Fyzioterapie zad, Praha



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Fyzioterapie zad, Praha  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Fyzioterapie zad, Praha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rapyjer


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2019 11:19 am    Předmět: Fyzioterapie zad, Praha Odpovědět s citátem

Ahoj, mám dlouhodobě problém s ohnutými zády (hyperkyfóza). Docela se snažím v tom směru vzdělávat a zkoušet různé posilovací i protahovací cviky, ale pořád se to moc nelepší, takže bych rád využil nějakého fyzioterapeuta. Ideálně by to měl být odborník na řešení zatuhlosti zad nebo by to prostě měl být kvalitní fyzioterapeut.

V minulosti jsem k pár fyzioterapeutům chodil, ale často mi přijde, že fungují spíše způsobem pokus omyl, tzn. nejsou schopni přesně zjistit, kde je problém a navrhnout pro něj dobré řešení. Pak to vede k tomu, že člověk cvičí několik měsíců cviky, které mu zas tak nepomáhají a celé je to ztráta času...

Díky moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blaster


PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2019 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bolia ťa kríže, hrudná chrbtica, krčná chrbtica ? Alebo ťa to bolí niekde úplne inde ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st srpen 21, 2019 1:33 pm    Předmět: Re: Fyzioterapie zad, Praha Odpovědět s citátem

Rapyjer napsal:
Ahoj, mám dlouhodobě problém s ohnutými zády (hyperkyfóza). Docela se snažím v tom směru vzdělávat a zkoušet různé posilovací i protahovací cviky, ale pořád se to moc nelepší, takže bych rád využil nějakého fyzioterapeuta. Ideálně by to měl být odborník na řešení zatuhlosti zad nebo by to prostě měl být kvalitní fyzioterapeut.

V minulosti jsem k pár fyzioterapeutům chodil, ale často mi přijde, že fungují spíše způsobem pokus omyl, tzn. nejsou schopni přesně zjistit, kde je problém a navrhnout pro něj dobré řešení. Pak to vede k tomu, že člověk cvičí několik měsíců cviky, které mu zas tak nepomáhají a celé je to ztráta času...

Díky moc.

Doporučím ti https://www.rehaton.cz/tym/mgr-zdenek-cech/
Je dobrý, ale není levný ...
A co se problémů s tělem týče. Ono je potřeba si uvědomit, že to je hodně komplexní mechanismus. Většina problémů se opakuje do nekonečna a řešení (či jeho absence) je jasná. Ale můžeš mít smůlu, že tvůj problém není moc obvyklý a potom i dobří fyzioterapeuti tápou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rapyjer


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK diky moc. Mezitim jsem se stihl domluvit s Lenkou Kazmarovou, na kterou jsem nasel pozitivni reference, tak uvidime. Kdyz to nebude fungovat, tak zkusim pana Cecha.

K bolesti - vetsinou me neboli nic, obcas lehce krcni nebo bederni pater. Spis me to omezuje v rozsahu pohybu a v rozvoji nekterych svalovych partii. Taky to nevypada zrovna esteticky a nechci, aby me za par let zacaly zada bolet mnohem vice..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: čt srpen 22, 2019 11:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rozumný přístup.
To já jsem línější
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Fyzioterapie zad, Praha
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: