Boxerské okénko

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Boxerské okénko  Úvodní stránka -> Bojové sporty -> Boxerské okénko
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
speedy

PříspěvekZaslal: pá květen 05, 2017 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm. Az mi Klicka luto nakoniec prislo, co prekvapilo mna sameho. Tlchuba ide teraz kralovat. Chcelo by to checknut Briggsov instagram, ze co teraz bude postovat.

Mohli by uz prestat prehliadat Wildersa a spravit fight pokial je v prime.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA

PříspěvekZaslal: ne prosinec 03, 2017 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky

PříspěvekZaslal: čt leden 31, 2019 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
doporučíte mi prosím nějaké dobré tréningové plány připravy na box?
Je mi přes 30, box nechci dělat profi, ale jenom kondičně. Momentálně bydlím a pracuji tak, že v okolí nic není, ale za 3 měsíce se to změní. Občas jsem mlátil do pytle, o technice iluze nemám. Aktuálně hubnu a nějak kombinuji posilovnu s různými aerobními aktivitami, bohužel nemůžu běhat (kolena, ale nic vážného, proto hubnu 118 je prostě moc :) ).

Tj. potřeboval bych doporučit nějaké plány přípravy boxerů, kondičně, abych za ten čtvrt rok stíhal a nebyl tam uplně za vocasa. Blbé je to běhání, ale nedělá mi problém vydržet hodinu na libovolném aerobním trenažéru. Držím docela ostré sacharidové vlny a říkám si, že je to docela ideální doba proto tam zařadit něco boxersky kondičního.

Díky za inspiraci.

PS tohle vlákno jsem před 11 lety zakládal já a s boxem tehdy nezačal
OukyDouky

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Případně neodporučíte nějaké asi i zahraniční forum, kde se boxerský tréning více řeší? Díky.
jaq

PříspěvekZaslal: so únor 02, 2019 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
1) co se kondičního tréninku pro box týče, tak na internetu se válí spousta materiálu třeba od Rosse Enamaita
2) na mlácení do pytle bez kontroly techniky bych se vykašlal
3) box je dost o nohou, ta "nemožnost běhat" je trvalá?
OukyDouky

PříspěvekZaslal: po únor 04, 2019 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, díky za odpověď!

1) Právě jak s tím nemám zkušenosti, tak tolik nerozliším kvalitní zdroje jako u činek.

2) Já se o precizní techniku hodně snažil, pečlivě jsem vázal bandáže a používal rukavice a nebouchal do toho hodně, když jsem si nebyl 100% jistý, ale chápu že není určitě super. Vím co myslíš, chodím do posilky, kde visí pytel a občas se divím, že si tam nikdo nezlomil zápěsti.

3) Napsal jsem to jak kdybych byl na vozejčku, ale ne. Normálně jsem ještě pár měsíců zpátky běhal 10 - 30 km několikrát týdně, ale začal jsem cítit kolena, tak srážím hmotnost z nějakých 118 na 98, což je na běhání asi lepší. Normálně zvládám veškeré aerobní trenažér, švihadlo lehce a v posilovně i dřepy a mrtvolu, byť jsem si to pro jistotu zastropovla na 90 a 120 kg.
speedy

PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 7:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Boxerské okénko Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42
Rychle na stránku:

Přejdi na: