Posilovna v Praze na jednotlivé vstupy



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Posilovna v Praze na jednotlivé vstupy  Úvodní stránka -> Ostatní -> Posilovna v Praze na jednotlivé vstupy
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rodinal


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 11:55 am    Předmět: Posilovna v Praze na jednotlivé vstupy Odpovědět s citátem

Ahoj, hodně cestuju a jen pár dní v měsíci trávím v Praze. Nicméně rád bych občas zašel do posilovny, abych si udržel trochu formu. Jenže co tak koukám, tak za poslední roky se rozmohlo "členství", což pro mě nedává moc smysl. Nikdy nevím, kolikrát a jak často budu moct. Před 10-20 lety všude byly permanentky na vstupy a bylo jedno, jestli mi trvalo trochu déle je "vycvičit". Dneska pokud bych chtěl permici na 10 vstupů, tak je to většinou omezený 2 měsíci, což většinou ani tolikrát do posilovny v Praze nedám. Jednotlivé vstupy jsou mezi stovkou a dvěma, to není moc pozitivní. Já nepotřebuju kdovíco stroje a mašiny. Stačí mi pár laviček a činky. Prostě oldschool činkárna. Zatím jsem vyzkoušel nějaký posilovny okolo Pankráce, ale žádná výhra to není, člověka to docela demotivuje vůbec něco dělat.

Znáte v Praze posilovny s rozumným jednotlivým vstupem nebo permicema bez časového omezení, které byste doporučili? Nejlépe Pha4/Pha5 a okolo. Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli hodně cestuješ, tak si zařiď multisportku
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak bylo fajn a levné Chrpa Fitness na Chodově, fitko jak před 20 lety v pozitivním slova smyslu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rodinal


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

díky, vyzkouším toho Chrpa na Chodově. Btw, co je to multisportka?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: pá červen 21, 2019 9:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Multisportka je karta, na kterou můžeš 1krát denně jít cvičit do jakéhokoliv fitka nebo sportovního zařízení, které ji přijímá (což je v současnosti obrovská hromada posiloven). Multisport karta se dá získat prostřednictvím Tvého zaměstnavatele, pokud ji nabízí, někdo ji dává jako bonus zaměstnancům zdarma, někdo za nějakou zvýhodněnou cenu, někdo za plnou cenu, která je ale stejně v porovnání s běžnými cenami posiloven a jejich permamentek většinou vtipně nízká. A hlavní benefit, můžeš střídat fitka jak se Ti zachce.

Více info tady: https://www.multisport.cz/

Btw. pokud Tvůj zaměstnavatel Multisportku nenabízí, můžeš si najít někoho ve svém okolí, jehož zaměstnavatel ano, protože pak se jde "svézt" s ním, že si budeš kupovat (většinou za plnou cenu) jednu přes něj, je to nějak tak, že každý zaměstnanec si může koupit ještě jednu pro někoho blízkého.

Píšu to plus mínus, my je v práci máme, ale jak to funguje přesně, moc nevím... ale plus mínus tak, jak jsem popsal, to asi je.:)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Spazik


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2019 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Multisport karta se vyplatí pouze lidem, co chodí často (cca 2-3x týdně+) sportovat do různých zařízení kde ji berou. (stojí asi 700,-/měs.)
Pro lidi co zajdou občas zacvičit je to k ničemu.

Ta členství a platnost permic mě taky štvou, do takových fitek většinou nechodím, protože pro lidi co nechodí aspoň 2-3x týdně je to na nic. A hlídat pořád kdy vyprší platnost kreditu je taky oser.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rodinal


PříspěvekZaslal: so červen 22, 2019 12:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no jak říkáte, ta multisportka není špatný nápad, jenže já se hodně pohybuju v zahraničí (nemyslím Slovensko), takže to vlastně taky naprd. Mně by úplně stačilo, kdyby neměly ty termíny, kde se permice musí vybrat. V 90. letech to tehdy nikdo neřešil, skoro na ty spartánský fitka ve stylu DODO stoje vzpomínám se slzou v oku. Zkoušel jsem se v jednom fitku odmluvit, že by my permici prodloužili, ale byla to akce na způsob "volejte ředitely" a možná uvidíme. Dost demotivující. No nic, budu hledat dál. Můj dream je fitko otevřený 24/7 s rozumným jendorázovým vstupem nebo permicí bez omezení, železo, lavičky, pár kladek a stačí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2019 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já vlastně ani moc nechápu, proč dávají fitka platnost na pemice 2 (3) měsíce.
Myslí si snad, že ty lidi kvůli tomu začnou chodit častěji? To ani hovno.
Když člověk chodí na víc sportů, do welness, sauny atd. tyhle krátké platnosti jsou fakt osina v zadku.

Za to že jim tam nasypu tisícovku/y za budoucí služby dopředu by mi měli ještě děkovat - z hlediska cashflow je to vlastně super bezúročná půjčka...

Radši si zajdu do fitka, kde mají platnost permice aspoň rok nebo neomezenou, nasypu jim tam pár tisíc a nemusím stresovat, kdy mi to vyprší.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: po červen 24, 2019 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neví někdo, kolik mají provozovatelé skutečně z multisport karty? Já když si spočítám svůj případ, tak zaplatím 300 Kč, 350 Kč platí zaměstnavatel. Když odečtu zisk, náklady a daně, reálně by se na sportoviště mohlo dostat tak 400 Kč.
Měsíční vstup do posilky stojí asi 800 Kč (ok, přes léto nechodím, ale na podzim zase začnu). Badminton dvakrát týdně, pro zjednodušení 150 Kč za vstup, sleva na saunu 100 Kč. Takže za měsíc "projím" 1 600 - 2 400 Kč a sportoviště dostanou 400 Kč. Asi jsem extrém, ale předpokládám, že lidé, kteří moc nechodí, tak si jí nepořizují. Tak mi nějak do hlavy neleze, jestli sportoviště krutě prodělávají a nebo zda něco přehlížím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út červen 25, 2019 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mablung napsal:
Neví někdo, kolik mají provozovatelé skutečně z multisport karty? Já když si spočítám svůj případ, tak zaplatím 300 Kč, 350 Kč platí zaměstnavatel. Když odečtu zisk, náklady a daně, reálně by se na sportoviště mohlo dostat tak 400 Kč.
Měsíční vstup do posilky stojí asi 800 Kč (ok, přes léto nechodím, ale na podzim zase začnu). Badminton dvakrát týdně, pro zjednodušení 150 Kč za vstup, sleva na saunu 100 Kč. Takže za měsíc "projím" 1 600 - 2 400 Kč a sportoviště dostanou 400 Kč. Asi jsem extrém, ale předpokládám, že lidé, kteří moc nechodí, tak si jí nepořizují. Tak mi nějak do hlavy neleze, jestli sportoviště krutě prodělávají a nebo zda něco přehlížím.


Ten business model je založený na tom, že prodají hodně karet a jen menší část lidí ji využije nadprůměrně jako ty.

Když firma na MS přispívá, tak si ji koupí i zaměstanec, co prochodí měsíčně třeba 400,- (firma za MS platí +- 700,-). Jsou asi i firmy, kde ji koupí všem zaměstnancům, logicky pak části jenom leží v šuplíku.

Kartu je třeba koupit na půl roku/rok dopředu a hodně lidí má velké oči, ve skutečnosti nesportují tak jak si myslí že budou (dovolené, nemoc, svátky, lenost atd.).

Kolik má provozovatel nevím, určitě míň než za normální vstup, ale zase mu tam přijdou lidi, kteří by asi jinak nepřišli. Mnohde se taky k vstupu na MS i něco doplácí.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2019 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Mablung napsal:
Neví někdo, kolik mají provozovatelé skutečně z multisport karty? Já když si spočítám svůj případ, tak zaplatím 300 Kč, 350 Kč platí zaměstnavatel. Když odečtu zisk, náklady a daně, reálně by se na sportoviště mohlo dostat tak 400 Kč.
Měsíční vstup do posilky stojí asi 800 Kč (ok, přes léto nechodím, ale na podzim zase začnu). Badminton dvakrát týdně, pro zjednodušení 150 Kč za vstup, sleva na saunu 100 Kč. Takže za měsíc "projím" 1 600 - 2 400 Kč a sportoviště dostanou 400 Kč. Asi jsem extrém, ale předpokládám, že lidé, kteří moc nechodí, tak si jí nepořizují. Tak mi nějak do hlavy neleze, jestli sportoviště krutě prodělávají a nebo zda něco přehlížím.


Ten business model je založený na tom, že prodají hodně karet a jen menší část lidí ji využije nadprůměrně jako ty.

Když firma na MS přispívá, tak si ji koupí i zaměstanec, co prochodí měsíčně třeba 400,- (firma za MS platí +- 700,-). Jsou asi i firmy, kde ji koupí všem zaměstnancům, logicky pak části jenom leží v šuplíku.

Kartu je třeba koupit na půl roku/rok dopředu a hodně lidí má velké oči, ve skutečnosti nesportují tak jak si myslí že budou (dovolené, nemoc, svátky, lenost atd.).

Kolik má provozovatel nevím, určitě míň než za normální vstup, ale zase mu tam přijdou lidi, kteří by asi jinak nepřišli. Mnohde se taky k vstupu na MS i něco doplácí.

To se mi tak nezdá. Já jsem samozřejmě extrém, ale pochybuji, že by mnoho firem jen tak rozdávalo tyto karty. Tipl bych si, že pro absolutní většinu to je o tom, že část přispějí.
Kartu si nekupuješ na půl roku dopředu. Můžeš jí kdykoliv přerušit, ale pak musíš právě asi půl roku čekat, než ti jí znovu vydají.
Lidé umí slušně počítat. I když vezmeme lidi co chodí málo, tak stejně si podle mě spočítají, že se jim to musí vyplatit. Tj. zaplatí 300 Kč, firma doplatí 300 Kč a oni prochodí 600 Kč. A to mluvíme o tom spodku, co to moc nevyužívá.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: st červen 26, 2019 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

U nás bylo ve firmě pravidlo takové, že MS karta se kupovala na půl roku dopředu, a nešlo to zrušit.

Některé firmy na ni přispívají fakt hodně, tzn. skutečně to motivuje dost lidí si ji vzít, i když ji až tak moc nevyužijí.

Jinak věř tomu že dost lidí moc počítat neumí.
Stačí se podívat na čísla, kolik lidí využívá spotřebitelské úvěry, nebo jsou dokonce v exekuci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2019 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, přiseru se s dotazem, mám proluku v multisportce na listopad, nemáte tip na nějaké fitko v centru (Klidně i Karlín, Žižkov, Palmovka) s levným jednorázovým vstupem ? Připadně levnou jednorázovou měsíční permicí.

Díky moc.

PS: Jsem nenáročný stačí mi v podstatě velká činka, lavice a stojan

Příjemný bonus by byl boxerský pytel. :))))
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ferry


PříspěvekZaslal: ne listopad 03, 2019 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš zkusit Fitness Ronnie.cz Vysočanská (jednoráz 120,- na dvanáctivstupovku vstup 90,- a měsíční neomezená 950,-)

OukyDouky napsal:
Ahoj, přiseru se s dotazem, mám proluku v multisportce na listopad, nemáte tip na nějaké fitko v centru (Klidně i Karlín, Žižkov, Palmovka) s levným jednorázovým vstupem ? Připadně levnou jednorázovou měsíční permicí.

Díky moc.

PS: Jsem nenáročný stačí mi v podstatě velká činka, lavice a stojan

Příjemný bonus by byl boxerský pytel. :))))
_________________
"Your body doesn't fail you, you're choosing to fail." - Derek Poundstone
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Posilovna v Praze na jednotlivé vstupy
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: