Dotaz

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dotaz  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Dotaz
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spazik

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud si zhubnul na 67kg, tak si pravděpodobně měl katastrofální jídelníček - jedl si prostě moc málo.

Obecně pokud nechceš mít špeky a posiluješ, tak můžeš (a musíš) jíst docela dost kvalitní jídlo - maso, zelenina, vejce, mléčné výrobky.

Špeky obvykle u většiny lidí rostou po nadměrném příjmu sacharidů (slazené nápoje, sladkosti, moc pečiva a příloh, alkoholu atd.)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 11:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jari napsal:

Ale, jooo, jsem přecitlivělej z toho nejspíš, neber mě tak vážně, byl to jen takovej povzdech

Já tě tak vážně neberu, mně bylo 17 už ... několikrát. ...
ygg

PříspěvekZaslal: ne leden 12, 2020 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

martin2102 napsal:
Já jsem si sem nepřišel pro urážky , ale pro odpověď kterou jsem dostal jen od jednoho tady. zbytek je spekulování nad mojí váhou a vzhledem. Já jsem se sebou momentálně docela spokojený. Jen aby se mi podařilo shodit ten pupek a nějak se vyrýsovat. to je vše o co mi momentálně jde. A pak se uvidí.

1. pokud jsem si všimnul, tak urážky se nekonaly. Pravda ale je, že pokud tu je někdo déle, je na nějaký typ dotazů už alergický a celkem právem. U tebe je zřejmé, a sám to víš a píšeš, že jsi úplný začátečník. Jak začít, s tréninkem i stravou, je zde poměrně velmi dobře zpracované téma, jak na fóru, tak v článcích na mainwebu. Pokud si je zájemce pročte a potřebuje něco dovysvětlit, na konkrétní dotazy je téměř vždy dobře reagováno. V opačném případě ...

2. ve tvém konkrétním případě si zjisti jak se kvalitně stravovat a začni cvičit. Víc neřeš. Pokud to budeš dělat jak máš, tak jednak samotným svalovým rozvojem se tvoje postava vybalancuje, jednak je vysoce pravděpodobné, že už v rámci uvedeného dojde ke znatelnému zmenšení té pneumatiky okolo pasu. Je potřeba si uvědomit, že je to ale na docela dlouho a čekat znatelné výsledky ... vizuální ... po několika týdnech není reálné (relativní nárůst síly oproti tomu z tvého bodu nula může být/bude docela citelný). První změny bych očekával tak po půl roce, znatelnější změny po roce. Samozřejmě je to velmi závislé na genetice, ale podle toho jak tvé tělo reagovalo na dosavadní životní styl spíš počítej s tím, že to potrvá déle.

Rychle na stránku:

Přejdi na: