Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera som este strecoval, natahoval, dnes rano pocitovo ovela lepsie nez som cakal.

Kedze sa v podstate idem opat rozbiehat, chcelo by to nejaku zmenu treningu a celkom ma zaujal BEAR - takze ho asi zlahka zbastardim pre svoje ucely (trening 2x tyzdenne). Vcera som si vyskusal, ake to je naklepat desat serii trojok na mrtvole a teda musim uznat, ze to malo nieco do seba.

Kedze by som uz rad potiahol tu 150-tku, pojdem BEARom iba mrtvolu. 1x tyzdenne, zacnem na 2x5x100kg (+10x5x90kg), cize po osmich tyzdnoch skoncim na 2x5x130kg (+10x5x115kg)... prve 4 tyzdne poprihadzujem 5kg, potom uz iba 2,5kg.

Drepy zatial ficia uplne v pohode doterajsim systemom, takze ich necham ako su (5x5, 4x4, 3x3, vlnenie a prihadzovanie o 2,5kg)

Bench musim v prvom rade poladit technicky a snazit sa zapajat pri mostovani co najviac spodny chrbat a zadok, co sa doteraz nedialo v dostatocnej miere. Kym sa budem hrabat zo sra*iek, porozmyslam co dalej. Dovtedy klasicky 5x5, very easy - easy, ziadne maxovanie.

Mozno je to cele blbost, ale ja blbosti rad. :-D
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne st duben 10, 2019 6:15 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 58, utorok

Bolo treba trosku vytriast obtloustle telo po vcerajsku...

2H ktb swing 36kg 15, 5x20 . aby Vlkovi smutno nebolo, ze len on swinguje. :)
Zhyby bw 2, 3, 4, 3, 2 . sila tam stale je, ale opatrne musim, stale citim kridlo...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 59, stvrtok

Vcera som este maleho poobede kocikoval a v noci si pospal 9 hodin, tak som sa dnes rozhodol dat easy trenincek.

1R press 20kg 5x 5+5
1R snatch 20kg 3x 5+5
1R clean 32kg 5x 3+3 . toto uz nebolo uplne easy, takto mimo formy, uvidime, co na to kridlo.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 60, piatok

Double ktb front squat 20+24kg 5x4 . OK, tak akurat.

Kocikovanie 8km rychla chodza. S prestavkami dve hodky na cerstvom vzduchu, junior na kasu. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Vcera som este strecoval, natahoval, dnes rano pocitovo ovela lepsie nez som cakal.

Kedze sa v podstate idem opat rozbiehat, chcelo by to nejaku zmenu treningu a celkom ma zaujal BEAR - takze ho asi zlahka zbastardim pre svoje ucely (trening 2x tyzdenne). Vcera som si vyskusal, ake to je naklepat desat serii trojok na mrtvole a teda musim uznat, ze to malo nieco do seba.

Kedze by som uz rad potiahol tu 150-tku, pojdem BEARom iba mrtvolu. 1x tyzdenne, zacnem na 2x5x100kg (+10x5x90kg), cize po osmich tyzdnoch skoncim na 2x5x130kg (+10x5x115kg)... prve 4 tyzdne poprihadzujem 5kg, potom uz iba 2,5kg.

Drepy zatial ficia uplne v pohode doterajsim systemom, takze ich necham ako su (5x5, 4x4, 3x3, vlnenie a prihadzovanie o 2,5kg)

Bench musim v prvom rade poladit technicky a snazit sa zapajat pri mostovani co najviac spodny chrbat a zadok, co sa doteraz nedialo v dostatocnej miere. Kym sa budem hrabat zo sra*iek, porozmyslam co dalej. Dovtedy klasicky 5x5, very easy - easy, ziadne maxovanie.

Mozno je to cele blbost, ale ja blbosti rad. :-D


praveze ten program vyzera celkom k svetu.
ja by som ti poradil mozno jednu malicku zmenu.
Tam kde mas dve golden serie, tie dve tazke 5ky, asi by som siel len jednu petku 5x130 ale pred nou by som dal jednu tazsiu trojku alebo jednotku.
cize by to vyzeralo asi takto

variant 1
3x137.5
5x130
10x5@115

variant 2
1x142.5
5x130
10x5@115

lebo vidim ze mas problemy s peakom. takze aby si udrzal telo nachystane aj na tazsie vahy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 10:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
cohen999 napsal:


Kedze by som uz rad potiahol tu 150-tku, pojdem BEARom iba mrtvolu. 1x tyzdenne, zacnem na 2x5x100kg (+10x5x90kg), cize po osmich tyzdnoch skoncim na 2x5x130kg (+10x5x115kg)... prve 4 tyzdne poprihadzujem 5kg, potom uz iba 2,5kg.



praveze ten program vyzera celkom k svetu.
ja by som ti poradil mozno jednu malicku zmenu.
Tam kde mas dve golden serie, tie dve tazke 5ky, asi by som siel len jednu petku 5x130 ale pred nou by som dal jednu tazsiu trojku alebo jednotku.
cize by to vyzeralo asi takto

variant 1
3x137.5
5x130
10x5@115

variant 2
1x142.5
5x130
10x5@115

lebo vidim ze mas problemy s peakom. takze aby si udrzal telo nachystane aj na tazsie vahy.


OK, vdaka za radu, znie to logicky. Dnes zacinam, takze vyskusam variant 1 a o tyzden variant 2. Ale ak mas skusenost s oboma variantmi a vies, ktory je pre peak lepsi, kludne povedz. Ibaze by to bolo individualne. ;)
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urcite by bolo lepsie chodit tu tazku trojku ale napr mne subjektivne pomaha viac tazsia jednotka. ten overwarmup ma lepsie pripravy na pracovne serie a plus stale mam v rukach tazsiu vahu tak po cykle nemam taky psychicky blok skusat maxko.

Ak nemas problemy s rege mozes skusit takto. napisem to aj ako by som to siel ja s rozcvickou aj

10x20
5x70
3x100
2x120
1x135
1x142.5
3x137.5 (toto vynechaj ak sa bojis rege)
5x130
10x5@115

urcite si pozeraj pauzy ake mas na pracovnych seriach, pretoze to je pekny ukazovatel toho ako zvladas trening.
Asi by som zacal na 3min pauzy a kazdy trening pridaval 20s, ale nemusis ak to budes zvladat s 3 min pauzami stale.
akonahle treba viac ako 4 min pauzy je nieco zle
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maciak OK, pracovnymi seriami sa mysli tych 10x5x...? Lebo som to trosku napalil a bola to radost ina, bol to masaker. 😂😂😂

Trening 61, pondelok

Drep zadny midbar . Easy . Up to 5x5x85kg

Deadlift BEAR . Up to 3x110, 5x100, 9x5x90kg (nastup kazdu minutu, cize pauza cca 40s) . Ehmmm, toto bol celkom zahul aj na kardio, desiatu seriu som radsej vynechal, technika uz nebola 100%tna. Nabuduce si oddych predlzim.

Bench press . Easy . Up to 5x5x70kg
5x15s hanging hollow position.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera som nemal velmi cas komentovat zaciatok DL Beara, ale ako som uz naznacil, bol to naozaj vyzivny zazitok. Najviac ma prekvapil rozdiel medzi nadvihanym objemom v porovnani s predoslym objemom v pracovnych seriach, doterajsich 5x5x122,5kg je nieco malo cez 3 tony, vcerajsie peklicko takmer 5. Teda vedel som, ze tam bude nejaky rozdiel, ale presne cisla boli daleko vyssie, nez letmy odhad. Golden serie (zatial) uplne v poho, a tych devat trosku zbytocne rychlo napalenych, ku koncu na ukor techniky, co naozaj nemam rad, ked sa deje. Takto to dopadne, ked sa clovek necha inspirovat silnou zenou (diiiky WildOrchid) . Tiez som citil, ze som uz dlhsie poriadne nezhyboval na doske, alebo neliezol, lebo uchop dostaval dost na frak a dnes citim predlaktia. Svoje zohrali aj "lahke" drepy pred mrtvolou, na druhu stranu, prispeli k lepsej mobilite, takze asi OK, zatial ich budem zaradovat pred nu.

Dnes samozrejme vykon dost citim, ale zajtra bude horsie. Som zvedavy, ako toto bude moje slabe, obtloustle, smutne telo regenerovat. Uz sa tesim na koniec pôstu, lebo bez piva toto nedam.

PS: uplne som prekopal bench, snazim sa co najviac opierat do noh, co som doteraz dost zanedbaval, zadkom sa len zlahka dotykam lavice a sustredim sa na zapajanie kridel a spodneho chrbta. Myslim, ze to pojde.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Uz sa tesim na koniec pôstu, lebo bez piva toto nedam.


Keď nemôžeš pivo, daj si ruma.

cohen999 napsal:
uplne som prekopal bench, snazim sa co najviac opierat do noh, co som doteraz dost zanedbaval, zadkom sa len zlahka dotykam lavice a sustredim sa na zapajanie kridel a spodneho chrbta. Myslim, ze to pojde.


Mostovanie je cheating!!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
Uz sa tesim na koniec pôstu, lebo bez piva toto nedam.


Keď nemôžeš pivo, daj si ruma.

cohen999 napsal:
uplne som prekopal bench, snazim sa co najviac opierat do noh, co som doteraz dost zanedbaval, zadkom sa len zlahka dotykam lavice a sustredim sa na zapajanie kridel a spodneho chrbta. Myslim, ze to pojde.


Mostovanie je cheating!!!!


Ja som uz zopar rokov viac "scotch" nez "carribean", pivo je proste potreningova klasika a jedno - dve denne su uplne v pohode, bez nasledkov.

K mostovaniu sa neviem nejako erudovanejsie vyjadrit, na tej lavicke mi to nepripadalo nejake lahsie. :D Co sa mi na mostovani paci, je vynutena tenzia celeho tela, ktora mozno moze pridat nieco malo na vykone, no hlavne pomaha rozvoju jeho fungovania ako kompaktneho celku. Technicky som mal vzdy najhorsi bench a este musim nieco napozerat a nacitat nejakeho Thralla a dalsie kapacity.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 62, utorok

Indiansky beh s kocikom 6km . v kombinacii s rychlou chodzou celkom vyzivne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ake drzis pauzy na tych pracovnych seriach (myslim to 10x5..) lebo ak sa snazis drzat okolo minutu tak mas prislis lahku vahu :)

mostovanie na benchi je hlavne o ramenach a ishc spravnej pozicii, skratenie drahy je az druhorade.
bez mostu a spravnej pozicii ramein a lopatiek malo kto vydrzi dlho benchovat. (dokym nemas ramena ako chuck ahrens)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:

mostovanie na benchi je hlavne o ramenach a ishc spravnej pozicii


Amen, bolievali ma ramena kedysi pri tlakoch, odkedy som sa naucil trochu mostovat, nemavam s tym problemy a hned sa dostavil aj progress
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: st duben 17, 2019 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

fuh, fakt beara? Nie ze by sa na tom nedalo zlepsit ale toto by som si nechal ked uz nic ine nefunguje. Nechces skusit radsej 531? :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 81, 82, 83 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: