PK1777 se udržuje

Jdi na stránku Předchozí  1, 2

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> PK1777 se udržuje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pk1777

PříspěvekZaslal: po leden 06, 2020 11:54 am    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční crossfit (lekce)

A) silová část
8 sets of
1 muscle clean + 2x thruster + 4x front rack reverse lunges

B) WOD
1x wall climb
8x pull up
12x kettlebell deck squat 16 kg

cleany jsem jel postupně od 30 kg do 60 kg, pak už na to nebyl čas. Cleany (i thrustery) by šly ještě v pohodě výš (tak 10, 15 kg), ten výpad vzad už ale byl nahraně

Workout byl zajímavej, ty kolíbky jsem ještě nikdy nedělal, celkově jsem toho stihl 4 kola + 17 reps, bavilo, docela i šlo

kolíbky vypadají asi takto
pk1777

PříspěvekZaslal: st leden 08, 2020 7:45 am    Předmět: silovka Odpovědět s citátem

Silovka úterý

asi nemá cenu počítat kola, pracovní 4 serie, 6 opak

BP - 90 - poslední serie mi vypnula
SQT - 100
MP - 50
BOR - 80
BC - 40
kliky na bradlech 4 serie, 8 opak x já

čas 80:00

ten bench se mi nechce dostat zpět, chtěl bych se dostat na 6x100, ale pokud to pojedu jednou týdně, tak to asi nepůjde. Dřepy v pohodě, tam už půjdu příště zpět na 105, deadlift vynechán, tlaky v pohodě, příště už zpět na 52,5, biceps úplně v pohodě, přítahy v předklonu jsem dokonce už navýšil

Celkově se dneska cítím jen příjemně protažen, žádná velká svalovka/únava - to jsou ty vynechané mrtvoly
pk1777

PříspěvekZaslal: st leden 15, 2020 12:00 pm    Předmět: páteční CF lekce Odpovědět s citátem

Páteční CF lekce

A) silová část
- nějaké natahování činky ze země na hrudník (nácviky na snatch), 4 serie, 3 opakování, došel jsem do 80 Kg
- činka na zádech a padání do snatche, došel jsem na 50 kg, ale neměl jsem na to rovnováhu, 4 serie, 3 opakování

B) WO
- 2 kola, zátěž 17,5 kg
240 m run
20 výstupů na bednu s jednoručkou
240 m run
20 dumbbell hang clean & jerk
240 m run
20 dumbbell muscle snatch

čas 13:46

tohle mě bavilo, snažil jsem se čistě technicky, s tou 17kou to jde, je to lehké
pk1777

PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 9:54 pm    Předmět: středeční Crossfit Odpovědět s citátem

středeční Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
8x3 backsquat
3s dolů, 3s dole, 5 navyšovat, 3 across, start na 60 kg
po každé serii 20/20 OHS walk KB/DB

B) WO
3 kola na čas
10x backsquat 80 procent z maxima
14x heavy KB/DB clean
21x double russian swing 16 kg

C) 100 hollow rock

Odjeto následovně:
A)
1. serie - 60 kg dřep, 2 x 16 kg x 40m chůze
2. serie - 65 kg dřep, 2 x 20 kg...
3. serie - 70 kg dřep, 2 x 20 kg...
4. serie - 75 kg dřep, 2 x 24 kg...
5. serie - 80 kg dřep, 2 x 24 kg...
6. serie - 85 kg dřep, 2 x 24 kg...
7. serie - 90 kg dřep, 2 x 24 kg...
8. serie - 95 kg dřep, 2 x 24 kg...

Nevěděl jsem, jak mi to půjde, tak jsem šel pořád postupně nahoru, všechno ok. Ty poslední serie chůze už se teda docela těžko držely

B) zátěže
dřep - 90 kg
clean - jednoručka 30 kg
swingy - 2 x 16 kg

čas 19:47

Ty dřepy mi vzali kyslík a 30 kg cleany, které normálně dělám úplně v pohodě, mě dodělaly. Doost mě bolely záda a v druhém a třetím kole už jsem jel dřepy jen po dvou až třech a nemohl vůbec popadnout dech. Swingy mi vůbec nešly a nešlo mi do nich dostat nohy.
pk1777

PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2020 9:21 pm    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
5x
3+1 benchpress, 3 opakování s jednou zátěží, 1 s vyšší
po každé serii max striktních shybů

B) WO
6 kol
30 m farmer carry - 2x40kg
3x10 m shuttle run
10x explosive push ups

Odjeto následovně:
A)
1. serie - 3x80 kg + 1x85 kg, 7 shybů
2. serie - 3x85 kg + 1x90 kg, 7 shybů
3. serie - 3x90 kg + 1x95 kg, 7 shybů
4. serie - 3x95 kg + 1x100 kg, 7 shybů
5. serie - 3x100 kg + 1x105 kg (fail), 6 shybů

čas jsme neměřili, jeli jsme to v tempu, ne ale na krev
pk1777

PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 10:30 am    Předmět: pondělní crossfit Odpovědět s citátem

pondělní Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
4x5 frontsquat + 6 strict pull ups
4x5 backsquat + 6 ringrows

B) WOD
21 min EMOM
1. min - 7/7 DB clean 30 kg
2. min - 7/7 DB push press 20 - 25 kg
3. min - 40 sec plank hold

Odjeto následovně:
A)
1. serie FS - 60 kg + 6 shybů
2. serie FS - 70 kg + 6 shybů
3. serie FS - 75 kg + 6 shybů
4. serie FS - 80 kg + 6 shybů
easy, tady toho bylo málo

1. serie BS - 80 kg + 6 ringrows
2. serie BS - 90 kg + 6 ringrows
3. serie BS - 100 kg + 6 ringrows
4. serie BS - 5x110 kg + 6 ringrows - PR! ale ta technika v posledním opáčku...
tohle už bylo trochu lepší, ale ringrows z bedny easy

B) vzal jsem si jen 20 kg jednoručku na pushpressy, aby to bylo aspoň trochu z ramen. Tohle je vcelku ostrej WOD, už jsem jej jednou jel a nedal, musel jsem jednu minutu skipnout, takže jsem radši ubral zátěž, ale i tak to byl dost záhul
pk1777

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2020 4:43 pm    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční Crossfit - lekce

A) silová část
12 min E2MOM
4/4 pistol squats
4 výskoky na bednu

B) WO - TC 15 min
10 - 20 - 30 - 40 - ....
double-unders
sit-ups

ty pistols si budu muset natrénovat, nemám na to rovnováhu, tak jsem to dělal na hraně bedny. Druhej den z toho docela bolel zadek. Výskoky byly na 80 a 90 cm bednu, v pohodě.

Double neumím, takže jsem jel verzi pro batolata - 9 single + 1 double, 18 single + 2 double atd. Dostal jsem se na 50 švihadel + 11 sed lehů, takže toho bylo požehnaně. Na sílu to ale moc nebylo, tak jsem si dal ještě push pressy (60 kg) a striktní tlaky s kettlebellem v sedě (20 kg)
pk1777

PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2020 4:59 pm    Předmět: pondělní crossfit Odpovědět s citátem

pondělní Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
6x2 backsquat
6x6 2xKB strict press

B) WO
5x
1. minuta - 32 kg kettlebell clean
2. minuta - rest
3. minuta - 2x12 kg double kettlebell snatch
4. minuta - rest

C) tabata weighted plank hold

----------------------------------------------------

Odjeto následovně:
A)
1. serie - 90 kg dřep, 16 kg KB
2. serie - 100 kg dřep, 20 kg KB
3. serie - 105 kg dřep, 20 kg KB
4. serie - 110 kg dřep, 20 kg KB
5. serie - 115 kg dřep, 20 kg KB
6. serie - 2x120 kg dřep , 20 kg KB - nové PR!
test - 1x130 kg dřep - nové PR!

tohle šlo dobře a padly i nová PRka, 120 a 130 s opaskem, nemít jej na 130, tak se nezvednu

B) snažil jsem se to jet technicky, takže jsem se dostal na 14 - 18 opakování za minutu

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:

Přejdi na: