Prodejna lavice Praha



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Prodejna lavice Praha  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Prodejna lavice Praha
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sakro


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2020 12:31 am    Předmět: Prodejna lavice Praha Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu, že hrozí uzavření fitness center na několik měsíců, rozhodl jsem se pro zřízení domácí posilovny. Nevíte někdo o nějaké prodejně v Praze, kde by se dalo vyzkoušet vícero laviček?

Kupovat přes eshop se mi nechce, potřebuju to vyzkoušet - stabilita, délka (jsem vysoký), snadnost obsluhy, ... Vrátit to po smontování bude problém, to už bude vidět na laku, že tam byly dotažené šrouby, sáčky s drobným materiálem budou roztržené atd.

Našel jsem jen InSportLine, ale jejich nabídka mi nevyhovuje. Líbila se mi od nich lavička Hero AB50 (link nesmím vložit), ale pak jsem si všimnul, že celková nosnost je 120 kg. To je fakt trapárna. Bench se 100kg si může zacvičit max. 20 kilová osoba Navíc většinu laviček stejně na prodejnách nemají.

Takže neví někdo o nějaké solidní kamenné prodejně?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2020 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli něco takového vůbec existuje. V ruzných fitkách se dají zkusit různí výrobci, podle toho kde co mají.
To co mají v Decathlonech a Intersportech je hobby shit.
Pokud chceš něco bytelnějšího, tak asi musíš sáhnout po renomovaném výrobci a bude to něco stát:
https://www.roguefitness.com/rogue-adjustable-bench-2-0
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2020 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hlavně teď už to koupíš jenom v eshopech. Mraky výrobců to u nás svařuje a prodává po inzerátech, já jednu takovou mám a mám pocit že by zvládla i půl tuny.

Zkoušel jsem na ní dosedy asi se 150, tehdy jsem měl tak 120 i s oblečením a páskem a ani se to nehlo.

PS: kupoval jsem to tak před 12 lety, tak už bych asi prodejce nenašel.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: so březen 14, 2020 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám lavici (do 250kg) a stojany (do 350kg) od Marbo sport


lavice:
https://www.mall.cz/posilovaci-lavice/marbo-sport-variabilni-posilovaci-lavice-mh-l115-100006708866?gclid=CjwKCAjwgbLzBRBsEiwAXVIygC_-x6YKv9uccOHovViKTposik8li61CHzZUYeZS2I5vgfJS_Qv2ixoC-O8QAvD_BwE

stojany:

https://www.fitham.cz/stojany-pod-cinku-marbo-ms-s101-2ks?gclid=CjwKCAjwgbLzBRBsEiwAXVIygM6Jl09lQkNMPiiIHxGtK23Hm6hsfYBARGQE4amABwhcV3wV7UgathoC1RUQAvD_BwE


Jako samozrejme to z tech stojanu musis vyndavat i pokladat vertikalne, nejde to tam odhodit. Zatim sem tam mel na drepu asi 160kg max a benchoval se 110kg a ani se to nehne... hlavne tu lavici poradne sestavit, utahnout vse poradne...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Prodejna lavice Praha
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: