S cim jete tvaroh?


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh?  Úvodní stránka -> Kuchařka -> S cim jete tvaroh?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Trubens


PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2017 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jana Stockelova napsal:
tvaroh+okurka+česnek+ředkvička+sůl+chili+lněný olej. Výborná pomazka.


Akurat si asi nepochopila, ze v tomto fore sa riesi to ako si chutovo sprijemnit konzumaciu vacsieho mnozstva tvarohu (100 a viac gramov) z hladiska prijmu bielkovin, a nie tvaroh ako kednu zo zloziek pomazanky/natierky, ktora obsahuje mozno 30% tvarohu, cize na 100g bude mat 30%obsahu bielkovin tvarohu... A natierka sa asi neje na pol kila za den...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
zuza48


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud to chceš jíst na hubnutí, existují různé bezkalorické sirupy :) my je máme několik a chutnají opravdu dobře. Pokud ti na kaloriích nezáleží tak já mám ráda tvaroh když do něj přidám žloutek, rozinky, cukr a skořici :) pro mě je to mňamka případně pokud mám více času rozinky si můžeš dát dopředu odstát v horké vodě a až poté je dát do tvarohu .. jsou pak pěkně šťavnaté :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blaster


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zuza48 napsal:
pokud to chceš jíst na hubnutí, existují různé bezkalorické sirupy :) my je máme několik a chutnají opravdu dobře. Pokud ti na kaloriích nezáleží tak já mám ráda tvaroh když do něj přidám žloutek, rozinky, cukr a skořici :) pro mě je to mňamka případně pokud mám více času rozinky si můžeš dát dopředu odstát v horké vodě a až poté je dát do tvarohu .. jsou pak pěkně šťavnaté :)


To sa chvalis tym, ze do seba tlacis umele sladidla vo forme "bezkalorickych sirupov" ? Mimochodom, aj stevia (prirodne sladidlo) je skodliva.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dám si ho do misky, naliju malou lžičku vody a dám malou lžičku ochucenýho proteinu.
Občas do něho dám mandle.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Blaster napsal:
zuza48 napsal:
pokud to chceš jíst na hubnutí, existují různé bezkalorické sirupy :) my je máme několik a chutnají opravdu dobře. Pokud ti na kaloriích nezáleží tak já mám ráda tvaroh když do něj přidám žloutek, rozinky, cukr a skořici :) pro mě je to mňamka případně pokud mám více času rozinky si můžeš dát dopředu odstát v horké vodě a až poté je dát do tvarohu .. jsou pak pěkně šťavnaté :)


To sa chvalis tym, ze do seba tlacis umele sladidla vo forme "bezkalorickych sirupov" ? Mimochodom, aj stevia (prirodne sladidlo) je skodliva.


Nechci ti kazit radost, ale u drtivé většiny současně prodávaných umělých sladidel jsou ty negativní efekty neprokázané fámy.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Madeta Jihočeský tvaroh polotučný 250g, odmerka az dve proteinu, strouhany kokos, hrst jahod, nebo boruvek, nebo banan. Pohodova svaca a zpusob, jak do sebe dostat nejake bilkoviny navic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedině tvaroh + marmeláda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

voda + tvaroh + mixer= vypit a mat pokoj, teda dokym som este mohol jest tvaroh. Nebol problem dostat do seba takto 1kg tvarohu za minutu a ist spat. Dokym som este ako tak mal rad tvaroh tak:
vymiesat s vanilkovym proteinom, pridat jogurt, trocha smotany na slahanie, znovu vymiesat a vychladit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decimus Superbus


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tvaroh + tuňák + pepř + sůl + chilli
_________________
MAMMA MIA CHE FIGA PELOSA!!!!COMUNQUE SI POTEVA FARE DI MEGLIO
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Deadlift
Moderátor


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vyšlehat tvaroh s trochou mléka do husté pěny. S trochou představivosti je to desert. Případně bych přidal v objemu trochu vanilkového cukru.

Další variantou je tuto kombinaci zamrazit jako zmrzlinu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jemný tvaroh zmiešať pokojne len lyzickou v miske s odmerkou proteinu, rýchle a chutné.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

potíram si ho se skorici a pernikovým korením na palačinky z pohankové mouky,jáhlové mouky a vajec :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wojtkingson


PříspěvekZaslal: út květen 19, 2020 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
voda + tvaroh + mixer= vypit a mat pokoj, teda dokym som este mohol jest tvaroh. Nebol problem dostat do seba takto 1kg tvarohu za minutu a ist spat. Dokym som este ako tak mal rad tvaroh tak:
vymiesat s vanilkovym proteinom, pridat jogurt, trocha smotany na slahanie, znovu vymiesat a vychladit



Delal jsem to stejne, bud vodu nebo mliko, hodit do shakeru, rozmichat a dle nalady klidne trochu marmelady na ochuceni.
_________________
The pain you feel today will be the strength you feel tomorrow
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavelcb


PříspěvekZaslal: st květen 20, 2020 1:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Wojtkingson napsal:
maciak napsal:
voda + tvaroh + mixer= vypit a mat pokoj, teda dokym som este mohol jest tvaroh. Nebol problem dostat do seba takto 1kg tvarohu za minutu a ist spat. Dokym som este ako tak mal rad tvaroh tak:
vymiesat s vanilkovym proteinom, pridat jogurt, trocha smotany na slahanie, znovu vymiesat a vychladit



Delal jsem to stejne, bud vodu nebo mliko, hodit do shakeru, rozmichat a dle nalady klidne trochu marmelady na ochuceni.


Přesně, marmelada, nebo malej jogurt, nebo trochu proteinaku..
_________________
Věci se nestávají..věci se tvoří !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Andyska98


PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2020 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já dávám většinou čerstvé ovoce, stačí to a člověk se pak i víc nají.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - S cim jete tvaroh? Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 44, 45, 46  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: