Jak nabrat ?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak nabrat ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Jak nabrat ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DeathinfantasyCz


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 12:48 pm    Předmět: Jak nabrat ? Odpovědět s citátem

Dobrý den,
Rád bych se chtěl zeptat jak nabrat hmotnost je mi 20 roků měřím 179cm vážím 55 kg a jsem ektomorf, jestli by ste mi pomohli vybrat gainer

Předem děkuji za odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2019 5:08 am    Předmět: Re: Jak nabrat ? Odpovědět s citátem

DeathinfantasyCz napsal:
Dobrý den,
Rád bych se chtěl zeptat jak nabrat hmotnost je mi 20 roků měřím 179cm vážím 55 kg a jsem ektomorf, jestli by ste mi pomohli vybrat gainer

Předem děkuji za odpověď.


jidlo je zaklad, koktejly to nevytrhnou
velka snidane, velky obed a velka vecere
maso a sacharidy
ale aby jsi neodesel s prazdnou: https://obchod.ronnie.cz/s-6564-levrolegendary-mass.html
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martin Pedain


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2019 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak to děláte, že s tou váhou? 55 kg jsem měl snad v 11ti letech.
_________________
Show must go on.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červenec 21, 2019 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to si bol asi pekný bôčik. Chalan váži síce málo, holt, ale nemusí byť každý Eddie Hall a mať v štrnástich 90kg vo svaloch, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2019 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak nabrat?
Nebát se nažrat!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2019 11:30 pm    Předmět: Re: Jak nabrat ? Odpovědět s citátem

DeathinfantasyCz napsal:
Dobrý den,
Rád bych se chtěl zeptat jak nabrat hmotnost je mi 20 roků měřím 179cm vážím 55 kg a jsem ektomorf, jestli by ste mi pomohli vybrat gainer

Předem děkuji za odpověď.


Ahoj, bez jídla to nepůjde :-) Zkus se pořádně, ale přiměřeně rozjíst a váha by měla jít nahoru. Ideálně to podpořit silovým tréninkem v posilovně, převážně vícekloubovými cviky. Gainer je fajn, pokud do sebe už nemůžeš dostat jídlo v běžné stravě, ale není nic proti ničemu, když ho budeš užívat, pokud do sebe chceš dostat dostatek živin i v tekuté formě.
Gainer za mě top určitě tento https://obchod.ronnie.cz/s-3776-one-stop-xtreme.html - kvalitní složení, výborná chuť, rozpustnost, vysoký podíl bílkovin...
Základem je ale strava a hlavně to, že pokud chceš nabírat, neobejdeš se bez toho, aby byl tvůj energetický příjem vyšší než výdej. Na svoji váhu přijímat cca 80g bílkovin denně a zbytek potřebných kalorií přijímat v kvalitních sacharidech a tucích. Pokud máš problém dostatek stravy ujíst, je fajn mít v jídelníčku vícero kvalitních tuků na úkor sacharidů, jelikož tuky jsou cca 2x kaloričtější než sacharidy, což pomůže toto ujíst. Sleduj se v zrcadle (přiměřeně :-) ) a dle toho pak přidávej postupně kalorie nebo ubírej. Hodně zdaru :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Nastudovat! http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95


To jsem mám pocit viděl poprvé někdy před 15 lety
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valerián


PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2019 3:30 pm    Předmět: Celiakie způsobuje extrémní podvýživu Odpovědět s citátem

DeathinfantasyCz napsal:
Dobrý den,
Rád bych se chtěl zeptat jak nabrat hmotnost je mi 20 roků měřím 179cm vážím 55 kg a jsem ektomorf, jestli by ste mi pomohli vybrat gainer

Předem děkuji za odpověď.


Tvoje váha je nížká i na ektomorfa. Evidentně máš celiakii a dokud nebudeš držet bezlepkovou dietu, nikdy nepřibereš. Tak nízkou váhu může mít jedině celiak.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2019 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Evidentně
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: ne srpen 04, 2019 11:32 pm    Předmět: Celiakie?? Odpovědět s citátem

Chudák klučina - beztak v tom celkem tápe (byl jsem na tom taky úplně stejně, tak jako asi velká většina začátečníků) a hned má od oka na dálku diagnostikovanou ,,evidentní" celiakii :-) :-) Jasně, jejím vedlejším efektem může a nemusí být nadměrné hubnutí, ale hned vše házet na celiakii?? Dnes je lepek nesmyslný postrach a hodně lidí a celebrit si na tom staví byznys (a mnoho oveček je pak slepě následuje :-) ). Celiakií trpí cca necelých 5% populace, tak bych mladému nepletl hlavu sdělením, že má od stolu diagnostikovanou celiakii! Pokud by ji měl diagnostikovanou lékařem nebo eliminační dietou, tak to je potom jiná a byl by to slušný odhad :-)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 10:17 am    Předmět: Re: Celiakie způsobuje extrémní podvýživu Odpovědět s citátem

Valerián napsal:
DeathinfantasyCz napsal:
Dobrý den,
Rád bych se chtěl zeptat jak nabrat hmotnost je mi 20 roků měřím 179cm vážím 55 kg a jsem ektomorf, jestli by ste mi pomohli vybrat gainer

Předem děkuji za odpověď.


Tvoje váha je nížká i na ektomorfa. Evidentně máš celiakii a dokud nebudeš držet bezlepkovou dietu, nikdy nepřibereš. Tak nízkou váhu může mít jedině celiak.
Jedině celiak. Ještě více ale za to může evidentní fakt, že ho jednou unesli mimozemšťani (Valeriáni) a nutili ho tancovat ploužák na Celine Dion. Což ho poznamenalo a teď je hubený...
Jako já už jsem takhle hubené lidi potkal a nebyli to celiaci. Prostě jen brutální ektomorfové...
Začít cvičit, naučit se dřepovat, tahat, pressovat, benčovat. Hodně jíst a ono se to zlepší. Otázka je samozřejmě jak moc...Třeba se ti podaří mít korbu a nebo jen trochu přibereš, ale něco to udělá a asi to bude běh na dlouhou trať...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak nabrat ?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: