Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 19, 2020 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

Inac naozaj odporucam single leg deadlifts, tam si vystacis aj s mensimi vahami a mas sancu si opravit dysbalancie.


Ja NEMÁM dysbalancie!!!


Plague workout

A tak sme sa vláčili s činkami jak kokoti, len aby sme zistili, že workoutové ihrisko nám nejaký snaživec pomotal páskou, lebo sme tam asi nanosii strašne veľa korony. Po malom a nenápadnom záchvate zúrivosti, ktorý by ste si ani nevšimli, keby ste boli štyri kilometre odo mňa, som si odcvičil svoje v tráve a špine ako posledný buran z praveku. Jebať.

Slovo jebať používam v poslednom čase podozrivo veľa, ale jebať na to.

Výpady:

3x10x60kg na každú nohu, v rozčaptaných botaskách na blatistom nerovnom povrchu labužnícky zážitok

Drepy s expanderom na kolenách:
3x5x60kg stopka dole a dusenie v maske, taký ten priškrtený orgazmus som ale nedosiahol, len mi bolo na blití

Floor press, resp blato press:

3x15x70kg alebo tak nejak?

Príťahy v predklone:
3x10x70kg

Superset
Overhead press s VČ:

+
Overhead press s JČ:

3x10x11kg

A šlus.

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/B950nO-hQll/ Kto v tej tmavej machuli vypozoruje tréning, získa +2 na imunitu voči korone. Reálne nie je čo hodnotiť, závidím slabým ľuďom, ktorým stačí málo, aby si zacvičili. Alebo Pajasovi, ktorý môže makať aspoň na chate.
Ale blýska sa snáď na lepšie časy, sebecky som od Riša stiahol moje staré stojany na drepy, doobjednal som novú tyčku a 20kg kotúčov... Najebem to k sebe do pivnice a je tak šanca na trochu normálnejšie tréningy pod strechou, v prachu a špine, medzi jedom na krysy a mastnou škvrnou po niečom, čo bolo kedysi živé. Ale určite to nebude dlho trvať, verím, že dobrosrdeční susedia mi to zakážu

Dovtedy takéto gay cvičenia pred raňajkami, lebo čo mám robiť:
https://www.instagram.com/p/B9586nKBIIu/

Je to všetko na kokot.

Ale jebať,
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 20, 2020 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes len tak narychlo som sa ponatahoval a prekrvil pred ranajkami:

Kliky so zatazovou vestou 4x10
Drepy so zatazovsou vestou a expanderom na kolenach, stopka dole, pomale cele 4x10
Pritahy v sede s expanderom este pomalsie ako drepy 4x10
Mrtvy tah s expanderom najpomalsie zo vsetkeho, keby som siel pomalsie, uz cuvam 4x10

Je to nahovno, ale lepsie ako nic. Najneskor v pondelok by mi mali prist veci do domaceho fitka a zacnem tomu davat trosku viac, nech tu apokalypsu nejak rozchodim v dobrom fyzickom aj psychickom zdravi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne březen 22, 2020 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plague pit workout

Drepy:
1x10x40kg
3x10x100kg stopky
https://www.instagram.com/p/B-BgFbyhbyU/

Čelné drepy:
3x6x86kg

Príťahy v predklone:
3x10x70kg

Príťahy JČ:
3x10x25kg

Tlaky JČ v stoji:

3x10x17kg

Hodnotenie tréningu:
Zahrievanie nového pivničného "gymu". Ako vidieť na videu, je to skurvená špinavá diera, v ktorej je zima a smrad, pavučiny a celkom dosť nerád by som sa tam o niečo škrabol, lebo by to pravdepodobne skončilo amputáciou. Aspoň potkany ušli, keď sme rozsvietili svetlá.
Ale je to pod strechou, nefúka tam a zmestilo sa tam všetko Lebo toho moc nemáme, no...
Rátam, že skôr či neskôr sa ozve nejaký snaživý sused, že tam nemám čo robiť, ale snažím sa byť ticho, odmakať tréning čo najskôr a vypadnúť, tak hádam to bude chvíľku fungovať. Erik kdesi našiel kusy koberca z prerábky bytu, tak sme aspoň na tú zajebnú zem nahádzali koberec, nech sa nepráši. Pod príťahy sme toho navrstvili viac a ani nepočuť, keď činka klepne o zem, čo je mega za týchto podmienok.
Mal som intenzívny pocit deja vu, keď sme to dávali dohromady, lebo takto si presne pamätám fitká v sušiarňach, práčovniach a kočikárňach vo vežiakoch okolo, keď som bol malý Len vtedy tí veteráni nemohli len tak z netu kúpiť lavicu, tyč a železá, takže to bolo kadejak pozvárané, naznášané a odimprovizované. Koniec koncov, ten stojan na drepy si túto dobu istotne pamätá, kúpil som ho z druhej ruky za 15 eur už pred veľa rokmi K dokonaloti tomu chýbajú už len nalepené plagáty Arnolda, Slya, VanDamma a Doriana a samozrejme Cory Everson v nejakom ružovom trikote.
Verím, že zajtra alebo pozajtra mi dorzí nová (rovná ) tyč, 10ky kotúče a lavička. To už bude úplný Goldsgym.
K tréningu sa ani neoplatí nič písať, drepy po dlhom čase padli bezva a zvyšok len ľahké váhy podľa Erika, lebo sa mi nechcelo prehadzovať závažia.
Inak klasika, fullbody cca trikrát do týždňa, nemyslím, že tam treba niečo meniť. Akurát samozrejme vyššie počty opakovaní, stopky a pomalé negatívky.

A až mi to zatrhnú, tak to povláčim do bytu a Sorayu jebne, ale čo sa dá robiť, ona si tiež kupuje šatky a čiapky, tak čo!!!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 7:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Síce to tu nikoho nezaujíma, lebo Rando má viac followerov, ako ja, ale aj tak si to zapíšem

Drepy:
1x12x50kg
3x12x104kg

Bulharské drepy:
3x12 + záťažová vesta

Mŕtvoly s rovnými nohami:

3x12x67kg

Príťahy v predklone:
3x12x77kg

Landmine príťahy:

3x12x35 alebo 40 kilo, neviem rozoznať na videu a ani neviem, ako sa to počíta alebo čo

Tlaky JČ:

3x12x27kg

Rozpažky:
3x12x12kg

Hodnotenie tréningu:

https://www.instagram.com/p/B-GswU9B648/
Dorazila mi včera lavička, tak som sa radoval, že budem môcť benchovať a vyrábať hrudníky hodné epických bájí... Moooohol by som, keby stojan nebol príliš vysoký Keď si ľahnem, nedočiahnem na činku a to mám rozpätie rúk jak orangutan. Takže kým niečim podložíme lavičku, budú len jednoručky, prípadne predúnava dvoma cvikmi a potom bench s nejakými 60 kilami, kde mi netreba stojan a zmordujem sa aj s takouto gay váhou.
Dal som si na začiatok drepy bez stopky alebo čohokoľvek, tie dvanástky sú celkom psychicky náročné a je úplne jedno, čo je naložené na činke. Každopádne by som si mal spísať už seriózny fullbody plán, lebo idem len podľa nálady a to asi nie je dobré - v takých blbých podmienkach treba mať plán, lebo to človek začne ojebávať, stratí motiváciu a skončí malý a slabý. Ešte viac ako bol predtým. Potom začne piť moč, objaví Boha a začne veriť, že Zem je plochá a potom ho z ronnie fóra nevyjebe už nikdy nikto. Ale to som trocha odbočil.
Bulharské drepy, lebo nová lavička je super a teraz budeme používať novú supr lavičku vždy, lebo máme novú supr lavičku. Bulharské drepy nie sú super. Nenávidím ten cvik, lebo páli a je účinný. A aby som trošku pomohol aj hamstringom, pridal som troška mŕtvych ťahov s rovnými nohami. To chytalo fajne, lebo to nezvyknem cvičiť a telo je z toho vykukané a hamsy cítim aj dnes, asi som to odmakal pekne s pomalou negatívkou.
S chrbtom ale bude problém. Chýba hrazda, až sa oteplí, vylezieme vonku na preliezky, ale zatiaľ len milión foriem príťahov. Čiže tri. Ale laty dnes trocha cítim, tie landmine rows chytali celkom pekne, keď sa to robilo správne.
No a nakoniec hurá cicky Tam sme zistili závažný nedostatok v kombinácii lavička stojan. Nevadí odmakali sme dačo aj s jednoručkami, len som musel hoooodne spomaliť, aby som niečo cítil. Chcelo by to jednoručky aspoň 35ky, to už by mi stačilo na udržiavačku. Uvidíme, či sa podarí pokombinovať niečo, keď mi príde pár ďalších kotúčov.
Potom rozpažky, tie robím tak, ako ich robím na videu. Lepšie to cítim, keď trochu vytáčam ruky, ale či to je správne...

Dnes dám asi ramená a ruky, keď už tam to železo je. Na to by mi mali stačiť aj váhy, len na overhead s veľkou činkou to nevidím, lebo by som tam rozjebal nejaké plynové potrubie alebo čo Ale máme lavičku a stojan, takže môžme masakrovať ramená vsede, heč! A po karanténe síce budem totálny slabý shit, ale ramená a pracky nažilované, ou jea. Hneď by som to šie predviesť na kúpaliská, ale budú zavreté pre mor.

Legíny neprišli žiadne, neviem, čo sa stalo. Ak nerátame starú susedu, čo šla po chodbe a kašľala, až som dumal, či som ju nevidel naposledy. Ale ona asi ani nemá legíny, skôr nejaké pančuchy proti kŕčovým žilám.
Potkany sme tiež nevideli žiadne, rátam, že tá hnusná kobka je príliš špinavá aj pre ne.

A stále som nezohnal plagát Doriana Yatesa!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou výškou stojanu je to docela pech ale můžeš zkusit podložit jen jednu stranu lavky (6-10cm) a jet tak mírně šikmý bench. Já ho tak cvičil a myslím že pro hypertrofií stačí i tato varianta. Military nahradíš Z-pressem a místo shybů můžeš zkusit pullover s velkou činkou na mírně šikmé lavici. Na hamstringy zkus, pokud to koberec od Erika dovolí, nordic leg curls s místo tahu pak tah na jedné noze buď s jednoručkou, nebo velkou činkou, kterou chytneš na konci.. jde tak i docela dost naložit. Makej dál, dá se i s omezenou výbavou. Závod se stejně asi neuskuteční, tak můžeš to období s klidem využít pro hypertrofii.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@palec Nebude on robit single leg DL´s, lebo od nich je uz len maly krocik k funkcnemu krosfitakovi. Nehovoriac o tom, ze by mohol zistit, ze ma nejake dysbalancie. #zlatabulina
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 9:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@palec Nebude on robit single leg DL´s, lebo od nich je uz len maly krocik k funkcnemu krosfitakovi. Nehovoriac o tom, ze by mohol zistit, ze ma nejake dysbalancie. #zlatabulina


Cohen: Sam si dysbalancia!

Palec: Dik za tipy, ked zacnem spisovat plan a dojdu mi napady, inspirujem sa Uvidime, ako velmi som kreativny. A jo, sutaz je zrusena uz davno, takze pohoda, idem si len tak pre radost teraz.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út březen 24, 2020 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nádodou, parádne tréningy v rámci možnosti, čo by som dal teraz za taký návrat do starých čias, parádne spomienky, hehe a presne ako píšeš, celé steny plné plagátov. Ako to máš teraz nastavené, tak sa dá toho veľa urobiť, plus vždy vieš navýšiť tréningovú prácu, nie je o čom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st březen 25, 2020 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Nádodou, parádne tréningy v rámci možnosti, čo by som dal teraz za taký návrat do starých čias, parádne spomienky, hehe a presne ako píšeš, celé steny plné plagátov. Ako to máš teraz nastavené, tak sa dá toho veľa urobiť, plus vždy vieš navýšiť tréningovú prácu, nie je o čom.


Dík Turku, je to tak, ako píšeš - v rámci možností. Nemal by som sa sťažovať, je hromada ľudí, čo je odkázaná na kliky a brušáky. A napokon, nie je koniec sveta (zatiaľ), je to len obmedzenie v tréningu, to sa dobehne. Aj z toho mála sa dá vyžmýkať maximum a je fakt, že vypadnúť do tej zatuchnutej diery je vcelku relax a s troškou humoru ozaj návrat do starých čias.

Včera ramená a ruky.

Overhead press v sede:

1x12x26kg
3x12x46kg

Arnoldove tlaky:

3x12x12kg

Rozpažky:

3x12x9kg

Bicáky s JČ:
3x12x14kg

Triceps za hlavou:

3x12x20kg

Hodnotenie tréningu: Zostrih tu https://www.instagram.com/p/B-JQSINhc6t/
Na videu nie sú rozpažky, lebo vyzerali hrozne teplo Hrozne teplo vyzerá aj podávanie činky na overhead press, ale sú sťažené podmienky, takže trochu latentnej homosexuality nikoho neurazí. Navyše som nedávno videl video, ako Kai Greene tancuje so svojím nejakým parťákom, takže ja sa veru hanbiť nemusím:
https://www.instagram.com/p/B938zsIJMza/
A to buďme radi, že tam nevystupuje žiadne citrusové ovocie...

Dovolím si tvrdiť, že váhy som trafil úplne presne, makal som, ale nezničil som sa, čo je dobre, lebo teraz mám tréning každý deň. Všetko je lepšie ako byť 24/7 s rodinou . Ramená ma zas čakajú vo štvrtok. Arnoldky sú taký divný cvik, ani neviem, či som to robil dobre, ale pumpička bola a nič ma nebolelo, takže to asi zaberalo.
Ruky som dobabral, mal som ísť podľa plánu len 8 opakovaní s trochu vyššou váhou, ale kto by si pamätal taký mega náročný a zložitý tréning, tak som pokračoval 12kami Nevadí, budem to brať ako adaptáciu na tréning rúk, ktoré som naposledy cvičil pred mnohými mesiacmi.
Dnes túžobne očakávam pár ďalších závaží, ak dôjdu, tak z toho vyskladám jednoručky (síce budú vážiť rovnako, ale každá bude poskladaná z iných kotúčov, to teda bude cvičba ) a poriadne si rozbijem hrudník. Hlavne s tým detským 60kg benchom, čo plánujem po predúnavových cvikoch No nič, aj Arnold začínal v hrozných podmienkach a aha, dnes má doma poníka:
https://www.instagram.com/p/B9-QDj2g4r6/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2020 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tlaky JČ:
1x12x25kg
3x12x31kg

Rozpažky:
3x12x16kg

Bench press:
3x12x67kg stopky

Bulharské drepy:
3x8x vesta

Split drep:
3x8x32kg

Shrugs:
3x8x107kg

Upažovanie v predklone:
3x8x12kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/B-L0NctB43r/
Dorazila nová tyčka a ďalšie kotúče. Mám teraz tri páry desiatok a každý je iný, absolútne nekompatibilné na jednoručky, bohužiaľ Ale to sa dalo čakať, proste homegym skladaný v dlhom časovom horizonte. Potešilo aj tak, podarilo sa nám na skúšku naložiť 123 kilo, keď sme tam napchali všetko, čo vošlo. S tým už sa bude dať čo to porobiť.
Problémom ostáva bench, kým nezrežeme zo stojana a neznížime ho. Ale Erik už to pomeral a vidím to na brigádu s pílkami na železo a vŕtačkou.
Ale včera sme sa vynašli:
Jednoručky som nejakým zázrakom naložil na 31kg, ale už to bolo natesno a stále som čakal, že mi čoskoro drbne na hlavu kotúč a celé sa to rozstype a rápne zahyniem pod lavínou malých kotúčikov a moje pozostatky nikto nenájde. Ale našťastie tie jednoručky podržali. Takže s jednoručkami som začal, aj pokračoval, keď som robil tie svoje krivé rozpažkytlaky. Po tomto už som mal hrudník celkom pumpnutý, takže bench, ani nie 70 kilo, bohato stačil na dorazenie. Nabudúce sa budew dať pridať, ale sme limitovaní podávaním zo zeme. No, to je jedno, proste ako som predpokladal, aj takáto malá váha stačila, aby som dnes cítil ľahkú svalovku. Ono keď pre nič iné, aspoň pre zachovanie pohybového vzorca to bude dobré. Po benchi solídna pumpa na hrudník, nielen ja, aj Śtúr, ktorý sa konečne objavil, keď mu potvrdili, že u nich v práci to naozaj nebola korona.
Pokračovalo to ľahkou pumpou nôh, aby mal Cohen radosť, tak som tam šaškoval na jednej nohe, aby som odstránil (žiadne nemám!!!) dysbalancie. Príjemné prekrvenie, nebolo to treba hrotiť, focus bol na hrudník.
No a potom nejaké cviky na trapézy a zadné ramená.
Celkovo super tréning, v trojici s väčšími váhami a s lepším vybavením začínam mať dojem, že by to mohlo fungovať.
Dnes ma čakajá ramená a ruky a v piatok sa zameriame na chrbát

P.S. Legíny nič, plagáty nič. Jedno z toho musíme zohnať. Obávam sa, že aj najstatočnejšie legíny by sa báli ísť s trojicou chlapov so zakrytými tvárami do tmavej špinavej pivnice, kde sa vzdychá a potí, takže to vidím na plagát.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt březen 26, 2020 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . nevidel som tam nic, co by ma potesilo. Potesili by ma pistole, sldl´s a este keby mi zena dovolila lavicku a stojan na bench do obyvacky. Alternativne flasa Dalmore, alebo Redbreast. Vies zariadit nieco z toho?
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2020 7:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
@carabas . nevidel som tam nic, co by ma potesilo. Potesili by ma pistole , sldl´s a este keby mi zena dovolila lavicku a stojan na bench do obyvacky. Alternativne flasa Dalmore, alebo Redbreast. Vies zariadit nieco z toho?


Zožeň toto a problémy so ženou máš vyriešené Poradím ti aj poradie:
1. zožeň pištole
2. poži Dalmore a Redbreast, radšej viac ako menej
3. použi pištole
4. prines lavičku a stojan do obývačky
5. zoznám sa s novým spolubývajúcim na 30 rokov



Včera nakoniec nebolo cvičenie, ale skrátili sme stojan, budú benche!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá březen 27, 2020 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

@carabas . to nepoznas moju zenu, len by som pomyslel na zhananie pistoli a uz by ma ubila valcekom na cesto.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2020 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x12x67kg
3x12x117kg

T-tyč:
3x12x60kg

Príťahy JČ:

3x12x22kg

Bench press:

1x8x87kg
3x8x107kg

Incline tlaky JČ:
3x8x22kg

Zakopávanie v stoji s expanderom:

3x8

Glute bridges:

3x8

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/B-RAK7aBmPi/
Celkom sme sa vyšalili, ako vidieť na videu. Asi mi už tá karanténa lezie na mozog. Tá maska ale vyzerá prekvapivo cool, len smrdí jak plavecká čiapka, čo som musel nosiť na plaveckom v 1993 (a aj úplne všetky deti, rovnako ako tie hnedé vrúbkované pančuchy alebo rukavice cez rukáv spojené gumkou), taká modrá s veľkým vylisovaným kvetovým vzorom na boku, a nedá sa v nej dýchať
Mŕtvoly boli úplne easy, aj keď som samozrejme nepokladal činku, takže hamstringy a prdel to pekne schytali. Nabudúce možno pridám stopky? Uvidíme, ako to pôjde. Tak či onak dobrý feeling, že sa telo vrátilo k známemu pohybu.
Potom sme odimprovizovali aj t-tyč, aj keď teda sme priťahovali reťaz, na ktorú bola chytená jednoručka. Ale fungovalo to, takže spokojnosť. Takisto príťahy jednoručiek. Znieslo by to aj väčšie váhy, ale niet sa kam ponáhľať, karanténa ešte chvíľku potrvá a aj tak cítim trapézy.
Potom konečne poriadne benche! Po troch týždňoch, s blbou tenkou tyčkou, s roztrasenými kotúčmi, ale paráda. Takisto potešili incline tlaky, len budeme musieť trochu viac podložiť jednu stranu lavičky. Teší ma, že ako som sa najviac obával o spadnutú silu a objem hrudníka, tak táto jediná partia zrejme bude najmenej postihnutá. Teda, budem postihnutý celý, len cicky menej.
Najväčšia improvizácia prišla pri zakopávaní, ako vidieť na videjku Síce chujovina, ale hamstringy to celkom slušne prekrvilo, hlavne po tej mŕtvole Tu je výhoda, že keď nám jeden expander bude málo, pridáme ďalší.

Sranda, ako pozerám Turkove zápisy, ako jeho pracovné váhy vždy končia 7kou Asi má podobnú tyč, ako ja. Malinko mi to komplikuje cvičenie a hlavne potom zápisy, tie váhy sú nezmyselné a zle sa pamätajú.
Len for fun som si pozrel nejaké ďalšie kotúče na nete - všetko vypredané, takisto tyče. Ľudia zrejme húfne prešli na domáce minifitká. Darmo, leto sa blíži a času máme aj tak dosť, treba aspoň dačo málo pocvičiť.

Legíny stále žiadne, ale susedia už asi tušia niečo o nekalej činnosti v pivnici, hlavne preto, že sme s Erikom skracovali stojany a zavýjanie vŕtačky bolo počuť zo suterénu na piate poschodie Zato máme teraz parádny stojan, ktorý mne na bench úplne presne sedí, no a nízki chlapci Štúr a Erik sa síce trochu potrápia, ale zvládajú to s drobnou dopomocou tiež.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so březen 28, 2020 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Perkusna pistol by potesila aj mna!! Ta vona, alebo este lepsie delo!!!

inac dnes som nasiel sadu kettlebelov co sme dostali s Dankou ako svadobny dar, take custom made aj s vyrezanymi inicialmi atd.. A zisitl som aka super vec to je. Ked tam jeden za veslo a druhy pred veslo, mozem ist naplno sprinty a veslo sa ani nepohne. Akoze naco sme ich mali doteraz....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 282, 283, 284 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: