Protein shaker do držáku na kolo



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Protein shaker do držáku na kolo  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Protein shaker do držáku na kolo
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 8:49 am    Předmět: Protein shaker do držáku na kolo Odpovědět s citátem

Ahoj, aktuální používám kolo jako dopravní prostředek do posilovny i na jiné tréningy. Jako shaker používám ten od Ronnieho, je super na pití při tréningu, nakopavac i protein. https://obchod.ronnie.cz/s-6009-sejkr-ronnie-cz-se-zasobniky-cerny.html?gclid=EAIaIQobChMI_sW52-HC4gIViMx3Ch3CCwILEAQYASABEgLkX_D_BwE

V práci ho mám i na kaši do mikrovlnky , jde do myčky.

Ale nemáte někdo tip na úzký shaker nebo láhev se sítkem co jde do klasického stojanů na kolo ? Díky moc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmmm... že by láhev na kolo?

Protein v tom namícháš úplně normálně, jenom to asi nebudeš moct pít přes ten dudák na vodu, ale z rozšroubovaného.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt květen 30, 2019 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Hmmm... že by láhev na kolo?

Protein v tom namícháš úplně normálně, jenom to asi nebudeš moct pít přes ten dudák na vodu, ale z rozšroubovaného.


Věř mi nebo ne, jde to o dost hůř, hlavně je tam horší plast, který nejde do myčky atd atd, je pro mne dúležité sítko a kvalita. Chci to pít i za jízdy, takže rozšroubovávat ne-e.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
macjek


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

levněji než nový shaker a i rozumnější mi přijde koupit naopak držák, který nemá fixní velikost lahve, nebo co ho můžeš trochu roztáhnout...

Pro příklad něco jako Arcore AC-1-U8A, Lezyne POWER atd. Jsou jich mraky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Protein shaker do držáku na kolo
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: