PK1777 se udržuje


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> PK1777 se udržuje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pk1777


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 8:31 am    Předmět: PK1777 se udržuje Odpovědět s citátem

udržovací log
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 8:37 am    Předmět: silovka úterý Odpovědět s citátem

Silovka úterý

kolo 4-3, pracovní 4 serie, 6 opak
BP - 90
SQT - 100
DL - 125
MP - 50
BOR - 75
BC - 42,5

4-3, čas 89:00

Všechno šlo lehce, ty dřepy jsem musel trochu prodýchávat, deadlifty poslední serie po jednom s přípravou, žádné odrážení, příště by mělo být navýšení
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 7:04 pm    Předmět: CF pátek Odpovědět s citátem

Lekce CF

12 min EMOM
1. minuta - Strict press 40 kg, 8 opakování
2. minuta - 30s 2x16 kg KB front rack hold

WOD - TC 15 min
5x
20 full KB swing 16 kg
20 wall ball 9kg
čas 11:54

docela to šlo, na to, že to byla druhá lekce. bolavej pravej hamstring
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2019 7:43 am    Předmět: silovka úterý Odpovědět s citátem

silovka úterý 5-1

kolo 5-1, pracovní 4 serie, 6 opak
po dlouhé době jsem se vážil a odpo tam byl 90,6, což je +2 kg

BP - 92,5 - easy, nulové procvičení prsou, ale nahoru jsem to vytlačil
SQT - 105 - tohle bylo teda na krev, zkusím někdy prohodit s front squatem
DL - 130 - vcelku easy, poprvé jsem střídal úchop a už jsem to na levou úplně zapomněl
MP - 52,5 - dalo se, ale technika už šla trošku pápá
BOR - 77,5 - nadhmat se zámkem dobrej, zkusil jsem podhmat a ten nešel
BC - 42,5 - nechal jsem, šlo to

5-1, čas 100 minut cca


čtvrté navýšení, zatím to pořád šlo ještě nahoru. Bych teda nečekal, že to takto půjde, když u 1-1 jsem měl problémy s 80 kg benchpressem a 80 kg dřepem. už zdaleka nejsem na E2MOM (a celkovém čase kolem 80 minut ), dřepy už rozdýchávám někdy i přes 3 minuty. Přijde mi, že si to docela sedne s páteční lekcí (úterý zatuhne, v pátek aerobka a protažení).
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: pá listopad 29, 2019 3:02 pm    Předmět: čtvrtek Odpovědět s citátem

čtvrtek

13 km na kole - domů z práce, konečně ho mám po servisu doma
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2019 7:23 pm    Předmět: páteční CF lekce Odpovědět s citátem

Páteční CF lekce

A) silová část - bylo to krapet zmatený, lítalo se sem tam, ale zase jsem dělal věci, které jsem ještě nedělal
12 EMOM
1.minuta - 2x Power Snatch - jel jsem 60 kg
2. minuta - 8 toes to ring - tohle jsem ještě nedělal, bylo to jednodušší než toes to bar, ale jako docela jsem tam lítal
3. minuta - 30s pallof hold - držení gumy na ramena - taky jsem ještě nedělal, takovej warm up


krom těch snatchu to moc silový nebylo

B) WO
3 kola na čas - RX 15 kg
10x burpee DB box step over
20 cal row
20 1-arm DB thruster

jsem si říkal, že nejhorší budou thustery, ale ty angličáky s přechodem přes bednu s jednoručkou byly teda vražda

čas 12:49
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: so listopad 30, 2019 7:25 pm    Předmět: sobota Odpovědět s citátem

Dneska bylo fajn počasí, tak jsem si dal kolo, 40 km kolem Brna, čas 2:37, na těch pluskách to moc nejede
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2019 9:29 am    Předmět: silovka pondělí Odpovědět s citátem

silovka pondělí 5-2

kolo 5-2, pracovní 4 serie, 6 opak

BP - 92,5 - fail v poslední
SQT - 105 - fail v 5 serii, hýbal jsem s šířkou postoje
DL - 130 - vynechal jsem kvůli rehabce zítra
MP - 52,5 - šlo dobře
BOR - 77,5 - čistě, nebyly předtím ty mrtvoly
BC - 42,5 - šlo
kliky na bradlech - 4x8 já

5-2, čas 76:50

celej den byl nějakej ospalej, vůbec to nešlo, pod benčem jsem jen ležel, mrtvoly jsem vynechal, abych neměl zrušený záda na rehabku, na závěr jsem dal nějaké kliky na bradlech. U dřepů jsem krásně čistě jel 80, ale jak je tam trochu víc, tak se mi bortí technika, řekl bych, že je to o šířce postoje, zkusím s tím pohnout
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2019 2:51 pm    Předmět: páteční protažení Odpovědět s citátem

protažení

takže Mikuláš, vánoční večírek, rýmička a můžeme začít znovu... Lehké protažení přes rýmu, vše 4 - 6 pracovních serií, tentokrát 10 op.

BP - 60
SQT - 60
DL - 100
MP - 40
BOR - 60
BC - 40 - 5 opak.
kliky na bradlech - 6 opak.


příští týden snad už normálně. Při dřepu mě hned v první serii chytlo stehno (pravá) a upon u kolene (levá), nechal jsem si natočit techniku a možná nebudu chodit tak hluboko
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2019 9:49 am    Předmět: CF Odpovědět s citátem

CF

vytáhli jsme jeden starší trénink od Doma

A) Silová část
5x komplex of:
3 front squat
10 front rack lunges
3 front squat
climbing weight

po každé serii 2 strict pull ups - 5s nahoře, 5s pomalu dolů, od druhé série +8 kg

B) WOD
50 cals row, 2 min pauza, 50 cals row, na čas


z výpadů mám komplexy, mám pocit, že je to snad nejmíň zdravej cvik a že z toho bolí kolena už od dívání, včera se mi do nich ale nějak podařilo dostat, takže všechny váhy jsem odjel s přehledem. A) Zátěž tedy 30, 35, 40, 45, 50, shyby od 2 serie +8 kg kettlebell na noze, vše easy

Pááč to bylo kratší, zkoušel jsem si front squat - 70,80,90, 1rep, vše easy

B) časy 1:44,5, druhé kolo 2:22,7 - dost mazec toto
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2019 12:40 pm    Předmět: Silovka Odpovědět s citátem

Silovka čtvrtek

Podařilo se mi dostat do gymu, byl jsem sám, takže ruský trenink s drobnou modifikací - standardně 6op jsem změnil

BP - 92,5 - poslední dvě serie po pěti, těch 14 dní bylo cítit
FSQT - místo zadního dřepu jsem si dal přední a po třech opáčkách, zátěž 40, 60, 70, 80, 90, možná by šlo i 100
MP - 52,5 - vcelku jsem se nadřel
BOR - 77,5 - šlo to hezky, poslední opáčko s podržením
BC - 42,5 + kliky na bradlech

5-3, čas 69:30


vynechal jsem deadlifty, příště půjdou na řadu, na navýšení příště to asi moc nebude, ale zkusím
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 3:01 pm    Předmět: 23.12. Odpovědět s citátem

domácí protažení 23.12.

- 100 kliků
- 100 pushpressů jednoručky (2x18)
- 100 cheatovaných kladivových zdvihů (2x18)


nejel jsem celou "domácí 400 (+ sed lehy)", ale jen 300 opakování, ani to nebylo na čas, ale s dvěma minutami mezi seriemi, čas 28:30
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2019 3:07 pm    Předmět: protažení ve fitku Odpovědět s citátem

protažení ve fitku 26.12.

- přítahy kladky k hrudníku - 60 kg
- tlaky jednoruček na rovné - 24 kg
- přítahy T k pasu - 60 kg
- čelní dřepy - 40 - 90 kg
- pushpressy - 60 kg
- benchpress - 60 kg
- biceps jednoručka ve stoje - 20 - 24 kg
- triceps extenze za hlavou ve stoje - 11 kg


klasické vánoční celotělové protažení, při tom zevlování a bruslení s děckama se moc nechce tahat, takže zlehka, ať to pak moc nebolí. Po Vánocích bude ještě jeden, dva lehčí treninky a pak už snad normálně
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: út prosinec 31, 2019 10:04 am    Předmět: vánoční protažení 2 Odpovědět s citátem

vánoční protažení 2, 6 opak. v serii

BP - 90 - 6, 6, 5, 4 - se mi moc nechtělo
SQT - 100x6, 4 serie
BOR - 70x6, 4 serie
MP - 50x6, 4 serie
BC - 40x6, 4 serie
kliky na bradlech - jáx8, 4 serie


vynechán deadlift kvůli bederce, v pátek se snad dostanu na CF a příští týden zkusím původní váhy z 5 kola. Bavilo mě to a šlo to

čas 80 min
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: pá leden 03, 2020 10:11 am    Předmět: čtvrtek crossfit Odpovědět s citátem

čtvrteční crossfit (lekce)

A) silová část
4 sets of
20 m 1 arm DB OH lunges
12+12 DB Bent over row
30 s hollow rock

B) WOD
4 kola na čas, time cap 12 min
21 wall ball
15 push up se zvednutím rukou
9 toes to bar


- výpady jsem jel postupně nahoru, zátěž jednoručka 10,15,20,20 - to bylo OK
- přítahy jednoručky - postupně nahoru 25,30,30,30 - OK
- WOD jsem nestihl, neumím toes to bar, dělám je na 2x, takže jsem ještě ve WODu řešili techniku, takže výsledek 3 kola + 29, kondička v háji...., ale fajn lekce, já jsem se ty výpady snad naučil (nic mě z toho nebolelo)
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: