nervy, ale keď som sa konečne prezliekol a šiel sa rozcvičiť, bol som úplne v pohode, lebo konečne sa niečo dialo a mohol som to ovplyvniť. Takže tréma už nebola a celkovo som bol v kľude, aj keď dianie v rozcvičovni mi na sebadôvere nepridalo. Chlapci sa tam prezliekali a váhovka -100, teda moja, bola nenormálne narachaná. Borci jeden vedľa druhého vysekaní kultíci, stehná pod sebou jak stromy a iba dvaja ľudia mali nižší opener ako ja. Nebudeme polemizovať nad tým, kto bol a kto nebol naturál, v tejto federácii to zjavne nikto nerieši a ja som dobrovoľne pristúpil na ich hru, tak nebudem vyplakávať.
Bavili sme sa s Elenou a zrazu dobehol Dominik, že tak o minútu idem na pokus V behu sa DOSŤ ZLE motajú bandáže, ale sadol som si a pokúšal som sa omotať koleno, hoci čas sa dramaticky míňal. Veľmi slabo som omotal pravú nohu, na ľavú som namotal tak polovicu a potom som si povedal, že seriem na to a doslova som dobehol na plac nejakých dvadsať sekúnd pred ukončením pokusu, pokiaľ si spomínam dobre, kričal som "Jebať!" a za mnou sa ťahal meter a pol wrapu. Rozhodkyňa by ma iste stopla, lebo zo mňa nemá nič visieť a rozhodne nemám nahlas pičovať v priamom prenose, ale Elena to tam na ňu zdiaľky užmurkala a našťastie sa poznajú Tak či onak, na videu to mám, Soraya to pozerala a vraj to bol nervák, 40 sekúnd ma nebolo, potom som priletel ako magor a v podstate bez akéhokoľvek supportu kolena som ultraraw drepol 220 kilo Vstup do súťaže ako víno
Nebol som si istý, čo som vlastne drepol a ako mi vlastne pomohli či nepomohli bandáže, tak som druhý pokus nahlásil 225 kilo. To som drepol ako nič a tak som si povedal, že posledný pokus môžme nahlásiť 240. Na to som už šiel úplne v pohode, hecnutý a padlo to.
Benche som si bol istý, opener 140 a postupne som sa dostal na 155 so stopkou a rezervou. Ad stopka: na to, že údajne sú tamojší rozhodcovia benevolentní ma tento dobre vytrápil. Iných nechal tlačiť v podstate na dotyk bez stopky, mňa si vychutnal. On tam po mne celkovo nejak zazeral, neviem, čo mal za problém, možno ho nasralo to moje extempore na drepoch. A možno som len paranoidný
Mŕtvola už bola klinec do rakvy. V rozcvičovni som videl, že borci sú úplne iný level. Aj chlapci, ktorých som doteraz predbehol (poslední traja naturáli vo váhovke ) ma pobili. Moja mŕtvola holt je naprd. Ale už mi o nič nešlo, 230 padlo veľmi ľahko, tak sme nahlásili 245 a to som zvoral. Sila bola, šlo to hore v pohode a potom ma prevážilo dopredu a bolo to v pytli V tom čase tam moji spoluváhovkári už mrdali cez 300 kilo, takže ma to ozaj nemuselo trápiť.
Dominik nakoniec skončil štvrtý, ja myslím siedmy, o dva a pol kila mi ušiel jeden chlapec.

Takže zhrnuté:
drep
220 good lift
225 good lift
240 good lift

bench
140 good lift
147,5 good lift
155 good lift

deadlift
220 good lift
230 good lift
245 no lift

total: 625

Žiaden zázrak, ale na moje možnosti a momentálne schopnosti celkom fajn. Škoda mŕtvoly, ale to je tak jediné, čo môžem ľutovať. Inak sme si to naozaj užili, každý zamakal, Radovi tam padli aj nejaké osobáky. Náš michalovský tréner sa k nám viacmenej nehlásil celú dobu, on sa staral o svoje dievčatá, ktoré mu samozrejme, pretože boli samé alebo po dvoch v kategórii, zabezpečili medaile. Že my chlapi sme tam traja prvýkrát na súťaži ho vôbec nesralo a nebyť Eleny, fakt bude prúser, tá nás tam držala funkčných a ešte nám pudrovala nohy pred mŕtvolou

Inak k nejakým nepovoleným látkam: Nikto sa tam tým netajil. Videl som borcov jebať do seba tabletky v rozvičovni a celaskon to asi nebol, videl som niektorých piť pred pokusmi alpu. Je to ich vec, pre mňa to bolo hlavne zaujímavé, nikoho som neodsudzoval ani som k nikomu nestratil rešpekt, tie váhy, čo tam padali boli masaker. Ale vzhľadom na to, že mám rád fair play a vyrovnané šance, tak ak niekedy súťaž, tak (naivne) skôr IPF.

Videá pridám, keď sa instagram vzchopí, momentálne je padnutý a mnohej svetovej modelke a influencerke to iste zrútilo svet.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kámo, gratulácia k celej tvojej športovej ceste, totál je krásny, benč so stopkou parádny, drep luxus a vôbec, na naturála obrovský kus práce, ktorý sa pretavil do parádneho súťažného výsledku, brutus!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
balbi


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Parádní výsledek Škoda té mrtvoly, ale 8 platných pokusů na první soutěž je super, nabuduce to zas bude o kus lepší
A tablety jsem v rozcvičovne daval taky , kofein a synephrin, škoda, že v sobotu už jsem tam nebyl, mohl si dát též
Rád jsem tě střetl, tak třeba zas nekdy
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turek: díky a aby som nezabudol,gratulujem k synkovi! Meno už máte?
Balbi: nebol som zrovna zhovorčivý,sorry za to,ale tá nervozita ma ubíjala Netuším,čo v tom ten borec mal. Mňa skôr zaujala tá Alpa Mimochodom ešte raz gratulácia k rekordom tebe,aj tvojmu parťákovi,fandil som celú dobu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ripperr


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pripájam sa a gratulujem😊💪🏻. Sú to uznané a zapísané vykony na sutazi a nie len posilňovni. Je to prvá súťaž a skúsenosť, takze nemáš čo ľutovať.

Momentálna doba je v krátkosti asi taká, že niektorý dorastenci či juniory chcú a podávajú vykony ako ľudia čo majú odmakane roky. Pre nich je podstatne to čo je teraz a hádžu to do seba hlava nehlava. Následne o niekoľko rokov sa úplne vytratia z scény a nikde ich nevidíš. To čo sa valí z internetu na mládež sa da strhnúť asi takto: ,,kto nesype sa okráda o výsledky”
Slovo alebo význam DISCIPLÍNA a ČAS je pre nich neznámy pojem a nemajú pochopenie.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulacia!
...clovek by aj na dialku zafandil, ale zjavne nie som schopny ani len zistit rozpis pretekov a trafit spravny den, takze asi lepsie, ze som to zmeskal. 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vďaka páni, ja som rozhodne spokojný a víťazi nech si to užijú, sledoval som potom ešte moju váhovku a boli to ohromné čísla.

No a môžem konečne pridať videá.

Bench:
https://www.instagram.com/p/BwOoLw1H8B7/

Drep:
https://www.instagram.com/p/BwOvn6gHl47/ vďaka za video Daveovi, toto som nemal natočené

A fail na mŕtvole:
https://www.instagram.com/p/BwPl0wxnxRU/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ty vole, ten drep dobrý potápač, tam máš 250+ s prehľadom inak. Benč fakt veľký progres, tá stopka bola viac než výživná. Čo dal enhanced balbi?
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Verím,že mu to nebude vadiť,keď sem napíšem,že ustanovil nový národný rekord ako junior do 82.5kg a to 270kg. Brutal,je to hever.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uff
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: ne duben 14, 2019 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už jsem ti psal na insta, super výkon, nemáš se vůbec za co stydět, škoda tahu. Máš dobrý potenciál, příště total 650kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomandlik


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super výkon, škoda, že to nebylo v IPF.

Btw co je ,,nenaturálního" na pití Alpy? Já ji teda nepiju, jen čichám, a natural jsem :D. Je o dost jemnější než čpavková voda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 256, 257, 258 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: