Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu je toľko bratislavčanov? No podumeme, ale stovežatá je stovežatá

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
1x4x170kg
3x4x195kg
1x5x195kg
https://www.instagram.com/p/B1FzNWDHdLB/

Dosedy na box:
4x4x140kg

Bench press:
1x6x60kg
6x6x107,5kg

Veslovanie - kladka:
4x10x80kg

Superset
Biceps - kladka:

4x10
+
Triceps - lano:

4x10

Hodnotenie tréningu: Spanilá jazda pokračuje. Drepy riadne oťaželi, ale podarilo sa mi zabojovať a dodrepnúť to. Chcel som sa hecnúť muzikou, ale na recepcii nebola Rasputinka (ale hýbala sa v priestore a cvičila lýtka, tak aspoň niečo) Takže keď sme požiadali o Rammstein, tak nám bolo povedané, že nie každý má rád Rammstein. A tak sme museli počúvať kolotočárinu z rumunského kúpaliska, ktorú má určite každý rád. Keď sa počas skladby "Bang bang" od Nancy Sinatra ozvali prvé tuc tuc basy, tak som chytil tik do oka a vedieť, kde býva ten skurvysyn, ktorý skazil tú pesničku, vypálim mu barák a nahádžem ho s celou rodinou do žeravých trosiek.
No, čo nezvládla hudba, zvládol šňup dobrého tabaku. Na finálnu sériu som tam poslal primeranú kôpku mentolového, telo sa nakoplo, sliznica rozpustila, z nosa mi tieklo, oči slzili, vlasy zježili, ale hlava sa okamžite prepla do drepovacieho survival módu. Výsledok - 5 drepov so 195kg. Neviem, či tam ešte niečo bolo do rezervy, lebo keď poctivo dýcham do brucha a držím stred, neostáva mi kyslík na život zvyšku tela a potom ma to hrozne ubije V podstate kombinujem powerlifting s hĺbkovým potápaním.
Na dosedy som musel zhodiť SBDčka, lebo som zistil, že som asi nabral na nohách (a nie len na pupku) a dostavil sa podobný efekt ako predtým vo wrapoch - bandáž mi škrtí žilu na lýtku a bolí to nepríjemne ako keby som mal kŕč v lýtku. Ale nevadilo to, keď som nemal bandáže, o to kontrolovanejšie s dôrazom na hamstringy a zadok som musel ísť, čo je super a vlastne mi to pekne odľahčilo kolennú šľachu, ktorá sa rýchlo preťaži pri ťažkých drepoch a dnes ma vôbec nič nebolí.
Benche lietali úplne easy. Tempo svižné, krátke pauzy, pim pam, ani som necítil, že niečo dvíham, škoda, Že také pocity nemávam pri 130.
Na budúci týždeň asi deload, začínam byť malinko jetý. Ešte nič tragické, ale neuškodí mi na týždeň si voraziť a len tak sa pomotkať po fitku s úsmevom a bez potenia sa.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x4x60kg
1x3x80kg
1x3x100kg
1x1x120kg
4x4x132,5kg prvá séria stopky, potom ma to prešlo
https://www.instagram.com/p/B1K9H75HffH/

Tlaky JČ:
4x4x45kg

Zhyby:
6x6xCarabas

Hyperextenzie s kettlebellom:

4x10x20kg

Zakopávanie s expanderom:
4x10

Trap bar overhead press:

4x10x40kg

Hodnotenie tréningu:
Bleh, zmenilo sa počasie, umrelo mi telo a energia Teplota padla o 12 stupňov, tma&dážď, zatuhnutý a hrdzavý som bol až zle nedobre
V prvej sérii som dal ešte stopky, ale vytrápil som sa povážlivo, keď uvážime, že minulý týždeň to šlo tak ľahko. Ale nič to, aj touch&go sa počíta. Však? VŠAK???
Jednoručky sa hýbali o niečo lepšie, to mi trochu spravilo náladu, zhyby mi ju zas ubili Síce šli pomerne ľahko a rýchlo, ale aj tak je to vražda sa tam hompáľať na hrazde.
Rišo nebol (zas vypadol, najprv kvôli chorobe, ale potom z neho vypadlo, že jeho frajerka s ním chce pozerať film, takže... ako... no nič, nekomentujem, ja som príliš starý, než aby som tieto detské kktiny chápal ) a tak sa nám neoplatilo sa nejak montovať s náročným hip thrustom a dali sme si po dlllllhom čase hyperextenzie. Nooo... Skoro mi pojebalo hamstringy a zadok, takŽe spokojnosť Kňučali sme so Štúrom pri každej sérii, chytalo to parádne, toto bude treba zaradiť častejšie!
A na ramená sa nám tiež zachcelo trošku experimentovať, tak sme si dali tlaky s trap barom, akože log lift. Bola to sranda v rýchlom tempe a zas trochu iná pumpička.

Na recepcii zas nová baba, neviem, či to je už tá avizovaná trojbojárka. Do tváre taký priemer, ale keď sa prešla po fitku, od Štúra dostala za zadok pečiatku kvality a to už niečo znamená!!! Okrem nej tam ako dozor sedela aj Rasputinka a tak to bola celkom silná zadková kombinácia. Aspoň toto sa včera dobre podarilo

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RaptorMira


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

ale potom z neho vypadlo, že jeho frajerka s ním chce pozerať film, takže... ako... no nič, nekomentujem, ja som príliš starý, než aby som tieto detské kktiny chápal )



Záleží jaké typy filmov pozerají. Některé se dají pochopit. Třeba to... eh transformers
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 15, 2019 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

RaptorMira napsal:
decarabas napsal:

ale potom z neho vypadlo, že jeho frajerka s ním chce pozerať film, takže... ako... no nič, nekomentujem, ja som príliš starý, než aby som tieto detské kktiny chápal )



Záleží jaké typy filmov pozerají. Některé se dají pochopit. Třeba to... eh transformers


Tak update. Nakoniec nepozerali film, nebola uňho, tak asi len samohana a spať. To už mohol radšej zabenčovať, to bola tiež dobrá jebačka.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2019 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.instagram.com/p/B1NiF3bnxTf/ trošku mojich jednoručkových tlakov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2019 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový tréning, cez víkend som bol rozlietaný a nestihol som zapísať

Mŕtvolka el classico:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
2x1x160kg
2x2x170kg belt on aj belt off, ja neviem uš
https://www.instagram.com/p/B1QJDBDnOas/
2x4x130kg

Shrugs:

4x6x140kg

Drepy so stopkou (holý bosý bez opasku a SBD):
1x6x60kg
6x6x100kg

Incline JČ:
4x10x30kg

Superset
Close grip bench press:

4x6x70kg
+
Biceps EZ:

4x6xnetuším koľko na tej pozahýbanej tyčke

Hodnotenie tréningu: Ah ale že mi dalo práce si pospomínať, čo všetko bolo na tréningu Rišo sa už tradične opustil a neprišiel, ten chlapec by ma už dávno preliftoval, keby nebol fufinka podpapučnícka, ale aspoň mi pripomína, že chlap si musí udržať aspoň aké také zdanie hrdosti!
Na mŕtvoly trochu iný prístup. Pretože nie som powerlifter ale natiahnutá špagetka, mám pákové pomery ako pštros krížený so žirafou, nemôžem si dovoliť ťahať veľa pracovných ťažkých sérií, páč je to kontraproduktívne a zbortím si spodný chrbát. Tak som sa inšpiroval po všemocných internetoch a pôjdem jednu-dve pracovné série a zvyšok speed reps na dynamiku. Som zvedavý, či to niečo urobí, ale fakt je, že keď zabrúsim do logu, kde som ešte mával na mŕtvole aj progress (ah, toto som už dávno nezažil...), tak som robil pyramídky na jednu dve top série, potom jednu dve zhodené série s ľahkou váhou a fungovalo to. Takže to oprášim, veď čo sa môže stať...
Drepy na umretie, bolo horúco a tie stopky sú vražda. V prvej sérii pobolievalo koleno, ale našťastie sa rozhýbalo. Ale 6x6 je kurva veľa aj s blbou stovkou, keď sa zruši "touch&go" a zaradí sa stopka. Avšak trvám na tom, že technike to pomáha prevelice.
Incline easy, nepamätal som si, koľko som tlačil naposledy, ale je to len doplnok, takže nevadí, aj keby som sa zmýlil.
No a ruky, šli sme len na šesť opakovaní, ale trochu sme poprihadzovali na činku, aj tak bralo super.

Čo ešte.

Jááj hej, som slamený vdovec, Štúr šiel do Turecka na all inclusive so svojou frajerkou a píše mi správy ako:
- už som prežratý jak po Vianociach
- furt len serem
- jebať do leta zas zhodím

Asi sa má dobre.

Rišo ani neodpisuje na moje otázky, či dnes príde, zrejme to má zakázané od frajerky, ktorá podľa neho je "iná ako ostatné!" Jo, ibaže horšia

Od dnes týždňový deload, uuuuhuuu, párty Oddýchnem, spamätám sa a zas pritvrdíme!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2019 8:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
up to 220kg
https://www.instagram.com/p/B1X0g4Xn2q7/ ľahké to teda nebolo

Bench press:
1x4x60kg
4x4x100kg

Veslovanie - kladka v stoji:
1x10x80kg
4x10x100kg

A to je celé

Hodnotenie tréningu:
Deload je otrava, celé do polhodiny hotové, žiadna zábava. Pri drepoch som si zvoľna po jednotkách vyhopsal na 220, ale to už bolo pomerne ťažké. Ale nejak som nemal náladu ani energiu, keď je deload, nedokážem sa nahypovať a hecnúť. Do toho prišiel Rišo s náladou, že sa mu neeeechceee a že mu treba kosiť a opravovať strechu na dome a neviem čo a tak celá naša inokedy veselá atmosféra a nálada šla do kytek. Z toho istého dôvodu aj benche boli také nejaké uťahané. Človek si povie veď čo, je to len posraná stovka! a potom ho prekvapí, že to je vlastne celkom ťažké
Vravím, je to otrava, keď je deload, ale je to potrebné. Žiaľ

Highlight celého včerajška bola akurát večera, kde bolo hodne fazule a slaniny

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2019 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

deload a single s 220??? WTF prosimta co ma toto s deloadom? uz minule som ta zato buzeroval :)

Daj tomu telu oddych
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2019 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
uz minule som ta zato buzeroval :)



A budes zas Ved to bola jedna smutna 220ka.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2019 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Carabas vidi pocas deloadu ojedinelu prilezitost vysalit sa s niakou serioznou vahou aby sa vobec donutil ist do posilky ak mu vezmeme aj to co mu vlastne ostane ? Moj navrh je premenovat to z deloadu na : Carabas Hybrid light/peak session dalej uz len CHLPS. Mimochodom skratka chlps sa mi paci a vznikla spontane a nahodne !
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2019 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je klasickej Carabas... čím míň se drží plánu, tím líp to jde
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ja teda do konca týždňa zvoľním, ale bude to nuda a bude to vaša vina!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplne ľahký trápny tréning, nejaké benche so 110 kilami, zhyby max 4 opakovania s podržaním a zakopávačky na hamsy. Núúúúdáááá.

Dúfam, že ste teraz so sebou spokojní!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: pá srpen 23, 2019 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:

Dúfam, že ste teraz so sebou spokojní!

_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po srpen 26, 2019 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapisujem si piatkový tréning až teraz, cez víkend nebol čas, musel som byť zodpovedný rodič a všetko.

Mŕtvolka:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x140kg
https://www.instagram.com/p/B1iMxxdnwQ1/

Dvojstopkové drepy:
4x6x60kg v predošlom videjku to je

Incline JČ:

4x10x20kg

Hodnotenie tréning: Posledný nudný tréning, chvalabohu Deload je zlo, nuda a mizéria a už to nikdy nechcem robiť!
Ale aspoň som sa mohol trošku zas pohrať s mŕtvolou a skoro takmer málinko začínam mať pocit, že by z toho časom niečo mohlo byť. Okrem toho som v prvom videjku zachytil aj cvičiacu Rasputinku na kladkach s našpúleným pozadím, čo si budeme klamať, sú to pekné zábery a prehrávam si ich pred spaním. Sem to radšej nedám.
Drepy totál ľahúčke, čiste len rehabky na kolená a následné jednoručky ani nemá zmysel písať.
Ako hej, oddýchnutý som, ale aj totálne znudený, žiadna nadšenie z cvičenia, deload ma stále utlmí jak ópium.
Inak som cvičil sám, Štúr si ešte vyžieral bachor na all inclusive dovolenke a Rišo tvrdil, že je unaveny, asi od vláčenia pantoflu, pod ktorým sa krčí.

Dnes už by som mal šliapnuť do váh a konečne niečo začať aj dvíhať, lebo sa cítim ako Cohen a to ešte mínus beh .

Včerajšia tučná aktuálka z prechádzky s Judym:
https://www.instagram.com/p/B1nSF3CHqiI/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 265, 266, 267 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: