Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@maciak . otazka je jednoducha. Pridava alebo nepridava opasok na vykone? Podla mna pridava. Ze lifter zotrie funkcnu populaciu aj bez neho, absolutne nerozporujem.

@palec . skusal som, aj vo 5fingersoch som behal. Len teda netreba porovnavat neporovnatelne. Lifter tiez nebude mat svoje vybavenie, ked bude dvihat bremeno mimo gym.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 1:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@maciak . otazka je jednoducha. Pridava alebo nepridava opasok na vykone? Podla mna pridava.


Balbi nesuhlasi
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 1:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cohen zabehne bezec v toapankach lepsi cas ako bez nich?
K otazke ohladom liftu zalezi na telesnej konstitucii. Su ludia ktori nevytazia z opasku ani kilo kedze ich slaby clanok nieje prilis tenky trup. Z mojej skusenosti to je asi 10% lifterov.
Rovnako sa mozme bavit ci magnezko pomaha na mrtvole. Ved bez neho clovek potiahne menej. Neuraz sa normalne mas velmi trefne poznamky ale teraz si zatal uplne vedla.
Kazdy sport ma pomocky. Futbal ihrisko, loptu, brany, lift tyce kotuce, magnezko a opasok.
Nechapem tvoj prispevok v tejto diskusii.
Lift je sport s najmensimi narokmi na vybavenie. Zo sportov ktore soms robil ( zavodne plava ie, tenis, motokros a okruhy) je to jedznoznacne sport s najmensimi narokmi na pomocky.
Opasok je asi rovnaka pomocka ako ortopedicke vlozky. Sam o sebe ni vykon nezlepsi ale umoznibti trenovat tvrdsie a pomaha sa vyhybat zraneniam.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
@maciak . otazka je jednoducha. Pridava alebo nepridava opasok na vykone? Podla mna pridava.


Balbi nesuhlasi

Ok, tak niekomu pridava a niekomu nepridava. Ale ten zbytok je uz snad bez debaty, lebo zjavne pridava. 💪
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 20, 2020 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
cohen999 napsal:
@maciak . otazka je jednoducha. Pridava alebo nepridava opasok na vykone? Podla mna pridava.


Balbi nesuhlasi

Ok, tak niekomu pridava a niekomu nepridava. Ale ten zbytok je uz snad bez debaty, lebo zjavne pridava. 💪


Ja sa nehádam, ale čudovať sa lifterom, že používajú výbavu je ako diviť sa, že berú aj kreatín alebo doplnky výživy, nehovoriac trebárs o takých futbalistoch, ktorí bez kopačiek tiež nehrajú a mohli by. Alebo motošporty, to je tiež samý tunning a nové motory a lepšie gumy, miesto aby jazdili stále na tomto:


Zrekapitulujeme si trošku piatok.

Mŕtvola - sumo:
1x4x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
https://www.instagram.com/p/B7c_c2IhVY9/
1x0x260kg po kolená a šmitec, nečakal som, že by to dopadlo inak
1x1x230kg
1x1x190kg
1x1x150kg

Príťahy JČ vleže na lavičke:
3x8x35kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x12x60kg

Zakopávanie v predkopávacom stroji:
5x5 naposledy to malo úspech, tak znova

Decline bench press:
1x5x60kg
5x5x100kg stopky

OHP:
1x6x40kg
3x6x65kg
1x10x65kg

Hodnotenie tréningu: Vôbec sa mi nechcelo do pauzovaných deadliftov, už som potreboval nechať telo oddýchnuť, tak som len potiahol pár jednotiek. Nešlo to nijak zázračne, ale ani najhoršie, tak som po 240ke skúsil aj 260. Zlatý voči Po kolená to dostanem furt a potom mi umrie doťah. Nasrať, to sa poddá, s tým rozbitým chrbtom to bolo aj tak len skúšanie či motyka nevystrelí. Nevystrelila, no, ale aspoň mi neodstrelili ani platničky, čo je tiež super. Dám si teraz od mŕtvoly pokoj a od budúceho piatku už ju budem ťahať v rámci novej silovky, to bude celkom jeba, začínam dvojkami niekde k 230kg
Potom sme pumpovali chrbát, čo Rišo zas nedokázal, lebo on proste netuší, ako sa aktivujú a preciťujú svaly Darmo darmo, je to vesnický jouda, s krompáčom a sekerou sa nepreciťuje, ale rúbe sa tak, aby sa ušetrila energia To ja zas mám presne naopak, naposledy som krompáčoval a tak poctivo som všetko izoloval a preciťoval, že som bol totálne dead po 3 minútach, ale napumpovaný jak Drago na zápase s Rockym a Rišo sa mi smial. Bola to asi hrozná potupa, keď sa mi to takto vyplavilo z podvedomia po 4 rokoch.
Zvyšok tréningu pekne odsýpal, v podstate nuda, piatky sú také oničom, až na tú mŕtvolu teda, kde proste len nevládzem a tým pádom je tiež oničom

V sobotu a v nedeľu kardio s malým Pepkom v nejakej detskej telocvični.
Robili sme atlasy:
https://www.instagram.com/p/B7f94aEBXhy/
aj nejaké lietanie v supersérii so smiechom:
https://www.instagram.com/p/B7h4_pwBjdN/
Vyšalili sme sa obaja, spotený a zadýchaný až až, ibaže ja som poobede spať chcel a malý satan ani náhodou. Nechápem, z akej baterky ešte ťahal šťavu, ešte večer fičal a vrešťal a skákal, kým ja som zíval a pichal si kávu injekciou, aby som neodpadol. Zato keď som ho konečne uspal, vytuhol tak, že som mu musel kontrolovať tep a dýchanie, lebo sa hodinu ani nepohol.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po leden 20, 2020 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

daj video 260 to musela byt technicka chyba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 8:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Skúška wrapov s trochu čerstvejšími nohami

Cohen, ani nečítaj

Drep:
1x4x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg wraps on
1x1x220kg
1x1x250kg
1x1x260kg wrapové PR!

https://www.instagram.com/p/B7kdbbeh0gz/

Supersetík predkopávania a zakopávania na prekrvenie nožičiek (veľa veľa opakovaní)

Hodnotenie tréningu: Mám deload, resp oddychový týždeň, takže trochu anarchia a chcel som vyžmýkať z wrapov maximum, nech viem, s čím rátať do silovky.
Začínam sa zlepšovať v motaní a viazaní bandáží, ale aj tak som rád, keď mi Rišo pomôže s tými jeho zverákmi miesto rúk, lebo mne desne rýchlo odídu predlaktia. Nakoniec som zapojil aj Štúra, tak sme tam svorne motkali a naťahovali bandáže ako krúžok usilovných motkačov.
Po poslednej skúsenosti som cca vedel, aké skoky na váhach si môžem dovoliť. A tentokrát som nenechal nič na náhodu, čo sa videa týka a dal som telefón Rišovi Čím som samozrejme prišiel o spottera, tak som to hodil celé za hlavu a povedal som Štúrovi, že bude za mnou sám. Nedbal, on vedel, že uskočí, keby niečo, ja pomotaný som také možnosti nemal Ale zarážky boli nastavené, tak čo sa mohlo pokaziť, okrem 1546 vecí.
220 kilo ľahké, ani som to necítil. Ono to v tých bandážach nejak inak zaberá, mám pocit, že všetko je ľahké, čo sa týka nôh - limitujúci mi príde stred tela. Nohy stále ešte ťažia z toho, že mám teraz nadrepované jak blázon. Prihadzovanie som teda radšej riešil podľa videa, keď svojmu telu nemôžem veriť.
Na videu ľahké, ok, môžme 250. Začala trochu nervozita, aj keď som to už dal minulý týždeň. Ale video z toho nemám, takže sa to nestalo a začínal som od nuly!
Šlo to.
Malinko ušla dráha, ale walkout dobrý, bol som stabilný, celé dobre. Zbabelého poprdeného Riša som sa nepýtal, len Štúra, či mám pridať. Potvrdil, čo som už aj tak sám vedel - ide sa na 260!
To som paradoxne moc nervózny nebol. Už nebolo prečo, len desaťkilový skok, keby dačo sa skurvilo, vedel som, že mám ešte toľko síl, aby som to so Štúrovou pomocou dostal hore Ale nebolo treba. Pekná, hlboká, uznateľná 260ka a nové bandážové maxko. Polovica gymu sa pozerala, ale nejak som to nevnímal, ani som nestihol, tie moje tanečky a rituáliky som kvôli expresne sa odkrvujúcim nohám musel osekať na minimum. Chvalabohu ma nohy v týchto bandoch nebolia, žily nepraskajú, ale komfortné to není, jasný pane.

Potom som už len na prekrvenie dal nejaké predkopy a zakopávačky, nech rozhýbem koleno a prekrvím to. Takže nakoniec aj pumpička bola.
Doma som potom porovnával staré lacné bandáže z poslednej súťaže a tieto nové Jak mokrý toaleťák (použitý) porovnávať s oceľovým plechom. Niet divu, že ma všetko rezalo a bolelo, nič mi to nepridalo a kokotsky sa to viazalo. Fakt to je príšerná handra a v tomto momente vlastne premýšľam, prečo som ich rovno nevyhodil

Inak nič také svetaborné, pomáhal som polonahej Aďazonke pri drepe, lebo 70kg už bolo nad jej sily, Poledancerke presvitali elasťáky tak mocno, že vždy, keď sa predklonila, jej biela prdel presvetlila celú miestnosť, nesťažovali sme sa. Trochu svetla navyše je vždy super.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K tym starym bandazam dodam len tvoj citat : "pozri mne to takto vyhovuje" alebo to bolo "mne to tak funguje" ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 8:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Fahrenheit napsal:
K tym starym bandazam dodam len tvoj citat : "pozri mne to takto vyhovuje" alebo to bolo "mne to tak funguje" ?


Tak ma cituj poriadne, alebo jeb na to
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Cohen, ani nečítaj
Necitam, stalo sa nieco?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozno som nieco preskocil, takze aby sme si to zhrnuli.. ty si skor drepol 260 ako potiahol 260? :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
mozno som nieco preskocil, takze aby sme si to zhrnuli.. ty si skor drepol 260 ako potiahol 260? :D

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út leden 21, 2020 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádne je isté, že v horizonte roka-dvoch môže atakovať 300kg na drepe, čo je podľa mňa naturalne fantastické!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st leden 22, 2020 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Každopádne je isté, že v horizonte roka-dvoch môže atakovať 300kg na drepe, čo je podľa mňa naturalne fantastické!


Nooo, tak to neviem Cita sa to pekne a je pravda, ze som blizsie 300 ako 200, ale to nic neznamena. Moze sa pokazit vselico, spomalit progres, zranenie atd.

Ale ked sa zranim a spomalim/zastavim progres, tak kazdopadne naturalne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 23, 2020 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddychovka pokračuje

Drepy ultrahyperorganicraw so stopkami:
1x5x20kg
1x5x60kg
5x5x100kg

Bench press so stopkami:
1x10x60kg
3x10x100kg

Incline press s VČ:
2x10x80kg
https://www.instagram.com/p/B7pmXDOhZgp/
1x7x80kg totálne vytuhnutie po krátkej pauze

Protismerky:
3x20x15kg

Veslovanie - kladka:
3x10x80kg

Kladka - triceps:

3x10

Hodnotenie tréningu: Vo fitku pozdvižení, veľké zmeny sa dejú. Nové mašiny na brucho, zadok, kardio a ďalšie pičoviny. Ale našla sa tam aj nová incline lavica, ktorú sme hneď skúšali a samozrejme hacken drep, ktorý ešte nie je hotový a pretože je na nohy, príde na rad ako posledný
Ľudí, pánov v strednom veku, tučné tety a vrabčákov januárové rozhodnutie ešte neprešlo, takže som všade zakopával o osoby, ktoré by som v gyme rozhodne nehľadal, všetko sa to hemžilo okolo strojov na bicáky a zhybov s dopomocou, sem tam nejaké predkopávanie a lýtka, všade samé rukavice a uteráky a rozpačité rozhodovanie, čo sa bude cvičiť ďalej. Chvalabohu nikto rozpačito nepomyslel na drepy, takže som si ich dal, než dorazil Štúr. Rišo zase raz off.
Potom sa konečne postarši gentleman v rukaviciach, opasku a s uterákom okolo krku odplazil z benchov a mohol som sa plynulo presunúť, to už dorazil aj Štúr.
Po benchi samozrejme bolo treba skúsiť nový incline! Uhol dobrý, pumpovalo to, akurát som skrátil pauzu na poslednú sériu a horko ťažko vypučil sedem trápnych opakovaní s 80kou Celkom fail, ale nikto to nevidel a ja o tom rozhodne viac hovoriť nebudem.
Záver tréningu už v takom víkendovom easy tempe, nejaký chrbát, trošku tricepsy, no big deal, potom pokus o fotku, ktorý, tradične, skončil nezdarom.
Zas sa objavil nažilovaný precítený chlapec v mikine bez rukávov, ale teraz to bolo tielko, čo je vzadu medzi lopatkami len taká nitka, niečo ako tangáče medzi tielkami, ale kapucňu to aj tak malo Vraj sa chystá na nejaké závody, pevne verím, že je to bikini fitness mens physique, lebo iba tam sa rozdávajú medaile aj ľuďom s rozvojom nôh Stephena Hawkinga. Celkom sa mu smiala aj Aďazonka a to jej frajer robil crossfit a behá Spartany, takže si viete predstaviť, ako strašne musel fyzík vyzerať. Ale ja mu beztak len závidím, s mojím tlstým telom bez žíl a sixpekov

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 278, 279, 280 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: