SARMS


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - SARMS  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> SARMS
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
venca216


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 6:59 am    Předmět: SARMS Odpovědět s citátem

Čau, nemáte někdo zkušenosti se sarms - ostarine??? Potřeboval bych přeléčit rameno a úpony, a toto mi na netu vyskočilo. Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti. Někdo to chválí a vynáší do nebes a někdo na to nadává tak bych potřeboval poradit. Dík za pomoc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Řeš příčiny a ne důsledky

2. Ne, Ostarine ti rozhodně nic nevyléčí. Není to růsťák ani Nandrolone. Každý kdo ti bude tvrdit opak lže.

3. Nemluvě o tom, že je to extrémně rizikové, protože neseženeš legit zdroj, který prodává to, co skutečně deklaruje a v požadované kvalitě a když už stejně, tak v zaručeně menším množství, než uvádí.

4. SARMS obečně jsou předražené sračky. Pro zajímavost na kile SARMS vyděláš víc než na kile kokainu, proto je dneska prodává kde kdo a punc zakázanosti jim jen nahání naviní zákazníky. Nejmenovaný český kulturisty, kteří to propagují bych pak regulérně stíhal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca216


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 9:29 am    Předmět: Dík Odpovědět s citátem

Ď za info. Zatím sháním info co je to vůbec zač a pro a proti. Bylo mi to doporučeno tak proto se ptám. Nikdy jsem nic takovýho nebral a nemám já ani nikdo v okolí skušenosti s něčím takovím. Teď jsem se dočetl že je to na seznamu WADA tak asi nic, aby mě někde vybrali za to mi to nestojí. Podle zdrojů na netu to vyzdvihují do nebes ,jak je to "činné a neškodné, tak jsem chtěl názor někoho kdo to bral. Příčinu znám, je to přetížené a už nejsem nejmladší chtělo by to pauzu. ale...., a na doktora a obstřiky to ještě není.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, také už nejsem nejmladší a prošel jsem si touhle etapou hledání všeléku jako teď ty, proto ti radím dobře. Od SARMS/AS ruce pryč. Už jen protože nikdy nebudeš vlastně přesně vědět co kupuješ. SARMS jsou nelegální, jak prodej, tak samotné držení (např. kdyby sis je nechal poslat ze státu mimo EU a stopli by ti to celníci, tak máš na krku trestný čin nakládání, nikoliv jen přestupek).

Do nebe SARMS vyzdvihují lidé, které to živí a ty jsi pro ně jen zisk. V Číně na Alibabě koupíš 1g Ostarine za $5. Běžně se však prodává 40-60EUR a to ještě bývá "nařezané" bůh ví čím, aby toho bylo více. Všechny SARMS jsou z Číny, protože jinde na to laboratoře nejsou a i v Čině to teď prohlasili za nelegální, každopádně, když ti bude někdo tvrdit, jak to má z laboratoře z EU, nedej bože z CZ tak ti kecá.

Zpět k tvému problému. Pokud máš zánět, zkus z lékárny Diclofenac. Mě pomáhá také AnimalFlex. Jinak je dobré pracovat na mobilitě, kompenzacích a v neposlední řadě si ten trénink poskládat tak, aby k přetěžování nedocházelo, s čím mám třeba obr problém já, protože mě baví zvedat, byť nezvedám moc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so květen 23, 2020 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Hele, také už nejsem nejmladší a prošel jsem si touhle etapou hledání všeléku jako teď ty, proto ti radím dobře. Od SARMS/AS ruce pryč. Už jen protože nikdy nebudeš vlastně přesně vědět co kupuješ.


Suhlasim s Olejnasom az na toto.
Ved aky je problem si to dat otestovat a zistit co v tom je? Ci to si naozaj niekdo picha a nevie co tam ma? bez toho aby si to overil v labaku za par euro?? A aj v eu sa daju zohnat as a sarms uplne ciste, za par eur... Len to nebude od toho nabuchaneho tipka z posilky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten test tě pravděpodobně bude stát víc než to samotné balení a při samotném testu ti ten vzorek zničí. Aby se ti to vyplatilo, tak bys musel testovat celou šarži na resale a ne dvě pixly na cyklus. Když pominu fakt, že si neumím dost dobře představit, že jdu někam do labu nechat si otestovat zakázanou látku.

Nemluvě o tom, že u tabletovaných SARMs se děje standardně to, že jsou podvážené a často také namixované s tabletami bez oné látky, plněné jen rýžovou moukou, nebo kreatinem. Na redditu bylo dříve dobré vlákno, r/sarmssourcetalk, kde nějaký kluk když si mu zaslal vzorek ti to zadarmo otestoval ve školním labu na univerzitě. Ale už mu to zatrhli.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Ten test tě pravděpodobně bude stát víc než to samotné balení a při samotném testu ti ten vzorek zničí. Aby se ti to vyplatilo, tak bys musel testovat celou šarži na resale a ne dvě pixly na cyklus. Když pominu fakt, že si neumím dost dobře představit, že jdu někam do labu nechat si otestovat zakázanou látku.

Nemluvě o tom, že u tabletovaných SARMs se děje standardně to, že jsou podvážené a často také namixované s tabletami bez oné látky, plněné jen rýžovou moukou, nebo kreatinem. Na redditu bylo dříve dobré vlákno, r/sarmssourcetalk, kde nějaký kluk když si mu zaslal vzorek ti to zadarmo otestoval ve školním labu na univerzitě. Ale už mu to zatrhli.


Aha cize pravdepodobne , treba si otom nieco zistit..

20 eur za test je vela? a pri tom znicim 1ml oleja? LOL. A testovanie je uplne legalne, na SK to robia tri labaky. RObim to tak uz asi 4 roky.
Plus legalne sa da kupit tst aj na sk aj na cz.
A testujem jednu sarzu z ktorej si nakupim kludne aj na rok, dva dopredu... Miniem , otestujem a znovu nakupim.
A k sarms sa moc nevyjadrujem kedze pre chlapa to nema vyznam. Ale robil som to tak isto aj so sarms a tabletkami pre kamosov. A este lepsie je ked sa date dokpy aspon dvaja, traja a tie testy vtedy fakt nic nestoja.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja mluvil o tabletovych SARMS, o AS netusim vubec nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Ja mluvil o tabletovych SARMS, o AS netusim vubec nic.

Ale ved to je jedno. Testuje sa to rovnako. Das 5-10ks tabliet a mas vystarane. Pri sarms moze byt jediny problem a to chybajuca matica na chromatograf. Cize treba chvilu pohladat kto ma taku maticu. A sarms sa daju kupit aj laboratorna kvalita glp co je cistejsie ako lekaren 😁
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dpc robis aj konzultacie a poradenstvo?
_________________
Komu tim prospejete?!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne květen 24, 2020 7:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Robim ale v inom obore toto je len nutne hoby ktore sa prekryvalo s pracou. IT QA na GxP aby niekto nerypal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maxpoint97


PříspěvekZaslal: po květen 25, 2020 9:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se SARMs zkušenosti mám (tříměsíční braní MK677) a za sebe můžu říct, že deklarovaný efekty to splnilo všechny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomas92


PříspěvekZaslal: pá září 11, 2020 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by místo toho co píšeš pomohl ibutamoren, kterej ti zvýší hladinu růsťáku v těle a tím by mohlo být lepší hojení. Ale je lepší s tím nezačínat, pak se těžko přestává.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reality


PříspěvekZaslal: so září 12, 2020 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Znám dost lidí, co měli po SARMS fakt závažné zdravotní problémy. Je potřeba na tyhle látky koukat jako na všechny podobné nelegální věci, prostě něco to přinese a něco mnohem většího to může vzít. Někdo z uživatelů o tom už vyprávět bohužel nemůže: ( (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: so září 12, 2020 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maxpoint97 napsal:
Já se SARMs zkušenosti mám (tříměsíční braní MK677) a za sebe můžu říct, že deklarovaný efekty to splnilo všechny.

A narostli i nejakensvaly?
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - SARMS Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: