Software pro Trenéry (prosím o feedback)



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Software pro Trenéry (prosím o feedback)  Úvodní stránka -> Ostatní -> Software pro Trenéry (prosím o feedback)
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Enn


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 10:01 am    Předmět: Software pro Trenéry (prosím o feedback) Odpovědět s citátem

Ahoj!

Již nějaký ten rok pracuju na aplikaci pro trenéry a spouštím českou mutaci webu dostupnou na https://gymvio.cz. Anglická verze již nějakou dobu funguje, ale jsou zde určité rozdíly (zejména v počtu dostupných cviků / potravin, které se dají snadno získat pouze pro anglicky mluvící trh).

Chtěl bych poprosit, zda by se našel někdo a dodal mi potřebnou kritiku, feedback a případné nápady na zlepšení.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to hezké. :)

Úplná drobnost, když se zaregistruju (přes Google účet), mohlo by to z domény něbo něčeho poznat, že jsem Čech a hned dát českou jazykovou verzi bez nutnosti hledání, kde se přepíná.

Další, když vyplňuju údaje o klientovi, defaultní datum narození by mohlo být někde kolem roku 2000, ušetříto klikání časem zpět.

Defaultní ukázkový klient by se mohl jmenovat v češtině Honzik Nováků, zůstává tam anglické jméno. To stejné defaultní dietní plán a tak.

Napsal jsem Ti soukromou zprávu, podívej prosím.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Enn


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moc diky za feedback :)

To, ze Ti to automaticky nastavilo a vygenerovalo anglicka data je zvlastni, protoze by to opravdu melo poznat, ze mas "cs-Cz" lokalitu. Neni mozne, ze je tvuj google / gmail ucet v anglictine? Primarne se totiz pouziva lokalita z dostupneho google / facebook uctu a az pote domena.

Defaultni datum narozeníi zapracuji, dava smysl :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 11:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten gmail mám v češtině... ale je to drobnost, našel jsem to pak snadno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, nezobrazují se ti v Safari na MacOS na web obrázky. V jiných prohlížečích (Firefox, Brave) je to ok.
Obecně bych ocenil více screenshotů, v rubrice vlastnosti by to měla být nutnost ke každé té featurce.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Enn


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Olejnas! Nedavno jsem optimalizoval obrazky na webu a pouzil jsem "webp" format na doporuceni googlu, ale uz jsem si nezjistil, ze IE a Safari to jeste nepodporuji :/

Moc diky za feedback.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ, proto nejdou obrázky ani na iPhonech.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Software pro Trenéry (prosím o feedback)
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: