PK1777 se udržuje


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> PK1777 se udržuje
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pk1777


PříspěvekZaslal: po leden 06, 2020 11:54 am    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční crossfit (lekce)

A) silová část
8 sets of
1 muscle clean + 2x thruster + 4x front rack reverse lunges

B) WOD
1x wall climb
8x pull up
12x kettlebell deck squat 16 kg


cleany jsem jel postupně od 30 kg do 60 kg, pak už na to nebyl čas. Cleany (i thrustery) by šly ještě v pohodě výš (tak 10, 15 kg), ten výpad vzad už ale byl nahraně

Workout byl zajímavej, ty kolíbky jsem ještě nikdy nedělal, celkově jsem toho stihl 4 kola + 17 reps, bavilo, docela i šlo

kolíbky vypadají asi takto
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st leden 08, 2020 7:45 am    Předmět: silovka Odpovědět s citátem

Silovka úterý

asi nemá cenu počítat kola, pracovní 4 serie, 6 opak

BP - 90 - poslední serie mi vypnula
SQT - 100
MP - 50
BOR - 80
BC - 40
kliky na bradlech 4 serie, 8 opak x já

čas 80:00

ten bench se mi nechce dostat zpět, chtěl bych se dostat na 6x100, ale pokud to pojedu jednou týdně, tak to asi nepůjde. Dřepy v pohodě, tam už půjdu příště zpět na 105, deadlift vynechán, tlaky v pohodě, příště už zpět na 52,5, biceps úplně v pohodě, přítahy v předklonu jsem dokonce už navýšil

Celkově se dneska cítím jen příjemně protažen, žádná velká svalovka/únava - to jsou ty vynechané mrtvoly
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: st leden 15, 2020 12:00 pm    Předmět: páteční CF lekce Odpovědět s citátem

Páteční CF lekce

A) silová část
- nějaké natahování činky ze země na hrudník (nácviky na snatch), 4 serie, 3 opakování, došel jsem do 80 Kg
- činka na zádech a padání do snatche, došel jsem na 50 kg, ale neměl jsem na to rovnováhu, 4 serie, 3 opakování


B) WO
- 2 kola, zátěž 17,5 kg
240 m run
20 výstupů na bednu s jednoručkou
240 m run
20 dumbbell hang clean & jerk
240 m run
20 dumbbell muscle snatch

čas 13:46


tohle mě bavilo, snažil jsem se čistě technicky, s tou 17kou to jde, je to lehké
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 9:54 pm    Předmět: středeční Crossfit Odpovědět s citátem

středeční Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
8x3 backsquat
3s dolů, 3s dole, 5 navyšovat, 3 across, start na 60 kg
po každé serii 20/20 OHS walk KB/DB

B) WO
3 kola na čas
10x backsquat 80 procent z maxima
14x heavy KB/DB clean
21x double russian swing 16 kg

C) 100 hollow rock


Odjeto následovně:
A)
1. serie - 60 kg dřep, 2 x 16 kg x 40m chůze
2. serie - 65 kg dřep, 2 x 20 kg...
3. serie - 70 kg dřep, 2 x 20 kg...
4. serie - 75 kg dřep, 2 x 24 kg...
5. serie - 80 kg dřep, 2 x 24 kg...
6. serie - 85 kg dřep, 2 x 24 kg...
7. serie - 90 kg dřep, 2 x 24 kg...
8. serie - 95 kg dřep, 2 x 24 kg...

Nevěděl jsem, jak mi to půjde, tak jsem šel pořád postupně nahoru, všechno ok. Ty poslední serie chůze už se teda docela těžko držely

B) zátěže
dřep - 90 kg
clean - jednoručka 30 kg
swingy - 2 x 16 kg

čas 19:47

Ty dřepy mi vzali kyslík a 30 kg cleany, které normálně dělám úplně v pohodě, mě dodělaly. Doost mě bolely záda a v druhém a třetím kole už jsem jel dřepy jen po dvou až třech a nemohl vůbec popadnout dech. Swingy mi vůbec nešly a nešlo mi do nich dostat nohy.
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2020 9:21 pm    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
5x
3+1 benchpress, 3 opakování s jednou zátěží, 1 s vyšší
po každé serii max striktních shybů

B) WO
6 kol
30 m farmer carry - 2x40kg
3x10 m shuttle run
10x explosive push ups


Odjeto následovně:
A)
1. serie - 3x80 kg + 1x85 kg, 7 shybů
2. serie - 3x85 kg + 1x90 kg, 7 shybů
3. serie - 3x90 kg + 1x95 kg, 7 shybů
4. serie - 3x95 kg + 1x100 kg, 7 shybů
5. serie - 3x100 kg + 1x105 kg (fail), 6 shybů

čas jsme neměřili, jeli jsme to v tempu, ne ale na krev
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 10:30 am    Předmět: pondělní crossfit Odpovědět s citátem

pondělní Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
4x5 frontsquat + 6 strict pull ups
4x5 backsquat + 6 ringrows

B) WOD
21 min EMOM
1. min - 7/7 DB clean 30 kg
2. min - 7/7 DB push press 20 - 25 kg
3. min - 40 sec plank hold


Odjeto následovně:
A)
1. serie FS - 60 kg + 6 shybů
2. serie FS - 70 kg + 6 shybů
3. serie FS - 75 kg + 6 shybů
4. serie FS - 80 kg + 6 shybů
easy, tady toho bylo málo

1. serie BS - 80 kg + 6 ringrows
2. serie BS - 90 kg + 6 ringrows
3. serie BS - 100 kg + 6 ringrows
4. serie BS - 5x110 kg + 6 ringrows - PR! ale ta technika v posledním opáčku...
tohle už bylo trochu lepší, ale ringrows z bedny easy

B) vzal jsem si jen 20 kg jednoručku na pushpressy, aby to bylo aspoň trochu z ramen. Tohle je vcelku ostrej WOD, už jsem jej jednou jel a nedal, musel jsem jednu minutu skipnout, takže jsem radši ubral zátěž, ale i tak to byl dost záhul
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2020 4:43 pm    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční Crossfit - lekce

A) silová část
12 min E2MOM
4/4 pistol squats
4 výskoky na bednu

B) WO - TC 15 min
10 - 20 - 30 - 40 - ....
double-unders
sit-ups


ty pistols si budu muset natrénovat, nemám na to rovnováhu, tak jsem to dělal na hraně bedny. Druhej den z toho docela bolel zadek. Výskoky byly na 80 a 90 cm bednu, v pohodě.

Double neumím, takže jsem jel verzi pro batolata - 9 single + 1 double, 18 single + 2 double atd. Dostal jsem se na 50 švihadel + 11 sed lehů, takže toho bylo požehnaně. Na sílu to ale moc nebylo, tak jsem si dal ještě push pressy (60 kg) a striktní tlaky s kettlebellem v sedě (20 kg)
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: čt leden 30, 2020 4:59 pm    Předmět: pondělní crossfit Odpovědět s citátem

pondělní Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
6x2 backsquat
6x6 2xKB strict press

B) WO
5x
1. minuta - 32 kg kettlebell clean
2. minuta - rest
3. minuta - 2x12 kg double kettlebell snatch
4. minuta - rest

C) tabata weighted plank hold


----------------------------------------------------

Odjeto následovně:
A)
1. serie - 90 kg dřep, 16 kg KB
2. serie - 100 kg dřep, 20 kg KB
3. serie - 105 kg dřep, 20 kg KB
4. serie - 110 kg dřep, 20 kg KB
5. serie - 115 kg dřep, 20 kg KB
6. serie - 2x120 kg dřep , 20 kg KB - nové PR!
test - 1x130 kg dřep - nové PR!

tohle šlo dobře a padly i nová PRka, 120 a 130 s opaskem, nemít jej na 130, tak se nezvednu

B) snažil jsem se to jet technicky, takže jsem se dostal na 14 - 18 opakování za minutu
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: so únor 22, 2020 8:51 pm    Předmět: páteční crossfit Odpovědět s citátem

páteční Crossfit - rozpis z historie

A) silová část
5x2 KB/DB pushpress - up, 3 s hold, 5 s down
1 strict weighted pullup - 5s down

5x5 Back squat climbing weight

B) WOD
5 Km row

----------------------------------------------------

Odjeto následovně:
A)
5x2 KB/DB pushpress - 20,24,24,24,24 kg kettlebell, šlo by více, ale máme pak až 32 a to bych neudržel 5s dolů

1 strict weighted pullup - 8,12,12,16,16 kg KB na noze, šlo by více

5x5 Back squat climbing weight
80, 90, 100, 105, 110kg

B) čas 20:22
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po únor 24, 2020 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nedělní Crossfit - rozpis z historie

A) 7x1 push-press, go heavy
po kazde serii ME strict pull-ups

B) 6x1:30mom 1x push press s 82-87% z maxima

C) 5x 10x barbell bent over row
8/8bulgarian split squat s KB v goblet pozici

----------------------------------------------------

Odjeto následovně:
WARMUP
3 kola
100 single unders, 12 protažení s gumou, 10 push press 2x12 kettlebell

A) 60, 60, 65, 70, 75, 80, 85 kg (85 už byl spíš push jerk než push press)
7 shybů po každé serii

B) 72 kg - šlo dobře

C) přítahy 60 kg nadhmat, čistě, squaty s 12 kettlebel, snaha co nejčistěji (z pátku po dřepech bolela pravá noha), šla by i vyšší zátěž (dle logu jsem jel 2x10 kg)

bavilo :)
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2020 9:13 am    Předmět: středeční Crossfit Odpovědět s citátem

středeční Crossfit

Včera mi nikdo nedošel na trenink, tak jsem se domluvil s "klukama z rohu", co tahají děsný váhy a mají tréninky zaměřený na vzpěračské techniky, že si odjedu jejich trenink. Bylo to trochu narychlo, protože jeden nejel tohle, druhej zase něco jiného a já se v tom trochu ztrácel. Nicméně:

A) Silová část

1) měly být cleany 75%, 80%, 85% 2+1 jerk, jel jsem spíše takovou muscle verzi, mě z toho chytání do dřepu jdou děsně dopředu kolena a pak to bolí, takže:
40, 50, 60, 70, 75, 80 Kg

2) 3x3 deadlift - plošiny máme v katastrofálním stavu, takže to v podstatě jedeme z mínusové výšky, 130 kg, každé opakování zvlášť, easy

3) 3x3 pozvedy z racku - 160 kg, easy

4) 3x10 hyperextenze , bez zátěže

B) WOD

3 kola
21 cal row
15 clean 50 kg
9 STOH

V rozpisu měli kluci 60 kg, ale pááč to moc nejezdím, tak jsem to snížil. Cleany jsem prakticky nenakopával, takže tahaný ramenama, STOH byly pushpress. Každopádně borci mi utekli o celé kolo, jsou rychlý jako prase...

Celkově zase změna, naše treninky jsou jiné, v první půlce jsem byl takovej nerozhýbanej a v druhé půlce jsem jim nestačil
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po březen 02, 2020 4:37 pm    Předmět: nedělní protažení Odpovědět s citátem

nedělní protažení

neměl jsem moc času, takže jsem si jen odskočil na takové fitkové protažení:
- stahování kladky k hrudníku 50 - 70 kg, 10 op.
- v kombinaci s benchpressem 60 - 80 kg, 10 op.

- přítahy T k pasu 50 - 60 kg, 10 op.
- v kombinaci tlakem jednoruček na šikmé nahoru, 25 kg, 8 op.

- pushpressy - 40 - 60 kg, 10 op.
- v kombinaci s přítahy v předklonu nadhmatem 40 - 70 kg, 10 op.

- jednoručky na biceps - 20, 22, 25 kg - 5op.
- v kombinaci s tricepsem jednoručka za hlavou - 11 kg, 10 op.

Všechno 4 pracovní serie a něco předtím
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: út březen 03, 2020 9:51 pm    Předmět: úterní crossfit Odpovědět s citátem

úterní crossfit - rozpis z historie

A)7x5 Horizontal ring row, výbusně nahoru, 3s pomalu dolů
+After each set do complex of 2x Kb snatch+4x OH walking lungee for each arm

B)3Kola na čas
20x DB/KB clean 40Kg
20x Push-up
20x russ swing 32/40kg
20x Push press 20-24Kg DB/KB (jen s jednou)
rest 2:00


Odjeto následovně:
A) KB 24 kg , easy oboje
B) bylo mi jasné, že ty předepsané zátěže nedám, takže clean DB 35 kg, swing KB 32 kg, push press KB 20 kg . Tohle byl mazec, ale dobrý, žádná šílená kombinace jako těžká činka s angličákama nebo něco podobného. Všechno středně težké až těžké, bavilo

čas 19:32
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 9:34 am    Předmět: páteční crossfit - rozpis z historie Odpovědět s citátem

páteční crossfit - rozpis z historie

W-up
8min easy amrap
12m bear crawl
12m pike walk
12x Scap pull-up na hrazdě
3x wall climb
3rnds of

A)
6x8 Heavy ring row+ 2-3s pomalu dolů v každém opakování
+8x Double DB/KB bench press po každé sérii Středně těžká váha, co největší rozsah pohybu

B)
16MIN E2MOM 5x Deadlift 90-120kg

C)
Tabata row for cals-rest 3min-Tabata bar facing burpees for total reps

D)
15min easy recovery AB


Odjeto následovně:
A) jednoručky 30 kg , maximální rozsah, blbý je, že máme jen 25,30,35 a nic mezi tím, ale už se budou kupovat

B) deadlift 100 Kg , na plošině, každá opakování zvlášť, easy

C) odjel jsem jen 4 min tabatu na cal, 67 cal , nejhorší je na začátku to roztočit, ale stejně jsem byl kolem 1200 - 1300 cal/hr, myslel jsem, že to bude více

Pak už jsem musel odejít, takže ještě 5 min recovery row a strečink
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pk1777


PříspěvekZaslal: po březen 09, 2020 9:49 am    Předmět: nedělní fitko Odpovědět s citátem

nedělní fitko

W-up
200 single unders

Trénink
- stahování kladky k hrudníku - 65 kg x 10, 75g 3x8
- v kombinaci s pushpressy - 5 op - 40 kg, 50 kg, 60 kg, 70 kg, 75 kg, 80 kg (3 op) - tohle šlo hezky, kdybych byl na plošině, tak půjdu ještě výš, ale ve fitku to nemůžu hodit na zem, od 70 kg výš používám bandáže na zápěstí, opasek vůbec
- veslování - 50 kg x 10, 72,5 x 3x8
- single dumbbell clean - 5 op, 30 kg, 35 kg, 40 kg - nedělám úplně clean (nepadám pod tu jednoručku), spíše takové plynulé natažení. Zkusím ještě někdy, minule bylo v rozpisu 40 kg a to do WODka je teda brutální, to se musí potrenovat
- kliky na bradlech 4x8x já
- v kombinaci s bicepsy ve stoje - dumbbell - 5 op - 21 kg, 22,5, 25 kg, 21 kg
- tabata plank - střídání klasickej a na boku

jel jsem podle pocitu, ještě jsem měl tuhý záda z mrtvol, tak jsem šel do ramen a super, krásně to šlo
_________________
Daniel-James: Nohy ma nejvetsi asi Dennis nasledovany Ronniem a Jayovou levou nohou. Pote nasleduje Victor a Dexter a pak to konci Jayovou pravou nohou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - PK1777 se udržuje Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: